Alma Hila

Alma Hila
Alma Hila

Ekspert Pronash / Ndermjetesues

355692037465

Na Kontaktoni

SHITET TOKE ARE ME SIPERFAQE 3000 M2 NE VRRINE SHITET TOKE ARE ME SIPERFAQE 3000 M2 NE VRRINE

sale

3000 m2

Dhoma Gjumi

0 Tualet

SHITET TOKE ARE ME SIPERFAQE 3000 M2 NE VRRINE

Ne Vrrine ne komunen Shenavlash shitet toke are me siperfaqe 3000 m2. Toka eshte e pershtatshme per shfrytezim me qellime te ndryshme si industriale, banimi apo bujqesore. Parcela ka dokumenta te rregullta hipotekore. Ne rast interesi ju lutem na kontaktoni per me shume informacion ose per nje vizite ne prone.

JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI

rent

217 m2

Dhoma Gjumi

0 Tualet

JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI

Ne Currila, ne nje vend shume te kerkuar jepet me qera ambient i pershtatshem per ushtrim aktivitet te ndryshem biznesi. Siperfaqja e shfrytezueshme eshte 217 m2. Ambjenti eshte i pozicionuar ne katin 0 te nje ndertimi te koheve te fundit dhe eshte i pa vene me pare ne shfrytezim. Per cdo informacion per pronen na kontaktoni.

SHITET AMBIENT BIZNESI NE CURRILA SHITET AMBIENT BIZNESI NE CURRILA

sale

217 m2

Dhoma Gjumi

0 Tualet

SHITET AMBIENT BIZNESI NE CURRILA

Ne Currila, afer detit dhe rruges kryesore shitet ambjent biznesi me siperfaqe 217 m2 ne katin 0 te nje pallati. Ambjenti eshte i pershtatshem per disa lloj aktivitetesh si tregtare dhe sherbimesh pasi vendndodhja eshte strategjike dhe shume e pelqyer. Ambjenti ka letra hipotekore te rregullta.

Cmimi sipas kerkeses
APARTAMENT 1+1 NE SHITJE NE GOLEM APARTAMENT 1+1 NE SHITJE NE GOLEM

sale

48 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

APARTAMENT 1+1 NE SHITJE NE GOLEM

Ne Golem shitet apartament 1+1 me siperfaqe totale 51.5 m2, i mobiluar. Apartamenti eshte i mobiluar me elemente shume cilesore dhe eshte i organizuar ne dhome ndenjje me hapesire te bollshme e cila lidhet me kuzhinen e gatimit, nje dhome gjumi dhe nje tualet. Vendodhja e apartamentit eshte ne nje nga zonat me turistike dhe te frekuentuara te bregdetit. Per me shume informacion jeni te mirepritur.

51,000 €
JEPET ME QIRA SEZONALE APARTAMENT 1+1 NE GOLEM JEPET ME QIRA SEZONALE APARTAMENT 1+1 NE GOLEM

rent

48 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

JEPET ME QIRA SEZONALE APARTAMENT 1+1 NE GOLEM

Ne Golem shume prane detit jepet me qira sezonale apartament 1+1, me cmim 70 Euro ne nate. Apartamenti eshte i mobiluar me elemente shume cilesore dhe eshte i organizuar ne dhome ndenjje me hapesire te bollshme e cila lidhet me kuzhinen e gatimit, nje dhome gjumi dhe nje tualet. Vendodhja e apartamentit eshte ne nje nga zonat me turistike dhe te frekuentuara te bregdetit. Per me shume informacion jeni te mirepritur.

Cmimi sipas kerkeses
SHITET APARTAMENT 2+1 TE VOLLGA SHITET APARTAMENT 2+1 TE VOLLGA

sale

84 m2

Dhoma Gjumi

2 Tualet

SHITET APARTAMENT 2+1 TE VOLLGA

Te Vollga shitet apartament ne kat te katert te nje pallati te ri shtate katesh. Siperfaqja totale e apartamentit eshte 93 m2. Ndertim cilesor, orientim perfekt dhe vendndodhja ideale jane karakteristikat e apartamentit. Ndahet ne 2 dhoma gjumi, nje soggiorno, nje tualet dhe nje ballkon. Prona ka certifikate hipotekore. Per me shume informacion na kontaktoni.

93,000 €
SHITET APARTAMENT 2+1 TE VOLLGA, NDERTIM I RI SHITET APARTAMENT 2+1 TE VOLLGA, NDERTIM I RI

sale

108 m2

Dhoma Gjumi

2 Tualet

SHITET APARTAMENT 2+1 TE VOLLGA, NDERTIM I RI

Te Vollga shitet apartament me siperfaqje totale 119 m2 ne nje ndertim te ri. Apartamenti eshte ndertuar me parametra cilesore dhe pervec hapesires dhe drites ka edhe pamje te mrekullueshme. Ai eshte i organizuar ne nje dhome ndenjje, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkon. Ndodhet ne katin e 4 te nderteses. Per vizite ne prone na kontaktoni.

119,000 €
SHITET HOTEL NE SHKALLNUR SHITET HOTEL NE SHKALLNUR

sale

748 m2

Dhoma Gjumi

11 Tualet

SHITET HOTEL NE SHKALLNUR

Ne Shkallnur prane rruges nacionale shitet hotel 5-katesh me siperfaqe totale te shfrytezueshme 748 m2. Te tre katet se bashku disponojne ne total 11 dhoma dhe 11 tualete ndersa kati i fundit eshte papafingo dhe bar. Hoteli ka dokumenta hipotekore te rregullta. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni.

SHITET VILE NE SHKALLNUR SHITET VILE NE SHKALLNUR

sale

546 m2

Dhoma Gjumi

3 Tualet

SHITET VILE NE SHKALLNUR

Ne Shkallnur, shume afer rruges nacionale shitet vile me siperfaqe totale 700 m2. Vila eshte trekateshe dhe ka siperfaqe banimi 546 m2, nje oborr te kultivuar me ambjente pushimi dhe argetimi per familjen. Secili kat ka nje planimetri qe mbetet bashkekohore dhe ka shume ambjente per shfrytezim, perfshi studio, depo, disa dhoma ngrenieje etj. Prona ka dokumenta te rregullta hipotekore. Na kontaktoni per me shume informacion ose per nje vizite ne prone.

SHITET APARTAMENT TE VILA E ZOGUT SHITET APARTAMENT TE VILA E ZOGUT

sale

150 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

SHITET APARTAMENT TE VILA E ZOGUT

Te zona e Viles se Zogut, nje nder zonat me te preferuara dhe te qeta te qytetit te Durresit shitet shtepi - apartament ne katin e pare te nje ndertese dy - kateshe. Apartamenti ka siperfaqe 150 m2 dhe eshte i organizuar sipas nje planimetrie funksionale. Nje holl i madh lidh dhomen e ndenjjes, kuzhinen e gatimit dhe dy dhoma gjumi. Shtepia ka ne pjesen e pasme toke te shfrytezueshme si kopsht dhe gjithashtu garazhd. Ajo zoteron certifikate pronesie.

Cmimi sipas kerkeses
SHITET TOKE ULLISHTE NE KALLM SHITET TOKE ULLISHTE NE KALLM

sale

6000 m2

Dhoma Gjumi

0 Tualet

SHITET TOKE ULLISHTE NE KALLM

Shiitet toke ullishte ne Kallm me siperfaqe 6000 m2. Per me shume informacion ose per nje vizite ne prone na kontaktoni.

Cmimi sipas kerkeses
JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 TE ISH RAJONI JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 TE ISH RAJONI

rent

60 m2

Dhoma Gjumi

0 Tualet

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 TE ISH RAJONI

Te lagjja 6, ish Rajoni i Policise jepet me qera apartament 1+1 plus ballkon. Apartamenti ka siperfaqe 60 m2 dhe eshte shume i pershtatshem per ambjent zyre apo biznesi. Ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te mirembajtur. Per me shume informacion na kontaktoni