Alban Mici

Alban Mici
Alban Mici

Realtor

+355676088500

Na Kontaktoni

TE SHKOLLA PETRO NINI JEPET ME QIRA AMBIENT KOMERCIAL TE SHKOLLA PETRO NINI JEPET ME QIRA AMBIENT KOMERCIAL

rent

60 m2

Dhoma Gjumi

0 Tualet

TE SHKOLLA PETRO NINI JEPET ME QIRA AMBIENT KOMERCIAL

TE SHKOLLA PETRO NINI JEPET ME QIRA AMBIENT KOMERCIAL. Ambienti me siperfaqje 60m2 eshte i pershtatshem per biznese te ndryshme si dhe per zyra pasi eshte me pamje nga rruga kryesore dhe ndodhet ne katin 0. Per me shume informacion apo nje vizite ne prone kontaktoni Albanin ne numrin +355676088500

Ne Autosrade Tirane-Durres Shitet 500m2 Toke Me Hipoteke Ne Autosrade Tirane-Durres Shitet 500m2 Toke Me Hipoteke

sale

500 m2

Dhoma Gjumi

Tualet

Ne Autosrade Tirane-Durres Shitet 500m2 Toke Me Hipoteke

Ne Autosrade Tirane-Durres Shitet 500m2 Toke Me Hipoteke. Toka ndodhet buze autostrades dhe eshte e pershtatshme per cdo biznes qe mund te zhvillohen ne zone pasi ka akses ne autostrade. Per me shume ose nje vizite ne prone kontaktoni Albanin ne numrin +355676088500

Ne Autosrade Tirane-Durres Shitet 1000m2 Toke Me Hipoteke Ne Autosrade Tirane-Durres Shitet 1000m2 Toke Me Hipoteke

rent

1000 m2

Dhoma Gjumi

Tualet

Ne Autosrade Tirane-Durres Shitet 1000m2 Toke Me Hipoteke

Ne Autosrade Tirane-Durres Shitet 1000m2 Toke Me Hipoteke. Toka ndodhet buze autostrades dhe eshte e pershtatshme per cdo biznes. Per me shume ose nje vizite ne prone kontaktoni Albanin ne numrin +355676088500

70,000 €
Te Kopshti Botanik Shitet Apartamenti 1+1 Te Kopshti Botanik Shitet Apartamenti 1+1

sale

70 m2

Dhoma Gjumi

0 Tualet

Te Kopshti Botanik Shitet Apartamenti 1+1

Te Kopshti Botanik shitet apartamenti 1+1 ne katin e 4-te banim te nje pallati te ri ne ndertim. Apartamenti eshte i organizuar ne sallon ndenje, 1 dhome gjumi, tualet,dhe garderobe . Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara ku ofron te gjitha lehtesirat per nje jete sa me komode. Orientimi i apartamentit eshte Lindje- Jug Lindje. Eshte ne faze tulle dhe eshte me fasade te ventiluar ne perfumdim. Per me shume informacion, per te realizuar nje vizite ne kete prone ose prona te ngjashme kontaktoni tani ne numrin +355676088500

Te Komleksi Delijorgji Jepet Me Qira Apartamenti 2+1+2 I Super Mobiluar Te Komleksi Delijorgji Jepet Me Qira Apartamenti 2+1+2 I Super Mobiluar

rent

100 m2

Dhoma Gjumi

0 Tualet

Te Komleksi Delijorgji Jepet Me Qira Apartamenti 2+1+2 I Super Mobiluar

Te Komleksi Delijorgji Jepet Me Qira Apartamenti 2+1+2 I Super Mobilua. Apartamenti organizohet si me posht: ambienti i ndenjes me guzhine te vecuar, 2 dhoma gjumi , 2tualet dhe ballkon . Ndodhet ne katin e 6-te te nje nga komplekset me te mira te qytetit . Zona ne te cilen ndodhet te ofron te gjitha facilitetet e nevojshem pasi ndoshet shume afer qendres . Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni Albanin :+355676088500.

Ne Kashar Jepet Me Qira Magazina Ne Kashar Jepet Me Qira Magazina

rent

300 m2

Dhoma Gjumi

Tualet

Ne Kashar Jepet Me Qira Magazina

Ne Kashar Jepet Me Qira Magazina. Magazina me siperfaqje 300m2 e larte 5m plus ka dhe bodrum te perfshire ne cmim. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni Albanin ne numrin +355676088500

Ne Yzberisht Te Bulevardi RI Shitet 2+1 Me Hipoteke Ne Yzberisht Te Bulevardi RI Shitet 2+1 Me Hipoteke

sale

105 m2

Dhoma Gjumi

0 Tualet

Ne Yzberisht Te Bulevardi RI Shitet 2+1 Me Hipoteke

Ne Yzberisht Te Bulevardi RI Shitet 2+1 Me Hipoteke. Me siperfaqje 105 m2 totale. Ndodhet ne katin e 1 -te, nje pallat te ri me ashensor . Apartamenti organizohet nga ambienti i ndenjes bashke me ambient gatimi , dy dhoma gjumi , koridori qe ben shperndarjen neper dhoma 1 tualet dhe 2 ballkon, orentimi nga Lindja. Per me teper informacion kontaktoni Albanin ne numrin +355676088500

Ne Yzberisht Te Bulevardi RI Shitet 2+1+2 Tualete Me Hipoteke Ne Yzberisht Te Bulevardi RI Shitet 2+1+2 Tualete Me Hipoteke

sale

110 m2

Dhoma Gjumi

0 Tualet

Ne Yzberisht Te Bulevardi RI Shitet 2+1+2 Tualete Me Hipoteke

Ne Yzberisht Te Bulevardi RI Shitet 2+1+2 Tualete Me Hipoteke. Me siperfaqje 110 m2 totale. Ndodhet ne katin e 1 -te, nje pallat te ri me ashensor . Apartamenti organizohet nga nje kuzhine bashke me ambient gatimi , dy dhoma gjumi , koridori qe ben shperndarjen neper dhoma 2 tualet dhe 2 ballkon, orentimi Veri - Perendim. Per me teper informacion kontaktoni Albanin ne numrin +355676088500

Te Selvia Jepet Me Qira Apartamenti 2+1 I Mobiluar Te Selvia Jepet Me Qira Apartamenti 2+1 I Mobiluar

rent

99 m2

Dhoma Gjumi

0 Tualet

Te Selvia Jepet Me Qira Apartamenti 2+1 I Mobiluar

Te Selvia Jepet Me Qira Apartamenti 2+1 I Mobiluar. Apartamenti organizohet si me posht: ambienti i ndenjes me guzhine te vecuar, 2 dhoma gjumi , tualet dhe ballkon . Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri te paisur me ashensor . Zona ne te cilen ndodhet te ofron te gjitha facilitetet e nevojshem pasi ndoshet shume afer qendres . Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni Albanin :+355676088500.

Te Kinema Agimi Jepet Me Qira Ambient Komercial Te Kinema Agimi Jepet Me Qira Ambient Komercial

rent

34 m2

Dhoma Gjumi

0 Tualet

Te Kinema Agimi Jepet Me Qira Ambient Komercial

e Kinema Agimi Shitet Ambient Komercial. Ambienti ndodhet ne katin 0 te nje pallati egzistues. Ndodhet buze rruges kryesore dhe ka siperfaqje 34,5m2. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni Albanin ne numrin +355676088500

NE BLLOK JEPET ME QIRA AMBIENT KOMERCIAL NE BLLOK JEPET ME QIRA AMBIENT KOMERCIAL

rent

140 m2

Dhoma Gjumi

Tualet

NE BLLOK JEPET ME QIRA AMBIENT KOMERCIAL

NE BLLOK JEPET ME QIRA AMBIENT KOMERCIAL. Ambienti me siperfaqje 140m2 eshte i pershtatshem per biznese te ndryshme si dhe per zyra pasi eshte me pamje nga rruga kryesore dhe ndodhet ne katin 0. Per me shume informacion apo nje vizite ne prone kontaktoni Albanin ne numrin +355676088500

1,700 €
Shitet 1+1 Ne Yzberisht Me Hipoteke I Mobiluar Shitet 1+1 Ne Yzberisht Me Hipoteke I Mobiluar

sale

65 m2

Dhoma Gjumi

0 Tualet

Shitet 1+1 Ne Yzberisht Me Hipoteke I Mobiluar

Shitet apartamenti 1+1 ne Yzberisht, ne katin e 4-te banim te nje pallati te ri me ashensor. Apartamenti eshte i organizuar ne sallon ndenje, 1 dhome, tualet,dhe Depo . Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara ku ofron te gjitha lehtesirat per nje jete sa me komode. Orientimi i apartamentit eshte Jug-Perendim. Per me shume informacion, per te realizuar nje vizite ne kete prone ose prona te ngjashme kontaktoni tani Albanin ne numrin +355676088500