Enkela Kola

Enkela Kola

Ekspert Pronash/REALTOR

+355672049700,+35542403900

Na kontaktoni

Per Qira

85.00m2

2 Dhome gjumi

1 Tualet

Don Bosko, Jepet Me Qira Apartamenti 2+1.

Ne Don Bosko, Jepet Me Qira Apartamenti 2+1. Apartamenti ndodhet ne katin e 5. Organizohet nga nje dhome ndenje dhe gatimi, nje dhome gjumi, ballkon dhe nje tualet. Apartamenti eshte totalisht i mobiluar. Zona ne te cilen ndodhet te ofron lehtesirat e nevojshme per nje jete sa me komode. Cmimi: 350 euro/muaj. Kontakto tani Enin ne numrin 0692049700 per te realizuar nje vizite ne kete prone ose ne prona te ngjashme.

Per Qira

110.00m2

3 Dhome gjumi

1 Tualet

Jepet me Qira Super Apartament 3+1 ne Bllok.

Jepet me Qira Super Apartament 3+1 ne Bllok. Apartament me nje siperfaqe 110m2, ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati ekzistues. Ambjenti organizohet nga salloni, 3 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon. Eshte totalisht I mobiluar ne menyre bashkekohore, I shtruar ne parket. Cmimi: 500 Euro / muaj, i negociueshem. Per me shume informacion: 0693941605

Per Shitje

116.00m2

3 Dhome gjumi

2 Tualet

3+1 per shitje, Don Bosko, 733 euro/m2.

Apartamenti ndodhet ne nje zone shume te mire, me hipoteke, kati i trete, ndodhet prane nje shkolle 9 vjecare. Cmimi 85000 euro.