Ardit Liçi

Ardit Liçi
Ardit Liçi

Realtor

+355676088200

Na Kontaktoni

Jepet me qera Vile prane Fakultetit ekonomik Jepet me qera Vile prane Fakultetit ekonomik

rent

460 m2

Dhoma Gjumi

2 Tualet

Jepet me qera Vile prane Fakultetit ekonomik

Jepet me qera Vile prane fakultetit Ekonomik ne rrugen Fuat Toptani. Vila ka nje siperfaqe trualli 1000 m2 ku siperfaqja e ndertimit eshte 140 m2. Ajo ka tre kate dhe ka nje organizim te tille: kati i pare perbehet nga kuzhina nje dhome ndenjeje nje dhome gjumi dhe tualeti, kati i dyte perbehet nga dy dhoma ndenjeje dhe dy dhoma gjumi se bashku me tualetin. Ne katin e trete ndodhet nje papafingo. Vila ka siperfaqe te konsiderueshme oborri ku ka nje ambjent shplodhes te gjelberuar dhe vend parkimi per tre mjete. Vila ka ngrohje kryesore. Disponon kondicioner ne cdo dhome te saj. Uji eshte i garantuar. Vila eshte e pershtatshme per zyra, qender kursesh apo dhe shkolle. Cmimi eshte 1400 euro perfshire taksat.

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Ali Demi Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Ali Demi

sale

90 m2

Dhoma Gjumi

0 Tualet

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Ali Demi

Ne rrugen Ali Demi prane shkolles me te njejtin emer shitet apartament 2+1 me siperfaqe 90 m2. Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje pallati ekzistues. Apartamenti ka orientim Jug Veri. Ai shitet i pa mobiluar. Apartamenti organizohet nga korridor ne hyrje me pas dy dhomat ne krahun Verior dhe ambjenti i ndenjes me kuzhinen dhe ballkoni ne krahun Jugor. Prona disponon dokument te rregullt pronesie. Zona ku ndodhet ka prane shkollen dyqanet ka dalje ne Unaze, dhe ndodhet vetem 10 min larg sheshit Skenderbej. Kontaktoni agjentin Ardit Lici per te vizituar pronen ose prona te ngjashme ne zone ne numrin 0676088200

Apartament me qera 3+1 Apartament me qera 3+1

rent

110 m2

Dhoma Gjumi

2 Tualet

Apartament me qera 3+1

Te Tregu elektrik jepet me qera apartament 3+1 prane supermarket Spar. Apartamenti ndodhet ne katin 3 ne nje pallat te ri me ashensor. Eshte i orhganizuar nje kuzhina bashke me ambjention e ndenjes dhe tre dhomat dy prej te cilave kane dalje na ballko. Apartamenti ka dy tualete. Orientimi eshte nga Perendimi. Ka mundesi parkimi. Zona ne te cilen ndodhet ka prane saj markete, kafene dhe dalje ne rrugen kryesore. Disponon certifikate pronesie. Kontaktoni agjentin Ardit Lici 067 60 88 200 per te vizituar pronen ose nje prone te ngjashme.

Ambjent me qera te Bulevardi Zhan D'Ark Ambjent me qera te Bulevardi Zhan D'Ark

rent

132 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

Ambjent me qera te Bulevardi Zhan D'Ark

Jepet me qera ambjent me siperfaqe 156 m2 ne Bulevardin Zhan D'Ark prane Maternitetit te ri.. Ambjenti ndodhet ne nje pallat te ri ne katin e dyte te tij. Orientimi i ambjentt eshte nga Jugu dhe ka pamje mbi rrugen kryesore. Ambjenti eshte i pershtatshem per zyra. Ambjenti ka fasade xhami cka e ben te mundur reklamimin dhe shikueshmerine. Disponon dokument pronesie. Qeraja eshte 1100 euro bruto.

Shitet Apartament 3+1 ne Fresk Shitet Apartament 3+1 ne Fresk

sale

127 m2

Dhoma Gjumi

2 Tualet

Shitet Apartament 3+1 ne Fresk

Ne Fresk prane market Anes ne rrugen e Dajtit shitet Apartament 3+1. Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje pallati te ri tete katesh me ashensor. Eshte i organizuar nga kuzhina dhe me pas tre dhomat te cilat kane ballkonin perkates. Apartamenti ka dy tualete njeri prej te cileve me dritare. Orientimi i apartamentit eshte nga Jug Lindja. Zona ne te cilen ndodhet ka prane marketeve dhe faciliteteve e tjera te zones. Apartamenti disponon certifikate pronesie. Kontaktoni agjentin Ardit Lici per te vizituar pronen ose prona te ngjashme ne Fresk 067 60 88 200.

84,000 €
Shitet apartament 2+1 prane Tregut elektrik Shitet apartament 2+1 prane Tregut elektrik

sale

100 m2

Dhoma Gjumi

2 Tualet

Shitet apartament 2+1 prane Tregut elektrik

Tek Tregu Elektrik shitet apartamenti 2+1, ne katin e dyte banim te nje pallati te ri me ashensor. Apartamenti eshte i organiuzar nga sallon ndenje me amient gatimi me dalje ne ballkon, me pas koridori dhe dy dhoma gjumi , dy tualete dhe ballkon. Apartamenti eshte i mobiluar ne menyre moderne, ka orienitm Jug Lindje cka e ben te kete diellezim gjate gjithe dites. Ndodhet ne nje zone te aksesueshme prane cerdheve shkollave dhe tregut. K a mundesi parkimi. Pallati eshte i pajisur me kamera dhe me vend roje. Disponon dokumentiacon te plote hipotekor. Kontaktoni agjentin Ardit Lici per nje vizite ne prone 067 60 88 200

Vile me qera prane Rruges se Kavajes Vile me qera prane Rruges se Kavajes

rent

140 m2

Dhoma Gjumi

2 Tualet

Vile me qera prane Rruges se Kavajes

Jepet me qera vile prane rruges se Kavajes dhe Klinikes katolike At Luigji Monti. Ajo ka dy kate. Ne katin e pare ndodhen salloni i ndenjes, pjesa e gatimit dhe nje dhome gjumi bashke me tualetin. Ne katin e dyte ka dy dhoma gjumi dhe nje tualet. Ambjenti ka mobilim modern. Ne nje ane te saj ka oborr ku mund te vendosen tavolina sidomos per perjudhen e veres. Sipefaqja e ndertimit eshte 145 m2. Vila ka hapsire dhe per nje vend parkimi. E pershtatshme per banim, zyre apo klinike. Per nje vizite ne prone ju lutem kontaktoni agjentin tone Ardit Lici ne numrin 067 60 88 200

Shitet Apartament 2+1+1 te Ambasada Amerikane Shitet Apartament 2+1+1 te Ambasada Amerikane

sale

100 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

Shitet Apartament 2+1+1 te Ambasada Amerikane

Shitet apartament me siperfaqe 100 m2 prane Ambasades Amerikane. Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati pese katesh. Apartamenti eshte i ndare ne 2 dhoma gjumi, 1 ambjent ndenjeje dhe 1 guzhine. Apartamenti eshte i mobiluar. Disponon certikate pronesie. Orientimi eshte Jug dhe Veri. Zona ne te cilen eshte ka dalje ne rrugen e Elbasanit prane Liceut Artistik dhe ne Unaze. Blloku i banimit eshte i sitemuar dhe gjithashtu ka vende parkimi. Zona ka siguri maksimale pasi ndodhet prane Ambasades Amerikane. Per nje vizite ne prone ju lutem kontaktoni agjentin Ardit Lici 067 60 88 200

Tek Blv Zogu I Pare Jepet Me Qera Ambient Per Zyra. Tek Blv Zogu I Pare Jepet Me Qera Ambient Per Zyra.

rent

300 m2

Dhoma Gjumi

2 Tualet

Tek Blv Zogu I Pare Jepet Me Qera Ambient Per Zyra.

Tek Bulevardi Zog I jepet me qera ambient me siperfaqe 300 m2. Ambienti ndodhet ne katin e 8 te nje pallati 14 katesh. Ambienti eshte i pershtatshem per zyra. Disponon sistem ngrohje, mundesi per te vendosur disa poste pune. Eshte i ndare ne dy ambiente kryesore te cilat dhe mund te bashkohen. secili ambient ka tualetin e tij. Pallati ka ashensor. Pallati eshte i mire administruar. Zona ne te cilen ndodhet eshte prane faciliteteve dhe rrugeve kryesore te Tiranes. Per me shume informacion ju lutem kontaktoni Ardit Liçi 067 60 88 200

Shitet Apartament 1+1 te fusha Ali Demi Shitet Apartament 1+1 te fusha Ali Demi

sale

52 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

Shitet Apartament 1+1 te fusha Ali Demi

Apartament 1+1 me siperfaqe 59 m2 ne Fushen Ali Demi (Sheshi Cameria). Ai ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri. Eshte i mobiluar dhe ka orientim Veri Perendim. Apartamenti ndodhet prane rruges Ali Demi dhe ka afersi me Brrylin. Eshte i arrtishem lehtesisht me sherbimin urban. Prane ndodhen te gjitha facilitetet e zones. Per nje vizite ne prone ju lutem kontaktoni 0676088200

Tek Tregu Cam, Jepet Me Qira Ambienti Per Zyra. Tek Tregu Cam, Jepet Me Qira Ambienti Per Zyra.

rent

60 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

Tek Tregu Cam, Jepet Me Qira Ambienti Per Zyra.

Jepet me qira per zyre apartament 1+1 me siperfaqe 60 m2 prane Tregut Cam. Apartamenti ndodhet ne katine dyte te nje pallati ekzistues. Apartamenti eshte me pamje nga rruga kryesore dhe po i nenshtrohet nje rinovimi total. Eshte i shtruar me parket ne te dyja dhomat. Per me shume informacione ose per te realizuar nje vizite ne kete prone ose prona te ngjashme kontaktoni Arditin ne numrin +355 67 60 88 200

Shitet Apartament 3+1 te Tregu Elektrik Shitet Apartament 3+1 te Tregu Elektrik

sale

107 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

Shitet Apartament 3+1 te Tregu Elektrik

Shitet apartament 3+1 i mobiluar me siperfaqe 107 m2 te rruga Zoje Curre ne zonen e Tregut Elektrik. Apartamenti ndohet ne katin e dyte te nje pallati ekzistues pese katesh. Ka orientimi nga Jugu. Organizimi eshte i rregullt me koridorin shperndares ne hyrje dhe dhomat respektivisht ne anen e majte dhe te djathte dhe kuzhina ne qender e cila lidhet me ballkonin. Shitet i mobiluar. Disponon certifikate pronesie. Zona ne te cilen ndodhet eshte prane shkolles, cerdhes dhe tregut. Cmimi i shitjes eshte nen mesataren e zones duke marre parasysh qe eshte dhe i mobiluar. Tualeti eshte me dritare. Gjithashtu ka mundesi parkimi poshte pallatit. Per ta vizituar kontaktoni agjentin Ardit Lici 067 60 88 200