Adrian Koni

Adrian Koni
Adrian Koni

Ekspert Pronash / Ndermjetesues

355692037464

Na Kontaktoni

SHITET APATAMENT 2+1+2 TEK ISH RAJONI SHITET APATAMENT 2+1+2 TEK ISH RAJONI

sale

106 m2

Dhoma Gjumi

2 Tualet

SHITET APATAMENT 2+1+2 TEK ISH RAJONI

Apartamenti ka nje siperfaqe prej 106M2, ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri te pajisur me ashensor dhe pa demtime nga termeti. Organizohet nga kendi i kuzhines dhe dhoma e ndenjes te ndara mes tyre, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe nje ballkon. Zona ku ndodhet apartamenti eshte prane qendres dhe ofron facilitetet e nevojshme. Apartamenti disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me shume informacion apo nje vizite ne prone na kontaktoni.

SHITEN APARTAMENTE 2+1 ME PAMJE NGA DETI NE PLAZH SHITEN APARTAMENTE 2+1 ME PAMJE NGA DETI NE PLAZH

sale

70 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

SHITEN APARTAMENTE 2+1 ME PAMJE NGA DETI NE PLAZH

Apartamentet kane nje siperfaqe prej 70M2 dhe ndodhen ne katin e dyte dhe te trete te nje pallati te ri dhe te mirembajtur. Organizohen nga dy dhoma gjumi, nje kend kuzhine bashke me dhomen e ndenjes, nje tualet dhe nje ballkon. Apartamentet ndodhen ne nje nga zonat me te preferuara te bregdetit dhe ofrojne nje pamje te mrekullueshme nga deti. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni.

SHITET ME CMIM OKAZION AMBIENT BIZNESI NE PLAZH SHITET ME CMIM OKAZION AMBIENT BIZNESI NE PLAZH

sale

120 m2

Dhoma Gjumi

0 Tualet

SHITET ME CMIM OKAZION AMBIENT BIZNESI NE PLAZH

Ambjenti ka nje siperfaqe te brendshme prej 120M2 dhe vend parkimi 30M2. Ndodhet ne Hekurudha, ne rruge dytesore dhe eshte i pershtatshem per kategori te ndryshme biznesi pasi siperfaqja eshte e konsiderueshme. Cmimi i ambientit eshte okazion i vertete. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone mos hezitoni te na kontaktoni.

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 PRANE SPITALIT JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 PRANE SPITALIT

rent

50 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 PRANE SPITALIT

Apartamenti ka nje siperfaqe 50m2 dhe organizoht nga nje dhome ndenje se bashku me kendin e kuzhines, nje dhome gjumi dhe nje tualet. Ndodhet ne katin e dyte te nje ndertese dy kateshe prane rruges kryesore. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni.

SHITET PAPAFINGO NE PLAZH PRANE HOTEL PALACE SHITET PAPAFINGO NE PLAZH PRANE HOTEL PALACE

sale

103 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

SHITET PAPAFINGO NE PLAZH PRANE HOTEL PALACE

Apartamenti ka nje siperfaqe prej 103 m2 dhe ndodhet ne katin e 6 dhe te fundit te nje pallati te ri dhe te mirembajtur. Organizohet ne nje dhome ndenje bashke me kendin e kuzhines, dy dhoma gjumi, nje tualet dhe nje verande qe shtrihet rreth pjeses me te madhe te apartamentit. Pamja qe ofrohet eshte e mrekullueshme dhe teresisht nga deti. Vendodhja eshte mjaft e favorshme per nje jetese komode fale faciliteteve qe ofrohen. Apartamenti posedon certifikate te rregullt pronesie. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone, na kontaktoni.

65,000 €
SHITET PAPAFINGO NE PLAZH PRANE HOTEL PALACE SHITET PAPAFINGO NE PLAZH PRANE HOTEL PALACE

sale

103 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

SHITET PAPAFINGO NE PLAZH PRANE HOTEL PALACE

Apartamenti ka nje siperfaqe prej 103 m2 dhe ndodhet ne katin e 6 dhe te fundit te nje pallati te ri dhe te mirembajtur. Organizohet ne nje dhome ndenje bashke me kendin e kuzhines, dy dhoma gjumi, nje tualet dhe nje verande qe shtrihet rreth pjeses me te madhe te apartamentit. Pamja qe ofrohet eshte e bukur dhe pjeserisht nga deti. Vendodhja eshte mjaft e favorshme per nje jetese komode fale faciliteteve qe ofrohen. Apartamenti posedon certifikate te rregullt pronesie. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone, na kontaktoni.

SHITET APARTAMENT 2+1+2 TEK DEGA SHITET APARTAMENT 2+1+2 TEK DEGA

sale

96 m2

Dhoma Gjumi

2 Tualet

SHITET APARTAMENT 2+1+2 TEK DEGA

Apartamenti ka nje siperfaqe prej 96 m2 te brendshme dhe organizohet ne nje dhome ndenje se bashku me kendin e kuzhines, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe nje ballkon. Apartamenti jepet i mobiluar dhe i kompletuar. Ndodhet ne katin e shtate te nje pallati te ri tete katesh te mirembajtur me ashensor. Pozicioni gjeografik krijon shume fasilitete per nje jetese sa me komode. Per me shume informacione ose nje vizite ne prone na kontaktoni

SHITET TOKE NE SHKOZET PRANE RRUGES KRYESORE SHITET TOKE NE SHKOZET PRANE RRUGES KRYESORE

sale

900 m2

Dhoma Gjumi

0 Tualet

SHITET TOKE NE SHKOZET PRANE RRUGES KRYESORE

Toka ka nje siperfaqe prej 900m2 dhe ndodhet prane rruges kryesore ne unazen e Shkozetit. Eshte e pershtatshme per aktivitete te ndryshme biznesi pasi pozicioni prane rruges kryesore ofron teper benefite. Dokumentacioni eshte i rregullt dhe per me shume informacione ose nje vizite ne prone na kontaktoni

100,000 €
JEPET ME QIRA AMBIENT PER ZYRE NE VOLLGA JEPET ME QIRA AMBIENT PER ZYRE NE VOLLGA

rent

216 m2

Dhoma Gjumi

2 Tualet

JEPET ME QIRA AMBIENT PER ZYRE NE VOLLGA

Jepet me qira ambient per zyre me nje siperfaqe prej 216.7 m2 ne Vollga. Ambienti eshte i ri dhe modern, ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te mirembajtur. Organizohet ne nje ambient kryesor ne hyrje, dy dhoma te ndara dhe dy tualete Ndodhet buze rruge dhe eshte i pershtatshem per lloje te ndryshme zyrash. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone, na kontaktoni.

SHITET TOKE NE SPITALLE SHITET TOKE NE SPITALLE

sale

4377 m2

Dhoma Gjumi

0 Tualet

SHITET TOKE NE SPITALLE

Toka ka nje siperfaqe prej 4377m2 me vendndodhje ne nje nga zonat me te preferuara. Eshte e pershtatshme per ndertimin e aktiviteteve te ndryshme. Gezon certifikate pronesie te rregullt dhe eshte e gatshme per shitje. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone ju ftojme te kontaktoni.

Cmimi sipas kerkeses
SHITET KATI I TRETE I NJE VILE NE PLAZH 3+1+2 SHITET KATI I TRETE I NJE VILE NE PLAZH 3+1+2

sale

180 m2

Dhoma Gjumi

2 Tualet

SHITET KATI I TRETE I NJE VILE NE PLAZH 3+1+2

Apartamenti eshte ne katin e trete te nje vile private ne plazh me hyrje te vecante. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 180m2 dhe organizohet nga kendi i kuzhines dhe dhoma e ndenjes me nje siperfaqe te konsiderueshme dhe e mire arreduar, tre dhoma gjumi njera nga te cilat me tualet te brendshem, nje tualet te perbashket dhe nga nje depo gjithashtu nje koridor ne hyrje. Pjese e apartamentit eshte edhe tarraca me siperfaqe 180m2 ne te cilem eshte mundesia e ndertimit edhe e nje kati tjeter. Duhet theksuar qe apartamenti ka nje mobilim mjaft cilesor dhe komod dhe disponon gjithashtu nje oxhak. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni

JEPET ME QIRA KATI I DYTE I NJE VILE PLAZH JEPET ME QIRA KATI I DYTE I NJE VILE PLAZH

rent

100 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

JEPET ME QIRA KATI I DYTE I NJE VILE PLAZH

Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje vile ne vije te pare me detin ne zonen e Plazhit. Ofron nje pamje te mrekullueshme te detit fale pozicionit shume te afert me te. Ka nje siperfaqe prej 100m2 dhe organizohet nga nje soggiorno ne te cilen eshte e mundur pamja ballore me detin nepermjet nje vetrate te madhe xhami, nga e cila behet dalja ne ballkon. Pjese e soggiornos eshte dhe kendi i kuzhines, i rinovuar se fundmi dhe i pajisur me lavastovilje. Disponon dy dhoma gjumi komode dhe me ballkon. Njera prej dhomave ka dhe tualet me hapesire te madhe. Per me shume informacione ose nje vizite ne prone na kontaktoni