Gledius Bocaj

Gledius Bocaj

Ekspert Pronash/REALTOR

+355676022313

Na kontaktoni

Per Shitje

600.00m2

Dhome gjumi

Tualet

Shitet Super vile te Akacia Hills

Shitet vile e mobiluar ne nje nga komplekset e vilave me te mira ne Tirane. Vila ndodhet te Kompleksi Akacia Hills. Ajo eshte tre kate plus nje kat papafingo. Vila eshte e organizuar si me poshte : Ne katin -1 jane 2 poste parkimi, lavanderi, nje sallon ndenje, nje tualet dhe ambjenti i gatimit. Ne katin perdhe nje sallon i madh ndenje dhe ambjenti i oxhakut funksional, kuzhine me vete. tualet , dhe nje dhome garderobe dhe nje studio. Kati i pare ka 3 dhoma gjumi, dy tualete , nje dhome garderobe dhe nje verande te madhe. Kati papafingo ka nje dhome garderobe te madhe, nje dhome gjumi dhe nje tualet. Siperfaqa totale e viles eshte 600 m2 e ndertuar mbi nje truall me siperfaqe 750 m2. Oborri eshte i gjelberuar dhe i kuruar ne detaje ashtu si dhe vet vila nga brenda. Pjese e viles eshte edhe nje kend i dedikuar vetem per barbeque. Vila eshte e investuar me sistem kapot dhe sistem qendror chiller te instaluar ne dysheme. Vila shitet ashtu sic ju e shikoni ne foto. Per me shume info kontaktoni me Glediusin ne nr. 0676022313

Per Qira

70.00m2

Dhome gjumi

1 Tualet

Don Bosko Jepet Me Qira Apartament 1+1

Ne Don Bosko jepet Apartament 1+1 me qira. Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri te pajisur me ashensor. Apartamenti eshte i organziuar si me poshte: nje dhome ndenje sebashku me ambjentin e gatimit, nje dhome gjumi, nje tualet dhe nje ballkon. Apartamenti eshte totalisht i mobiluar dhe lirohet me daten 30 Korrik 2019. Per me shume info ose nje vizite ne prone kontakto Tani me Glediusin ne nr 0676022313.

Per Qira

84.00m2

Dhome gjumi

2 Tualet

Don Bosko Jepet Apartament i pershtatshem per Zyre me Qira

Ne Don Bosko jepet Apartament 2+1 me qira. Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri te pajisur me ashensor. Apartamenti eshte i organziuar si me poshte: nje dhome ndenje sebashku me ambjentin e gatimit, dy dhoma gjumi dhe dy tualete. Apartamenti eshte totalisht bosh dhe eshte i pershtatshem edhe per biznese si zyra apo klinika te ndryshme . Per me shume info ose nje vizite ne prone kontakto Tani me Glediusin ne nr 0676022313.

300€

Per Qira

106.00m2

Dhome gjumi

2 Tualet

Don Bosko Jepet Apartament 2+1 me Qira Bosh

Ne Don Bosko jepet Apartament 2+1 me qira. Apartamenti ndodhet ne katin e shtate te nje pallati te ri te pajisur me ashensor. Apartamenti eshte i organziuar si me poshte: nje dhome ndenje sebashku me ambjentin e gatimit, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe dy ballkone. Apartamenti ka nje sip prej 106 m2. ai eshte totalisht bosh dhe nuk ka jetuar asnje me pare. Mund te vendoset kundrabufeja me elektroshtepiaket ne rast kerkese nga klienti. Per me shume info ose nje vizite ne prone kontakto Tani me Glediusin ne nr 0676022313.

Per Qira

80.00m2

Dhome gjumi

1 Tualet

Don Bosko Jepet me Qira Apartament 2+1

Ne Don Bosko jepet Apartament 2+1 me qira. Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje pallati te ri te pajisur me ashensor. Apartamenti eshte i organziuar si me poshte: nje dhome ndenje sebashku me ambjentin e gatimit, dy dhoma gjumi, nje tualet dhe nje ballkon. Apartamenti eshte pjeserisht i mobiluar dhe nuk ka jetuar asnje me pare. Per me shume info ose nje vizite ne prone kontakto Tani me Glediusin ne nr 0676022313.

Per Qira

75.00m2

Dhome gjumi

1 Tualet

Don Bosko Jepet Apartament Super i Mobiluar

Ne Don Bosko jepet Apartament 1+1 me qira. Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri te pajisur me ashensor. Apartamenti eshte i organziuar si me poshte: nje dhome ndenje sebashku me ambjentin e gatimit, nje dhome gjumi, nje tualet dhe nje ballkon. Apartamenti eshte i sapo mobiluar dhe nuk ka jetuar asnje me pare. Per me shume info ose nje vizite ne prone kontakto Tani me Glediusin ne nr 0676022313.

Per Qira

78.00m2

Dhome gjumi

1 Tualet

Kompleksi Nobis, Jepet Apartament 1+1 me Qira

Nobis, Jepet me qira apartament 1+1. Siperfaqe e apartamentit eshte 78 m2, apartamenti eshte totalisht i mobiluar. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri, pjese e nje kompleksi cilesor dhe te mire administruar, me sistem sigurie dhe kamerash. Ambjenti organizohet nga salloni, kuzhine me vete, nje dhome gjumi nje tualet dhe nje ballkon. Apartamenti ka pamje fantastike nga liqeni i Tiranes Cmimi: 700 Euro / Muaj. Per me shume informacion: +355676022313.

Per Shitje

94.00m2

Dhome gjumi

2 Tualet

Don Bosko Shitet Apartament 2+1 i Mobiluar

Apartamenti ndodhet ne nje nga komplekset me te mira ne zonen e Don Bosko dhe disponon dokumenta te rregullta hipotekore. Organizimi i apartamentit eshte: 2 dhoma gjumi, nje sallon plus ambjent gatimi dhe 2 tualete. Prona ndodhet pas Bujtines "Gjeli" dhe eshte zone e qete. Kompleksi eshte ndertuar nga nje kompani prestigjoze dhe ka hapesira per familjaret e femijet. Cilesia dallohet lehtesisht qe nga ashensori, hyrja, izolimi, fasada etj. Apartamenti shitet totalisht i mobiluar. Per me shume info ju lutem kontaktoni me Glediusin ne nr. 0676022313

Per Shitje

111.00m2

Dhome gjumi

2 Tualet

Don Bosko, Shitet Super Apartament 2+1!

NE Don Bosko, shitet super apartament 2+1. Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje pallati super cilesor me 4 ashensore. Apartamenti organizohet nga dy dhoma gjumi, 1 sallon ndenje + gatimi, 2 tualete nga te cilet njeri eshte me dritare si dhe nga dy ballkone me pamje fantastike. I investuar me sistem ngohje ftohje kondicioner multisplit, termoizolim, izolim akustik, dritare duroalumin dopio xham. Disponon Certifikate Pronesie. Per me shume info ju lutem kontaktoni me Glediusin ne nr. 0676022313