Migena Balla

Migena Balla
Migena Balla

Agent

+355696073435

Na Kontaktoni

SHITET PAPAFINGO NE GOLEM SHITET PAPAFINGO NE GOLEM

sale

187 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

SHITET PAPAFINGO NE GOLEM

Shitet super papafingo me pamje nga deti ne golem. Ka nje siperfaqe totale prej 187 m2, ku112m2 jane siperfaqe e brendshme dhe 75m2 jane siperfaqe verande .Ka nje ndricim natyral gjate gjithe dites.Papafingo mundeson 1 dhome ndenje , 2 dhoma gjumi ,1 ballkon dhe 1 tualet. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per nje vizite ne prone apo ne prona te ngjashme na kontaktoni.

170,000 €
SHITET APARTAMENT 2+1+2 TEK TREGU FRUTA PERIME! SHITET APARTAMENT 2+1+2 TEK TREGU FRUTA PERIME!

sale

117 m2

Dhoma Gjumi

2 Tualet

SHITET APARTAMENT 2+1+2 TEK TREGU FRUTA PERIME!

Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 117m2 dhe ndodhet ne katin e gjashte te nje pallati te ri, me ashensor. Organizohet ne nje dhome ndenje se bashku me kendin e kuzhines, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe nje ballkon. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per nje vizite ne prone apo ne prona te ngjashme na kontaktoni.

SHITET APARTAMENT 1+1 NE VOLLGA! SHITET APARTAMENT 1+1 NE VOLLGA!

sale

80 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

SHITET APARTAMENT 1+1 NE VOLLGA!

Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 80m2 dhe siperfaqe te brendeshme 72m2 dhe ndodhet ne katin e dyte banim e nje pallati te ri, me ashensor. Organizohet ne nje dhome ndenje se bashku me kendin e kuzhines, nje dhome gjumi, nje tualet dhe nje ballkon. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per nje vizite ne prone apo ne prona te ngjashme na kontaktoni.

126,000 €
JEPET ME QIRA AMBIENT KOMERCIAL NE QENDER! JEPET ME QIRA AMBIENT KOMERCIAL NE QENDER!

rent

60 m2

Dhoma Gjumi

2 Tualet

JEPET ME QIRA AMBIENT KOMERCIAL NE QENDER!

Jepet me qira ambient zyre me siperfaqe 60m2. Perparesite jane siperfaqja e konsiderueshme, organizimi i hapesires dhe afersia me qendren gje e cila lehteson punet pasi eshte afer me institucionet shteterore dhe bizneset private. Ambienti eshte i pershtatshem per aktivitete te ndryshme biznesi. Per me shume informacion apo nje vizite nga afer ju ftoj te kontaktoni.

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1+2 TEK VILA E ZOGUT! JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1+2 TEK VILA E ZOGUT!

rent

105 m2

Dhoma Gjumi

2 Tualet

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1+2 TEK VILA E ZOGUT!

Apartamenti ndodhet ne katin e peste te banimit te nje pallati te ri te mirembajtur dhe organizohet nga dhoma e ndenjes se bashku me kendin e kuzhines, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe nje ballkon. Apartamenti eshte i miremobiluar dhe i ofron te gjitha kushtet per nje jetese komode dhe ndodhet ne zone me te qete dhe te gjelbert te qytetit nga ku ofrohet nje pamje e mrekullueshme e detit dhe zones per rreth nga apartamenti. Per me shume informacione ose nje vizite ne prone na kontaktoni

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1+2 NE ISH URT , DURRES! JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1+2 NE ISH URT , DURRES!

rent

110 m2

Dhoma Gjumi

2 Tualet

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1+2 NE ISH URT , DURRES!

Apartamenti ka nje siperfaqe prej 110m2. Ndodhet ne katin e katert te nje pallati ekzistues. Organizohet ne dy dhoma gjumi, nje sogiorno se bashku me kuzhine dhe dy tualete gjithashtu dhe nje ballkon. Zona ne te cilen ndodhet ofron akses ne te gjitha fasilitetet e nevojshme per nje jetese te qete dhe komode. Per me shume informacion apo nje vizite ne prone na kontaktoni.

JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI PRANE POLIKLINIKES ! JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI PRANE POLIKLINIKES !

rent

35 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI PRANE POLIKLINIKES !

Ambienti ndodhet prane poliklinikes ne katin e dyte banimi . Ka nje siperfaqe totale prej 35m2. Eshte i organizuar ne nje hapesire kryesore open space dhe nje tualet. Mundesi ideale per cdo lloj aktiviteti, pasi ndodhet ne nje zone shume te frekuentuar . Per nje vizite ne prone apo me shume informacion na kontaktoni.

SHITET APARTAMENT 2+1+2  PRANE ISH URT ! SHITET APARTAMENT 2+1+2  PRANE ISH URT !

sale

118 m2

Dhoma Gjumi

2 Tualet

SHITET APARTAMENT 2+1+2 PRANE ISH URT !

Shitet apartament me nje siperfaqe te brendshme prej 98.45 dhe nje siperfaqe totale prej117.5 m2 ne katin tete banim te nje pallati te ri me ashensor . Organizohet nga nje dhome ndenje se bashku me kendin e kuzhines ,dy dhoma gjumi, nje ballkon dhe dy tualet. Apartamenti eshte e pozicionuar ne nje zone te qete qe ofron nje ambient shume te rehatshem dhe komod. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor .Per nje informacion me te detajuar apo vizite ne prone mund te me kontaktoni.

SHITET APARTAMENT 3+1+2 PRANE ISH-URT! SHITET APARTAMENT 3+1+2 PRANE ISH-URT!

sale

140 m2

Dhoma Gjumi

2 Tualet

SHITET APARTAMENT 3+1+2 PRANE ISH-URT!

Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri te pajisur me ashensor prane Ish-Urt. Ndodhet ne katin e njembedhjete me nje siperfaqe totale prej 140 m2 dhe siperfaqe te brendshme prej 121.99 m2. Eshte i organizuar ne nje dhome ndenje se bashku me kendin e kuzhines, tre dhoma gjumi, dy tualete dhe nje ballkon. Ndodhet ne nje nga zonat me te qeta te qytetit i cili ofron akses ne te gjithe fasilitetet e nevojshme. Per me shume informacion apo nje vizite ne prone na kontaktoni.

140,000 €
JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 PRANE STADIUMIT ! JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 PRANE STADIUMIT !

rent

75 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 PRANE STADIUMIT !

Jepet me qira apartament me nje siperfaqe totale prej 75 m2 ne katin e dyte te nje pallati ekzistues pa ashensor. Organizohet ne nje sonxhorno e bashkangjitur me nje kend kuzhine dy dhoma gjumi, nje ballkon dhe nje tualet. Apartamenti eshte i pozicionuar ne nje nga zonat me te qeta te qytetit ,orientim gjeografik shume te favorshem.Per nje informacion me te detajuar apo vizite ne prone mund te me kontaktoni.