Alban Mici

Alban Mici
Alban Mici

Realtor

+355676088500

Na Kontaktoni

JEPET ME QIRA 5000m2 TOKE NE KASHAR JEPET ME QIRA 5000m2 TOKE NE KASHAR

rent

5000 m2

Dhoma Gjumi

Tualet

JEPET ME QIRA 5000m2 TOKE NE KASHAR

Jepet me Qira 5000m2 Ne Kashar . Toka eshte e pajisur me Certifikate Pronesie dhe lejohet te ndertohet magazine apo cfaredo lloje biznesi. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni Albanin ne numrin +355676088500

SHITET 4000m2 TOKE NE KASHAR ME HIPOTEKE SHITET 4000m2 TOKE NE KASHAR ME HIPOTEKE

sale

4000 m2

Dhoma Gjumi

0 Tualet

SHITET 4000m2 TOKE NE KASHAR ME HIPOTEKE

SHITET 4000m2 Ne Kashar ME HIPOTEKE. Toka eshte e pajisur me Certifikate Pronesie dhe lejohet te ndertohet magazine apo cfaredo lloje biznesi. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni Albanin ne numrin +355676088500

200,000 €
TE KOMUNA E PARISIT JEPET ME QIRA APARTAMENTI 1+1 TE KOMUNA E PARISIT JEPET ME QIRA APARTAMENTI 1+1

rent

84 m2

Dhoma Gjumi

Tualet

TE KOMUNA E PARISIT JEPET ME QIRA APARTAMENTI 1+1

TE KOMUNA E PARISIT Jepet Me Qira Apartament 1+1+Guzhine Te Ndare I Super Mobiluar. Apartamenti organizohet si me posht: ambienti i ndenjes, guzhine te vecuar, 1 dhome gjumi , tualet dhe ballkon . Ndodhet ne katin e 4 banim te nje pallati te ri . Zona ne te cilen ndodhet te ofron te gjitha facilitetet e nevojshem. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni Albanin :+355676088500

Shitet Super Apartament 2+1+2 I MOBILUAR Me Hipoteke Afer Zogut Te Zi Shitet Super Apartament 2+1+2 I MOBILUAR Me Hipoteke Afer Zogut Te Zi

sale

111.2 m2

Dhoma Gjumi

Tualet

Shitet Super Apartament 2+1+2 I MOBILUAR Me Hipoteke Afer Zogut Te Zi

Shitet apartament 2+1+2 afer Kupoles tek E88. Apartamenti ndodhet ne katin e 4-te nje nje kompleks te ri ne zhvillim. Kulla ku ndodhet apartamenti eshte totalisht e perfunduar dhe eshte e pajisur me certifikate pronesie. Eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, sallon me kuzhine, 2 tualete , korridor ,eshte e shtruar totalisht me parket dhe 2 ballkon2. Orientimi eshte Jug qe e ndricon dielli nga mengjesi deri pasdite. per me shume informacion kontaktoni Albanin ne numrin +355676088500

145,000 €
Afer Shkolles Vasil Shanto Jepet Me Qira Apartamenti 4+1+2+20m2 Verante I  Mobiluar Afer Shkolles Vasil Shanto Jepet Me Qira Apartamenti 4+1+2+20m2 Verante I  Mobiluar

rent

138 m2

Dhoma Gjumi

0 Tualet

Afer Shkolles Vasil Shanto Jepet Me Qira Apartamenti 4+1+2+20m2 Verante I Mobiluar

Afer shkolles Vasil Shanto Jepet Me Qira Apartamenti 4+1+2+20m2 Verante I Super Mobiluar. Apartamenti eshte i organizuar si me poshte : sallon me kuzhine te ndare, 4 dhoma gjumi, 2 tualete me ajrosje natyrale dhe dhe ballkon me orientim nga Lindja cka e ben ta ndricoje dielli nga mgjesi ne pasdite. Ndodhet ne katin e 5-te, te nje nga kompekset me te mira te zones. Per me teper informacion kontaktoni Albanin ne numrin +355676088500

TEK MINE PEZA, JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI TEK MINE PEZA, JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI

rent

140 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

TEK MINE PEZA, JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI

Jepet me Qira Ambient Biznesi tek Mine Peza Ambienti ka nje hapsire prej 140m2 dhe nje lartesi prej 4m. Ka akses te mire per te zhvilluar te gjitha llojet e bizneseve dhe ndodhet ne nje zone te favorshme. Qiraja eshte 1200 euro/muaj, i diskutueshem. Per me teper kontaktoni ne numrin 0676088500

SHESIM VILE 3-KATESHE, NE YRSHEK SHESIM VILE 3-KATESHE, NE YRSHEK

sale

219 m2

Dhoma Gjumi

0 Tualet

SHESIM VILE 3-KATESHE, NE YRSHEK

Vila ndodhet në zonën e Yrshekut, Tiranë. Informacion mbi vilën: • Organizohet në 3 kate • Planimetri shumë e rregullt dhe e shfrytëzuar në maksimum. • Totalisht e investuar. • Oborr i shfrytëzueshëm. • Ofrohet i mobiluar si në foto. • Ndërtim cilësor i viteve të fundit. • Disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Për informacion më të detajuar dhe një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni ne numrin +355676088500

200,000 €
JAPIM ME QIRA VILE 3-KATESHE, NE YRSHEK JAPIM ME QIRA VILE 3-KATESHE, NE YRSHEK

rent

220 m2

Dhoma Gjumi

Tualet

JAPIM ME QIRA VILE 3-KATESHE, NE YRSHEK

Vila ndodhet në zonën e Yrshekut, Tiranë. Informacion mbi vilën: • Organizohet në 3 kate, në total përmban 6 dhoma gjumi + 2 tualete. • Planimetri shumë e rregullt dhe e shfrytëzuar në maksimum. • Totalisht e investuar. • Oborr i shfrytëzueshëm. • Ofrohet i mobiluar si në foto. • Ndërtim cilësor i viteve të fundit. • E përshtatshme për banim ose për institucione të ndryshme. Për informacion më të detajuar dhe një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni ne numrin +355676088500

TEK KEPI RODONIT TOKE SHITET 5350m2  ME HIPOTEKE TEK KEPI RODONIT TOKE SHITET 5350m2  ME HIPOTEKE

sale

5350 m2

Dhoma Gjumi

0 Tualet

TEK KEPI RODONIT TOKE SHITET 5350m2 ME HIPOTEKE

TEK KEPI RODONIT TOKE SHITET 5350m2 ME HIPOTEKE. Toka eshte i pajisur me Certifikate Pronesie dhe zona ku ndodhet eshte shume e pershtatshme per nga zhvillimi i turizmit ne zone. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni Albanin ne numrin +355676088500

Te Kopshti Botanik Shitet Apartamenti 2+1 Te Kopshti Botanik Shitet Apartamenti 2+1

sale

87,6 m2

Dhoma Gjumi

Tualet

Te Kopshti Botanik Shitet Apartamenti 2+1

Te Kopshti Botanik shitet apartamenti 2+1 ne katin e 2-te banim te nje pallati te ri ne ndertim. Apartamenti eshte i organizuar ne sallon ndenje, 2 dhome gjumi, tualet dhe ballkon . Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara ku ofron te gjitha lehtesirat per nje jete sa me komode. Orientimi i apartamentit eshte Jug-Perendim. Eshte ne faze murature te brendshme dhe eshte me fasade te ventiluar ne perfumdim. Per me shume informacion, per te realizuar nje vizite ne kete prone ose prona te ngjashme kontaktoni tani ne numrin +355676088500

Ne Marikaj Shitet Super Vile E Mobiluar 2 Kateshe Druri Ne Marikaj Shitet Super Vile E Mobiluar 2 Kateshe Druri

sale

208 m2

Dhoma Gjumi

Tualet

Ne Marikaj Shitet Super Vile E Mobiluar 2 Kateshe Druri

Ne Marikaj Shitet Super Vile E Mobiluar 2 Kateshe Druri. Vila ka 2 kate me siperfaqje totale 208m2 dhe 2000m2 toke para dhe mbrapa te pajisura me Certifikate pronesie. Vila eshte e organizuar: Kati1, 1dhome gjumi, kuzhine, tualet dhe verande, Kati2 ka 3 dhoma gjumi,1 tualet dhe nje ballkon. Vila ndodhet ne nje zone shume te kerkuar pasi jane shume biznese te ndryshme afer , ofrone te gjitha lehtesirat per nje jete sa me komode. Per me shume informacion, per te realizuar nje vizite ne kete prone ose prona te ngjashme kontaktoni tani Albanin ne numrin +355676088500

200,000 €
Tek Fresku Shitet Apartamenti 3+1+2 Tualete i Mobiluar Me Certifikate Pronesie Tek Fresku Shitet Apartamenti 3+1+2 Tualete i Mobiluar Me Certifikate Pronesie

sale

139 m2

Dhoma Gjumi

Tualet

Tek Fresku Shitet Apartamenti 3+1+2 Tualete i Mobiluar Me Certifikate Pronesie

Tek Fresku Shitet Apartamenti 3+1+2 Tualete i Mobiluar Me Certifikate Pronesie. Ambienti eshte nje apartament 3+1 me siperfaqje 138.3m2. Apartamenti eshte i organizuar ne : Ambientin e ndenjes bashke me kuzhinen, 3dhoma gjumi 2 tualete dhe 1 ballkon me orientim Jug-Perendim qe e ben ta ndricoje dielli nga mgjesi deri ne darke. Ambienti ka vizibilitet nga rruga kryesore. Per me shume informacion kontaktoni Albanin ne numrin +355676088500

112,000 €