Ledio Barushi

Ledio Barushi
Ledio Barushi

Ekspert Pronash / Ndërmjetësues

+355 692914409

Na Kontaktoni

SHITET APARTAMENT 1+1 PRANE FABRIKES TEUTA! SHITET APARTAMENT 1+1 PRANE FABRIKES TEUTA!

sale

60 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

SHITET APARTAMENT 1+1 PRANE FABRIKES TEUTA!

Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 60 m2 dhe ndodhet ne katin e pare te nje pallati ekzistues. Eshte i organizuar ne nje holl qe ben shperndarjen ne dhomen e ndenjes, nje kuzhine te vecuar, nje dhome gjumi, dhe nje tualet. Zona ne te cilen ndodhet ofron te gjitha fasilitetet e nevojshme. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per nje vizite ne prone apo ne prona te ngjashme na kontaktoni.

JEPET ME QIRA GARSONIERE TEK RROTA KUQE JEPET ME QIRA GARSONIERE TEK RROTA KUQE

rent

35 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

JEPET ME QIRA GARSONIERE TEK RROTA KUQE

Garsineria ka nje siperfaqe totale prej 35 m2 në kat te pare banim ne nje pallat te ri te pajisur me ashensor. Garsioneria ndodhet ne nje nga zonat me te bukura te qytetit, organizohet ne nje soggiorno se bashku me kendin e kuzhines dhe dhomen e gjumit, nje tualete. Apartamenti eshte totalisht i arreduar. Per nje vizite ne prone apo ne prona te ngjashme na kontaktoni.

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 TEK RROTA KUQE! JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 TEK RROTA KUQE!

rent

52 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 TEK RROTA KUQE!

Apartamenti ka nje siperfaqe te brendshme prej 52 m2 në kate te pare banim ne nje pallat te ri te pajisur me ashensor. Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te bukura te qytetit, organizohet ne nje soggiorno se bashku me kendin e kuzhines , nje dhoma gjumi, nje tualete. Apartamenti eshte totalisht i arreduar. Per nje vizite ne prone apo ne prona te ngjashme na kontaktoni.

JEPET ME QIRA APARTAMENTI 1+1 TEK SPITALI JEPET ME QIRA APARTAMENTI 1+1 TEK SPITALI

rent

64 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

JEPET ME QIRA APARTAMENTI 1+1 TEK SPITALI

Apartamenti ka nje siperfaqe prej 64m2 dhe ndodhet ne katin e shtate te nje pallati te ri me ashensor. Organizohet ne nje holl qe ben shperndarjen ne dhomen e ndenjes se bashku me kendin e kuzhines, nje dhome gjumi, nje tualet, nje depo dhe nje ballkon. Apartamenti eshte i mobiluar dhe disponon te gjitha pajisjet elektroshtepiake. Zona ne te cilen ndodhet eshte shume e preferuar per banim. Per nje vizite ne prone apo ne prona te ngjashme na kontaktoni.

SHITET APARTAMENT 1+1 PALLATI I SPORTIT! SHITET APARTAMENT 1+1 PALLATI I SPORTIT!

sale

69 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

SHITET APARTAMENT 1+1 PALLATI I SPORTIT!

Apartamenti eshte i perber nga siperfaqe totale prej 69m2 ne nje pallati te ri, te pajisur me ashensor dhe me administrim. Organizohet ne nje dhome ndenje se bashku me kendin e kuzhines, nje dhoma gjumi, nje tualet dhe nje ballkon. Ndodhet ne nje nga zonat me te mira te qytetit qe ofron akses ne te gjithe fasilitetet e nevojshme. Eshte i pajisur me certifikate te rregullt pronesie. Per nje vizite ne prone apo ne prona te ngjashme na kontaktoni.

SHITET APARTAMENT 3+1+2, PRANE KAZAZIT! SHITET APARTAMENT 3+1+2, PRANE KAZAZIT!

sale

114 m2

Dhoma Gjumi

2 Tualet

SHITET APARTAMENT 3+1+2, PRANE KAZAZIT!

Apartamenti ndodhet ne katin e dhjete te nje pallati te ri, te pajisur me ashensor dhe administrim. Ka nje siperfaqe totale prej 114m2. Eshte i organizuar ne nje holl i cili ben ndarjen ne nje soggiorno se bashku me kendin e kuzhins, tre dhoma gjumi, dy tualete, nje depo dhe dy ballkone. Apartamenti eshte i investuar me punime te mira. Zona ne te cilen ndodhet ofron akses ne te gjitha fasilitetet e nevojshme per nje jetese te qete dhe komode. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me shum informacion apo nje vizite ne prone na kontaktoni.

JEPET ME QIRA MAGAZINE NE SHKOZET! JEPET ME QIRA MAGAZINE NE SHKOZET!

rent

300 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

JEPET ME QIRA MAGAZINE NE SHKOZET!

Ambienti ndodhet ne Shkozet, ne nje nga zonat me te preferuara per zhvillimin e bizneseve te ndryshme. Ambienti ka siperfaqe totale prej 300m2. Ambienti eshte i organizuar ne nje hapsire kryesore open space dhe nje tualet. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone mund te na kontaktoni.

SHITET SHTEPIA NE SHENAVLASH! SHITET SHTEPIA NE SHENAVLASH!

sale

580 m2

Dhoma Gjumi

0 Tualet

SHITET SHTEPIA NE SHENAVLASH!

Shitet shtepia me siperfaqe trualli 580 m2 dhe me siperfaqe ndertimi 78 m2. Ndodhet ne nje nder zonat me te qeta gje qe ofron ambient shume te rehatshem dhe komod per jetesen tuaj. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per nje informacion me te detajuar apo vizite ne prone mund te kontaktoni.

SHITET APARTAMENT 2+1 TEK LURA 1,GJIRI I LALZIT SHITET APARTAMENT 2+1 TEK LURA 1,GJIRI I LALZIT

sale

74 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

SHITET APARTAMENT 2+1 TEK LURA 1,GJIRI I LALZIT

Ne kompleksin Lura 1 shitet apartamenti me siperfaqe te brendshme 53 m2 dhe siperfaqe totale 74 m2 ne katin e 2-te. Eshte i organizuar ne nje dhome ndenje se bashku me kendin e kuzhines, dy dhoma gjumi , dhe nje tualet. Apartamenti eshte i arreduar mire duke ofruar komoditet dhe komfort. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni.