Adrian Koni

Adrian Koni
Adrian Koni

Ekspert Pronash / Ndermjetesues

355692037464

Na Kontaktoni

SHITET APARTAMENT 1+1 NE QERRET SHITET APARTAMENT 1+1 NE QERRET

sale

42 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

SHITET APARTAMENT 1+1 NE QERRET

Apartamenti ka nje siperfaqe prej 50m2 dhe organizohet ne nje dhome ndenje se bashku me kendin e kuzhines, nje dhome gjumi, nje tualet dhe nje ballkon. Godina ne te cilen ndodhet apartamenti eshte ndertuar vitin e fundit dhe ploteson te gjitha standartet e kerkuara bashke me facilitetet. Apartamenti eshte shume prane detit dhe eshte mjaft i pershtatshem per nje jetese sa me komode ne nje nga zonat me te qeta dhe gjelberuara te kesaj vije bregdetare. Per me shume informacione ose nje vizite ne prone na kontaktoni.

34,000 €
SHITET APARTAMET 2+1 PRANE SHKOLLES "GJERGJ KASTRIOTI" SHITET APARTAMET 2+1 PRANE SHKOLLES "GJERGJ KASTRIOTI"

sale

95 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

SHITET APARTAMET 2+1 PRANE SHKOLLES "GJERGJ KASTRIOTI"

Apartamenti organizohet ne nje dhome e ndenje, kuzhina e vecuar, dy dhoma gjumi, nje tualet dhe nje ballkon me pamje nga deti. Ndodhet ne katin e pare te banimit te nje pallati te ri dhe te mirembajtur. Ka nje hapesire te bollshme prej 95m2 dhe eshte i pershtatshem per nje jetese sa me komode. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti ka nje distance te afert me shetitoren e "Vollga" dhe krijon te gjitha facilitetet per nje jetese sa me komode. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 PRANE SHKOLLES "GJERGJ KASTRIOTI" JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 PRANE SHKOLLES "GJERGJ KASTRIOTI"

rent

95 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 PRANE SHKOLLES "GJERGJ KASTRIOTI"

Apartamenti organizohet ne dhome e ndenjes, kuzhina e vecuar, dy dhoma gjumi, nje tualet dhe nje balllkon me pamje nga deti. Ndodhet ne katin e pare te banimit te nje pallati te ri dhe te mirembajtur. Ka nje hapsire te bollshme prej 95m2 dhe eshte i pershtatshem per jetese sa me komode. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti ka nje largesi te afert me shetitoren e "Vollga" dhe krijon te gjitha facilitetet per nje jetese sa me komode. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni

SHITET APARTAMENT 3+1+2 ME PAMJE NGA DETI NE CURRILA SHITET APARTAMENT 3+1+2 ME PAMJE NGA DETI NE CURRILA

sale

150 m2

Dhoma Gjumi

2 Tualet

SHITET APARTAMENT 3+1+2 ME PAMJE NGA DETI NE CURRILA

Apartamenti ka nje siperfaqe prej 150m2 dhe eshte pjese e nje pallati te ri te mirembajtur me ashensor. Organizohet ne dhome ndenje se bashku me kendin e kuzhines, tre dhoma gjumi, dy tualete dhe tre ballkone. Pamja nga deti qe ofrohet nga soggiorno dhe dy nga dhomat e gjumit eshte e mrekullueshme. Mobilimi i apartamentit eshte i nje niveli te larte dhe ofron te gjitha komfortet e nevojshme. Per me shume informacione ose nje vizite ne prone na kontaktoni.

Cmimi sipas kerkeses
JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 TEK VILA E ZOGUT JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 TEK VILA E ZOGUT

rent

100 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 TEK VILA E ZOGUT

Apartamenti ndodhet ne katin e trete te banimit te nje pallati te ri te mirembajtur dhe organizohet nga dhoma e ndenjes se bashku me kendin e kuzhines, dy dhoma gjumi, nje tualet dhe dy ballkone. Apartamenti eshte i miremobiluar dhe i ofron te gjitha kushtet per nje jetese komode dhe ndodhet ne zone me te qete dhe te gjelbert te qytetit nga ku ofrohet nje pamje e mrekullueshme e detit dhe zones per rreth nga apartamenti. Per me shume informacione ose nje vizite ne prone na kontaktoni

Cmimi sipas kerkeses
SHITET TOKE NE SHKALLNUR PRAN PEMES SE JETES SHITET TOKE NE SHKALLNUR PRAN PEMES SE JETES

sale

5862 m2

Dhoma Gjumi

0 Tualet

SHITET TOKE NE SHKALLNUR PRAN PEMES SE JETES

Shitet toke me siperfaqe 5862m2. Ndodhet ne Shkallnur prane Pemes se Jetes dhe eshte shume i pershtatshem per te ndertuar shtepi pasi eshte ne zone te banuar. Zona eshte mjaft e qete dhe me nje pamje te mrekullushme . Toka disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Eshte e gatshme per shitje. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni.

Cmimi sipas kerkeses
SHITET APARTAMENT 2+1 + GARAZH NE PLAZH SHITET APARTAMENT 2+1 + GARAZH NE PLAZH

sale

81 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

SHITET APARTAMENT 2+1 + GARAZH NE PLAZH

Apartamenti ka nje siperfaqe prej 81M2, ndodhet ne katin e pare te banimit te nje pallati te ri me ashensor plus nje garazh 15M2. Apartamenti eshte i mobiluar dhe organizohet ne nje dhome ndenje se bashku me kendin e kuzhines, dy dhoma gjumi dhe nje tualet. Eshte shume prane rruges kryesore dhe krijon te gjitha facilitetet per nje jetese sa me komode. Per me shume informacione ose nje vizite ne prone na kontaktoni

52,000 €
SHITET APARTAMENT 2+1 PRANE FLAG SHIP SHITET APARTAMENT 2+1 PRANE FLAG SHIP

sale

73 m2

Dhoma Gjumi

0 Tualet

SHITET APARTAMENT 2+1 PRANE FLAG SHIP

Apartamenti ka nje siperfaqe prej 73m2 dhe ndodhet ne katin e katert te nje pallati te mirembajtur tete katesh pa ashensor. Organizohet ne nje dhome ndenje se bashku me kendin e kuzhines, dy dhoma gjumi, nje tualet dhe nje ballkon. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti eshte nje nga me te preferuarat e qytetit dhe ofron facilitetet e nevojshme per nje jetese sa me komode. Per me shume informacione ose nje vizite ne prone na kontaktoni

SHITET GARSONIERE NE GOLEM SHITET GARSONIERE NE GOLEM

sale

31 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

SHITET GARSONIERE NE GOLEM

Garsioneria ka nje siperfaqe prej 31m2 dhe ndodhet ne katin e shtate te nje pallati nente katesh te ri me ashensor, ne zonen e Golemit, prane Vila Belvedere. Hapesira eshte e mobiluar dhe e mireorganizuar ne dhomen e gjumit, kuzhinen e cila eshte e vendosur ne hapesiren e ballkon, i cili eshte i mbyllur nga nje vetrate xhami dhe nga tualeti. Disponon dokumentacion te rregullt. Per me shume informacione ose nje vizite ne prone na kontaktoni.

21,000 €
JEPET ME QIRA GARSONIERE NE PLAZH JEPET ME QIRA GARSONIERE NE PLAZH

rent

m2

Dhoma Gjumi

0 Tualet

JEPET ME QIRA GARSONIERE NE PLAZH

Garsonieria eshte e mire organizuar me kuzhinen, nje kend divanesh dhe dhomen e fjetjes te ndare me nje vetrate xhami, nje tualet dhe nje ballkon. Ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri te mirembajtur me ashensor. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti ofron te gjitha facilitetet per nje jetese sa me komode. Per me shume informacione ose nje vizite ne prone na kontaktoni

SHITET PAPAFINGO PRANE TREGUT TE FRUTA PERIME SHITET PAPAFINGO PRANE TREGUT TE FRUTA PERIME

sale

180 m2

Dhoma Gjumi

2 Tualet

SHITET PAPAFINGO PRANE TREGUT TE FRUTA PERIME

Apartamenti ka nje siperfaqe te brendshme prej 175m2 dhe 77m2 verande, eshte pjese e nje pallati te mirembajtur me ashensor, organizohet nga nje dhome ndenje bashke me kendin e kuzhines, kater dhoma gjumi, dy tualete dhe nje lavanderi. Apartamenti ka nje ndricim natyral gjate gjithe dites dhe nje ballkon qe i vjen rreth apartamentit. Pozicioni ne te cilen dodhet apartamnti ofron facilitetet e nevojshme per nje jetese sa me komode. Per me shume informacione apo nje vizite ne prone na kontaktoni.

SHITET APARTAMENT 2+1+2+VERANDE DHE GARAZH PRANE STADIUMIT SHITET APARTAMENT 2+1+2+VERANDE DHE GARAZH PRANE STADIUMIT

sale

85 m2

Dhoma Gjumi

21 Tualet

SHITET APARTAMENT 2+1+2+VERANDE DHE GARAZH PRANE STADIUMIT

Apatramenti ka nje siperfaqe te brendshme prej 85m2, verande 30m2 dhe garazh 44m2. Organizohet ne nje dhome ndenje se bashku me kendin e kuzhines, dy dhoma gjumi dhe dy tualete. Apartamenti ndodhet ne katin e trete te banimit te nje pallati te ri, te mirembajtur dhe me ashensor me orientim lindje/jug/perendim, shitet bashke me garazh dhe eshte i mire mobiluar me kushtet bashkekohore per nje jetese komode. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti, prane kryqezimit te stadiumit, ofron te gjitha facilitetet e nevojshme. Per me shume informacione ose nje vizite ne prone na kontaktoni.