Adrian Koni

Adrian Koni
Adrian Koni

Ekspert Pronash / Ndermjetesues

355692037464

Na Kontaktoni

SHITET APARTAMENT 1+1 ME PAMJE NGA DETI NE GOLEM SHITET APARTAMENT 1+1 ME PAMJE NGA DETI NE GOLEM

sale

49 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

SHITET APARTAMENT 1+1 ME PAMJE NGA DETI NE GOLEM

Apartamenti ka nje siperfaqe prej 55.6M2 dhe ndodhet ne kain e gjashte te banimit te nje pallati te ri me ashensor, ndertimi i objektit eshte ne fazen e fundit. Apartamenti organizohet ne nje soggiorno, nje dhome gjumi, nje tualet dhe nje ballkon me pamje ballore me detin. Cmimi eshte 600euro/M2. Per me shume informacione ose nje vizite ne prone na kontaktoni.

33,500 €
SHITET APARTAMENTI 1+1 NE GOLEM SHITET APARTAMENTI 1+1 NE GOLEM

sale

67 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

SHITET APARTAMENTI 1+1 NE GOLEM

Apartamenti ka nje siperfaqe prej 75.6M2 dhe ndodhet ne katin e gjashte te nje pallati te ri gjashte katesh me ashensor. Apartamenti organizohet nga nje dhome ndenje bashke me kendin e kuzhines, nje dhome gjumi, nje tualet dhe nje ballkon. Eshte i pa mobiluar dhe objekti eshte ne fazen e fundit te ndertimit me cmim 600 euro / M2. Ndodhet shume prane detit ne zonen e Golemit prane Hotel Grint. Per me shume informacione ose nje vizite ne prone na kontaktoni

45,000 €
SHITET DUPLEX NE QENDER 3+2+2 SHITET DUPLEX NE QENDER 3+2+2

sale

101 m2

Dhoma Gjumi

2 Tualet

SHITET DUPLEX NE QENDER 3+2+2

Duplex organizohet e ne dy kate banimi ku ne katin e pare kemi dy dhoma gjumi, nje dhome ndenje se bashku me kendin e kuzhines, nje tualet dhe nje depo ndersa kati i dyte organizohet nga nje dhome ndenje se bashku me kendin e kuzhines, nje dhome gjumi, nje tualet dhe njee ballkon. Dupleksi eshte pjese e nje nga ndertese italiane prane danubit. Secili kat ka nje siperfaqe prej 101M2. Kati i dyte eshte ne forme papafingoje me cati druri dhe tjegulla

135,000 €
SHITET APARTAMENTI 2+1 TEK KRUQI I KUQ SHITET APARTAMENTI 2+1 TEK KRUQI I KUQ

sale

82 m2

Dhoma Gjumi

0 Tualet

SHITET APARTAMENTI 2+1 TEK KRUQI I KUQ

Apartamenti ka nje siperfaqe prej 82 m2 dhe ndodhet katin e pare te banimit te nje pallati ekzistues pese katesh. Organizohet nga nje dhome ndenje se bashku me kendin e kuzhines, dy dhoma gjumi dhe nje tualet. Apartamenti ndodhet ne nje zone te qete banimi dhe ofron te gjitha fasilitetet e nevojshme per nje jetes komode. Per me shume informacione ose nje vizite ne prone na kontaktoni.

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 TEK LURA 3 JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 TEK LURA 3

rent

100 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 TEK LURA 3

Apartamenti ka nje siperfaqe prej 100 m2 dhe ndodhet ne katin 0 me oborr dhe ka nje mobilim shume te mire dhe cilesor. Organizohet ne nje dhome ndenje bashke me kendin e kuzhines, dy dhoma gjumi, nje tualet dhe oborri i gjelberuar. Apartamenti jepet per qira javore ose me afatgjate. Per me shume informacion na kontaktoni

Cmimi sipas kerkeses
JEPET ME QIRA APARTAMENT 3+1 PRANE PALLATIT TE SPORTIT JEPET ME QIRA APARTAMENT 3+1 PRANE PALLATIT TE SPORTIT

rent

93 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

JEPET ME QIRA APARTAMENT 3+1 PRANE PALLATIT TE SPORTIT

Apartamenti ka nje siperfaqe prej 110M2 dhe organizohet ne tre dhoma gjumi, nje dhome ndenje se bashku me kendin e kuzhines, nje tualet dhe nje ballkon. Ndodhet ne katin e katert te nje pallatin te ri, te mirembajtur dhe me ashensor, pa demtime nga termeti. Ndodhet ne nje zone shume te mire te qytetit, prane pallatit te sportit. Per me shume informacione ose nje vizite ne prone na kontaktoni

SHITET APARTAMENT 1+1 ME PAMJE NGA DETI, PLAZH SHITET APARTAMENT 1+1 ME PAMJE NGA DETI, PLAZH

sale

61 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

SHITET APARTAMENT 1+1 ME PAMJE NGA DETI, PLAZH

Apartamenti ka nje siperfaqe te brendhme prej 60.5M2 dhe ndodhet ne katin e trete te banimit te nje pallati tete katesh te ri te mirembajtur me ashensor dhe pa demtim nga termeti, ne vije te pare me detin. Fale pozicionit ballor me detin, pamja qe ofrohet eshte e mrekullueshme dhe drita natyrale ndricon apartamentin gjate gjithe oreve te dites. Organizohet nga dhoma e ndenjes dhe kendi i kuzhines te ndare mes tyre, nje dhome gjumi, nje tualet dhe nje ballkon. Per me shume informacione ose nje vizite ne prone na kontaktoni.

SHITET APARTAMENT 1+1 PRANE HOTEL ADRIATIK, PLAZH SHITET APARTAMENT 1+1 PRANE HOTEL ADRIATIK, PLAZH

sale

61 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

SHITET APARTAMENT 1+1 PRANE HOTEL ADRIATIK, PLAZH

Apartamenti ka nje siperfaqe te brendhme prej 61M2 dhe ndodhet ne katin e trete banimi te nje pallati tete katesh te ri, te mirembajtur dhe me ashensor. Pallati nuk ka demtime nga termeti. Apartamenti ndodhet ne vije te pare me detin dhe pamja qe ofron eshte e mrekullueshme. Organizohet nga nje dhome ndenje, kend kuzhine i vecuar, nje dhome gjumi, nje tualet dhe nje ballkon. Apartemanti disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me shume informacione ose nje vizite ne prone na kontaktoni

SHITET APATAMENT 2+1+2 TEK ISH RAJONI SHITET APATAMENT 2+1+2 TEK ISH RAJONI

sale

106 m2

Dhoma Gjumi

2 Tualet

SHITET APATAMENT 2+1+2 TEK ISH RAJONI

Apartamenti ka nje siperfaqe prej 106M2, ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri te pajisur me ashensor dhe pa demtime nga termeti. Organizohet nga kendi i kuzhines dhe dhoma e ndenjes te ndara mes tyre, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe nje ballkon. Zona ku ndodhet apartamenti eshte prane qendres dhe ofron facilitetet e nevojshme. Apartamenti disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me shume informacion apo nje vizite ne prone na kontaktoni.

SHITEN APARTAMENTE 2+1 ME PAMJE NGA DETI NE PLAZH SHITEN APARTAMENTE 2+1 ME PAMJE NGA DETI NE PLAZH

sale

70 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

SHITEN APARTAMENTE 2+1 ME PAMJE NGA DETI NE PLAZH

Apartamentet kane nje siperfaqe prej 70M2 dhe ndodhen ne katin e dyte dhe te trete te nje pallati te ri dhe te mirembajtur. Organizohen nga dy dhoma gjumi, nje kend kuzhine bashke me dhomen e ndenjes, nje tualet dhe nje ballkon. Apartamentet ndodhen ne nje nga zonat me te preferuara te bregdetit dhe ofrojne nje pamje te mrekullueshme nga deti. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni.

SHITET ME CMIM OKAZION AMBIENT BIZNESI NE PLAZH SHITET ME CMIM OKAZION AMBIENT BIZNESI NE PLAZH

sale

120 m2

Dhoma Gjumi

0 Tualet

SHITET ME CMIM OKAZION AMBIENT BIZNESI NE PLAZH

Ambjenti ka nje siperfaqe te brendshme prej 120M2 dhe vend parkimi 30M2. Ndodhet ne Hekurudha, ne rruge dytesore dhe eshte i pershtatshem per kategori te ndryshme biznesi pasi siperfaqja eshte e konsiderueshme. Cmimi i ambientit eshte okazion i vertete. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone mos hezitoni te na kontaktoni.

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 PRANE SPITALIT JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 PRANE SPITALIT

rent

50 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 PRANE SPITALIT

Apartamenti ka nje siperfaqe 50m2 dhe organizoht nga nje dhome ndenje se bashku me kendin e kuzhines, nje dhome gjumi dhe nje tualet. Ndodhet ne katin e dyte te nje ndertese dy kateshe prane rruges kryesore. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni.