Edvin Nebiu

Edvin Nebiu
Edvin Nebiu

Ekspert Pronash / Ndërmjetësues

+355692037473

Na Kontaktoni

JEPET ME QIRA AMBJENT BIZNESI NE LAGJEN 18! JEPET ME QIRA AMBJENT BIZNESI NE LAGJEN 18!

rent

60 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

JEPET ME QIRA AMBJENT BIZNESI NE LAGJEN 18!

Jepet me qira ambjent 40 m2 ne lagjen 18 Durres. Ambjenti mund te perdoret per aktivitete te ndryshme si Piceri, Klinike dentare, etj. Ambjenti ka nje tualet por edhe nje hapesire perpare per tu shrytezuar. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per nje vizite ne prone apo ne prona te ngjashme na kontaktoni

SHITET SHTEPI BASHKE ME TOKE 2000 M2 ME PAMJE NGA DETI. SHITET SHTEPI BASHKE ME TOKE 2000 M2 ME PAMJE NGA DETI.

sale

2000 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

SHITET SHTEPI BASHKE ME TOKE 2000 M2 ME PAMJE NGA DETI.

Shitet shtepia me 2000 m2 toke perreth, prane kodres se kuajve me pamje nga deti. Shtepia eshte e perbere nga nje dhome ndenje bashke me kuzhinen, 2 dhoma gjumi dhe 1 tualet. Shtepia eshte per tu rindertuar pasi eshte e amortizuar.Per nje vizite ne prone apo ne prona te ngjashme na kontaktoni

SHITET VILA 3 KATESHE NE GOLEM SHITET VILA 3 KATESHE NE GOLEM

sale

1120 m2

Dhoma Gjumi

3 Tualet

SHITET VILA 3 KATESHE NE GOLEM

Shitet vile 3 kateshe ne Golem me siperfaqe trualli 1120 m2 dhe siperfaqe ndertimi 420 m2. Vila eshte e organizuar ne katin e pare ne nje dhome ndenje se bashku me kendin e kuzhines dhe tualet. Kati i dyte organizohet nga nje holl i madh, 1 kuzhine sebashku me 1 dhome gjumi dhe 1 tualet. Ndersa kati i trete perbehet nga ne 3 dhoma gjumi 1 dhome ndenje dhe 1 tualet. Vila eshte e rrethuar me oborr dhe peme, duke ofruar dhe post parkimi. Vila eshte e pajisur me certifikate te rregullt pronesie.

670,000 €
JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 NE ILIRIA! JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 NE ILIRIA!

rent

92 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 NE ILIRIA!

Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 92 m2 dhe ndodhet ne katin e trete te nje pallati te mirembajtur me ashensor . Eshte i organizuar ne nje holl qe ben shperndarjen ne dhomen e ndenjes se bashku me kendin e kuzhines, dy dhome gjumi, nje tualet dhe dy ballkone. Apartamenti eshte pjeserisht i mobiluar pozicioni gjeografik, struktura e apartamentit jep komoditet per jetesen e blersit . Zona ne te cilen ndodhet eshte nje nga zonat me te frekuentuara . Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per nje vizite ne prone apo ne prona te ngjashme na kontaktoni

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 NE LAGJEN 13 JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 NE LAGJEN 13

rent

67 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 NE LAGJEN 13

Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 65 m2 dhe ndodhet ne kati e nente banimi te nje pallati te ri me ashensor. Ndodhet prane shkolles Bajram Curri ne lagjen 13, Plazh. Organizohet ne 1 dhoma gjumi , 1 dhome ndenjeje se bashku me kuzhinen, 1 tualet dhe 1 ballkon. Per me shume informacion na kontaktoni.

SHITET SHTEPI NE LAGJEN 14, SHKOZET - DURRES. SHITET SHTEPI NE LAGJEN 14, SHKOZET - DURRES.

sale

376 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

SHITET SHTEPI NE LAGJEN 14, SHKOZET - DURRES.

Shtepia ka nje siperfaqe ndertimi prej 117 m2. Siperfaqja e truallit perreth shtepise eshte 376 m2 i cili ka bere te mundur punimin e nje oborri shume te kendshem per shtepine. Organizohet ne nje korridor, i cili ndan nje dhome ndenje, bashke me kuzhinen, dy dhoma gjumi dhe nje tualet. Pervece shtepise ndodhet dhe nje dhome vecmas nga shtepia bashke me tualet, por edhe nje garazhd. Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me shume informacion ose nje shoqerim, na kontaktoni.

110,000 €
SHITET TOKE NE ARAPAJ ME PAMJE NGA DURRESI. SHITET TOKE NE ARAPAJ ME PAMJE NGA DURRESI.

sale

2483 m2

Dhoma Gjumi

0 Tualet

SHITET TOKE NE ARAPAJ ME PAMJE NGA DURRESI.

Shitet toke me siperfaqe 2483m2. Ndodhet ne Arapaj me pamje te mrekullushme nga deti dhe qyteti i Durresit. Eshte shume i pershtatshem per te ndertuar vile . Toka disponon dokumentacion te rregullt hipotekor dhe eshte e gatshme per shitje. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni.

198,000 €
SHITET AMBIENT BIZNESI PRANE KOPESHTIT SOTIR NOKA SHITET AMBIENT BIZNESI PRANE KOPESHTIT SOTIR NOKA

sale

43 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

SHITET AMBIENT BIZNESI PRANE KOPESHTIT SOTIR NOKA

Ambienti ka nje siperfaqe prej 42,7 m2. Ndodhet ne lagjen nr 5 ne katin 0 prane kopeshtit Sotir Noka dhe ofron te gjitha lehtesirat e mundshme per ushtrimin e aktivitetit. Ndodhet buze rruge dhe mund te shfrytezohet per biznese te ndryshme. Per nje vizite ne prone ose me teper informacion na kontaktoni.

SHITET AMBIENT BIZNESI NE LAGJEN NR 4 SHITET AMBIENT BIZNESI NE LAGJEN NR 4

sale

50 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

SHITET AMBIENT BIZNESI NE LAGJEN NR 4

Ambienti ka nje siperfaqe prej 50 m2. Ndodhet ne katin 0 prane bulevardit kryesor te qytetit duke ofruar gjithe fasilitetet e mundshme per ushtrimin e aktivitetit. Mund te shfrytezohet per biznese te ndryshme. Per nje vizite ne prone ose me teper informacion na kontaktoni.

SHITET AMBIENT PER ZYRE PRANE GJYKATES. SHITET AMBIENT PER ZYRE PRANE GJYKATES.

sale

19 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

SHITET AMBIENT PER ZYRE PRANE GJYKATES.

Ambienti ka nje siperfaqe prej 19 m2. Ndodhet ne katin 0 tek nje zone teper e favorshme per ushtrimin e cdo lloj aktiviteti, prane gjykates, Disponon te gjitha fasilitetet e mundeshme per ushtrimin e biznesit. Per nje vizite ne prone ose me teper informacion na kontaktoni.

JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI NE LAGJEN NR 4 JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI NE LAGJEN NR 4

rent

80 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI NE LAGJEN NR 4

Ambienti ka nje siperfaqe prej 80 m2. Ndodhet ne katin 0 prane bulevardit kryesor te qytetit duke ofruar gjithe fasilitetet e mundshme per ushtrimin e aktivitetit. Mund te shfrytezohet per biznese te ndryshme. Per nje vizite ne prone ose me teper informacion na kontaktoni.

JEPET ME QIRA AMBIENT PER ZYRE PRANE GJYKATES. JEPET ME QIRA AMBIENT PER ZYRE PRANE GJYKATES.

rent

19 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

JEPET ME QIRA AMBIENT PER ZYRE PRANE GJYKATES.

Ambienti ka nje siperfaqe prej 19 m2. Ndodhet ne katin 0 tek nje zone teper e favorshme per ushtrimin e cdo lloj aktiviteti, prane gjykates, Disponon te gjitha fasilitetet e mundeshme per ushtrimin e biznesit. Per nje vizite ne prone ose me teper informacion na kontaktoni.