Eglent Bici

Eglent Bici

Ekspert Pronash/REALTOR

+355672049400

Na kontaktoni

Per Shitje

40.00m2

1 Dhome gjumi

1 Tualet

Tek Rr. e Elbasanit Shitet Garsonjere ne katin e 4

Tek Rr. e Elbasanit Shitet Garsonjere ne katin e 4 te nje pallati te ri me ashensor. Garsonjerja eshte 40 m2 organizohet ne sallon ndenje, nje tualet dhe 1 ballkon. Kontakto Aldon ne numrin +35542201010.

Per Shitje

82.60m2

1 Dhome gjumi

1 Tualet

Tek Rr. e Elbasanit Shitet Apartament 1+1

Tek Rr. e Elbasanit Shitet Apartament 1+1 ne katin e 4 te te nje pallati te ri me ashensor. Apartamenti eshte 82.6 m2 me certifikate pronesie :Organizohet ne sallon ndenje, 1 dhome, nje tualet dhe 1 ballkon. Kontakto ne numrin +35542201010.