Jori Dervishi

Jori Dervishi
Jori Dervishi

Ekspert Pronash / Ndërmjetësues

+355675264976

Na Kontaktoni

JEPET ME QERA AMBIENT BIZNESI FAST FOOD ASTIR NE GJENDJE PUNE! JEPET ME QERA AMBIENT BIZNESI FAST FOOD ASTIR NE GJENDJE PUNE!

rent

45 m2

Dhoma Gjumi

Tualet

JEPET ME QERA AMBIENT BIZNESI FAST FOOD ASTIR NE GJENDJE PUNE!

Jepet me qera ambient biznesi fast food ne Astir ne gjendje pune. Ambienti eshte i kompletuar dhe direkte per pune. Ka nje klientele te ngritur prej vitesh ne zone. Per me shume informacion kontaktoni Jorin ne numrin +355675088803

1,500 €
JEPET ME QERA BIZNES PER BAR, FAST FOOD NE ZONEN E ASTIRIT. JEPET ME QERA BIZNES PER BAR, FAST FOOD NE ZONEN E ASTIRIT.

rent

160 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

JEPET ME QERA BIZNES PER BAR, FAST FOOD NE ZONEN E ASTIRIT.

Jepet me qera ambient per biznes ne zonen e Astirit. Ambienti ndodhet ne katin zero te nje pallati relativisht te ri ne zone. Biznesi ka funksionuar si lokal dhe fast food. Eshte 160 m2 dhe i ndare ne dublex dhe nje tualet. Per me shume informacion kontaktoni Jorin ne numrin +355675088803

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1+2TEK INXHINIERIA E NDERTIMIT! JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1+2TEK INXHINIERIA E NDERTIMIT!

rent

90 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1+2TEK INXHINIERIA E NDERTIMIT!

Jepet me qera apartament tek Inxhinieria e Ndertimit. Apartamenti organizohet ne nje sallon ndenje, ambientin e gatimit dhe ate te ngrenies, dy dhoma gjumi, nje tualet dhe ballkon. Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te mireadministruar i vitit 2003. Jepet i mobiluar si ne foto, me parket,eshte totalisht i rinovuar ne menyre cilesore me materiale teper cilesore . Mobiljet me dru cilesor . Ka gjithashtu "larese : tharese: lavastoviglie . divan qe behet krevat : kondicioner ne cdo dhome. Tre qera jane te detyrueshme . Apartamenti behet i disponueshem ne 28 shtator. Per me shume informacion kontaktoni Jorin ne numrin +355675088803

JEPET ME QERA 1+1+ GARAZH TEK RING CENTER ! JEPET ME QERA 1+1+ GARAZH TEK RING CENTER !

rent

80 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

JEPET ME QERA 1+1+ GARAZH TEK RING CENTER !

Jepet me qera apartament afer Zogu i Zi. Apartamenti organizohet ne sallonin e ndenies, ambientin e gatimit dhe ate te ngrenies, nje dhome gjumi, tualet dhe ballkon. Ndodhet ne nje pallat te ri dhe te mirembajtur, na katin e 5 me ashensor. Ka te perfshire ne cmim dhe nje post parkimi. Jepet i mobiluar sic ne foto. Eshte i investuar dhe komod. Per me shume informacion kontaktoni Jorin ne numrin +3556788803

JEPET ME QERA 1+1 TE SELVIA! JEPET ME QERA 1+1 TE SELVIA!

rent

50 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

JEPET ME QERA 1+1 TE SELVIA!

Jepet me qera apartament tek Selvia. Apartamenti organizohet ne nje sallon ndenjeje, ambientin e gatimit dhe ate te ngrenies, nje dhome gjumi, tualet dhe ballkon. Ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te mireadministruar me ashensor dhe ka orientim perendim. Jepet e mobiluar si ne foto me te gjitha elektroshtepiaket. Lirohet ne fund te gushtit. Per me shume informacion kontaktoni Jorin ne numrin +355675088803

JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1 AFER SHKOLLES SE BALETIT! JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1 AFER SHKOLLES SE BALETIT!

rent

70 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1 AFER SHKOLLES SE BALETIT!

Jepet me qera apartament 1+1 afer Shkolles se Baletit. Apartamenti organizohet ne nje ambient ndenjeje, ambientin e gatimit, nje dhome gjumi, tualet dhe ballkonin. Eshte i gjithi i mobiluar sic ne foto, me te gjitha elektroshtepiaket, kondicioner. Ndodhet ne nje pallat te ri dhe te mireadministruar. Lirohet me date 15 shtator. Zona ne te cilen eshte apartamenti eshte mjaft e preferuar per shkak te faciliteteve prane. Per me shume informacion kontaktoni Jorin ne numrin +355675088803

JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1 TEK BLV ZHAN DARK! JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1 TEK BLV ZHAN DARK!

rent

70 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1 TEK BLV ZHAN DARK!

Jepet me qera apartament tek blv Zhan D Ark. Apartamenti eshte i organozuar ne nje korridor hyres, sallonin e ndenjes, ambientin e gatimit dhe ate te ngrenies, nje dhome gjumi , nje tualet. Ndodhet ne katin e 14 te nje pallati me ashensor, te mire administruar dhe te mirembajtur. Jepet i mobiluar ka orientim jug dhe pamja nga Tirana. Lirohet me date 31 gusht. Per me shume informacion kontaktoni Jorin ne numrin +355675088803

SHITET APARTAMENT 2+1+2 TEK 21 DHJETORI! SHITET APARTAMENT 2+1+2 TEK 21 DHJETORI!

sale

89 m2

Dhoma Gjumi

2 Tualet

SHITET APARTAMENT 2+1+2 TEK 21 DHJETORI!

Shitet apartament 2+1+2 afer 21 Dhjetorit. Apartamenti organizohet ne nje korridor shperndares, sallonin e ndenjes dhe ate te gatimit, dy dhoma gjumi njera eshte bosh, dy tualete dhe nje ballkon. Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te vitit 2022 me ashensor,ka kabature te rregullt, orientim jug me siperfaqe te mire organizuar dhe te rregullt. Ka mobilim modern dhe eshte e investuar, elektroshtepiaket te gjitha samsung, me kondicioner multi-split, me parket, ka izolim termik dhe akustik, ndricim natyral. Diponohet edhe nje post parkimi ne katin e dyte prej 17000 euro. Apartamenti eshte me dokumenta te rregullta pronesie. Per nje vizite ne prone ose ne prona te ngjashme kontaktoni Jorin ne numrin +355675088803

JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1+ POST PARKIMI FUSHA E AVIACIONIT ! JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1+ POST PARKIMI FUSHA E AVIACIONIT !

rent

62 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1+ POST PARKIMI FUSHA E AVIACIONIT !

Jepet me qera apartament tek Fusha e Aviacionit. Apartamenti organizohet ne sallonin e ndenjies, ambientin e gatimit dhe ate te ngrenies, nje dhome gjumi, nje tualet dhe nje ballkon. Ndodhet ne nje pallat te ri dhe te mireadministruar me ashensor ne katin e 4. Jepet i mobiluar dhe cdo gje e re bashke me nje post parkimi te perfshire. Zona ne te cilen ndodhet eshte shume e preferuar per qetesine dhe akseset prane, Per me shume informacion kontaktoni Jorin ne numrin +355675088803

SHITET APARTAMENT 3+1 TEK GJIMNAZI SAMI FRASHERI IDEALE PER INVESTIM ! SHITET APARTAMENT 3+1 TEK GJIMNAZI SAMI FRASHERI IDEALE PER INVESTIM !

sale

89,1 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

SHITET APARTAMENT 3+1 TEK GJIMNAZI SAMI FRASHERI IDEALE PER INVESTIM !

Shitet apartament tek Gjimnazi Sami Frasheri. Apartamenti organizohet ne nje korridor shperndares, tre dhoma gjumi, nje tualet me ajrosje natyrale, nje ballkon, sallonin e ndenjes dhe ate te gatimit. Ndodhet ne katin e 2 te nje pallati ekzistues buze rruge. Eshte nje prone ideale per investim pasi ky apartament edhe mund te ndahet ose te perdoret edhe per aribnb duke qene se eshte ne qender te Tiranes. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni Jorin ne numrin +355675088803

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 TEK CONDOR CENTER 5 MAJI! JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 TEK CONDOR CENTER 5 MAJI!

rent

98 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 TEK CONDOR CENTER 5 MAJI!

Jepet me qera apartament tek Condor Center tek 5 maji. Apartamenti eshte i organizuar ne sallonin e ndenies, ambientin e gatimit, ate te ngrenies, dy dhoma gjumi, nje tualet dhe nje ballkon te madh. Pallati eshte i ri i sapo perfunduar dhe hyrja ndodhet ne katin e 6 me ashensor. Apartamenti eshte i mobiluar si ne foto me cdo gje te re dhe te paperdorur, me te gjitha elektroshtepiaket. Per em shume informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni Jorin ne numrin +355675088803

SHITET VILE PRIVATE ME GARAZHD NE AFERSI TE AUTOSTRADES SE RINASIT! SHITET VILE PRIVATE ME GARAZHD NE AFERSI TE AUTOSTRADES SE RINASIT!

sale

600 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

SHITET VILE PRIVATE ME GARAZHD NE AFERSI TE AUTOSTRADES SE RINASIT!

Shitet vile private ne afersi te autostrades se Rinasit. Vila ka siperfaqje te brendshme 98m2, siperfaqje trualli totale 600m2 dhe garazhdin 34m2 me hyrje te vecante nga dera kryesore. Eshte e vendosur ne midis te truallit dhe e rrethuar me oborrin rreth e qarke viles. Kabatura eshte shume e mireorganizuar ne dy korridore nje shperndares tek dhomat dhe nje te madh tek hyrja kryesore, ka dy dhoma gjumi, nje sallon te madh ndenjeje, kuzhine dhe ambient ngrenie te vecuar, nje tualet me dritare. Ka orientim lindje,jug,perendim,veri. Vila eshte e restauruar nga e para para dy vitesh me sistem kapot, me instalime hidraulike dhe elektrike te reja, e shtruar me parket, me dyer dhe dritare e reja. Jepet e mobiluar. Pjesa e jashtme eshte e gjitha e rrethuar me oborr me bare jeshil dhe me ndricim. Ka dhe nje ambient prej druri 18m2 ne pjesen e perparme te shtepise qe eshte ideale per barbeque ose festa te ndryshme aktualsht po vendoset furra e drurit dhe e zgares ne pjesen e jashtme te gazebos . Ka oborr edhe ne pjesen e pasme i cili mund te shfrytezohet ne menyra te ndrshme si pishina, per tu lene hapsire e gjelbert, ambient per femije dhe te rritur. Hyrja e garazhdit eshte ngjitur me hyrjen e viles dhe mund te parkohen dy makina brenda dhe ka hyrjen tek vila ne oborr, gjithashtu ka dhe nje post parkimi para viles. Eshte ideale per familje te cilat po kerkojne qetesi dhe privatesi maksimale dhe nje komoditet ne shtepi. Ndodhet vetem 2 min larg autostrades se Rinasit, cka e ben mjaft te preferueshme per vendndodhjen pasi eshte ne nje pike kyce qe lidh Tiranen dhe Durresin dhe me te gjithe vende te tjera kryesore. Ka prane shkolla dhe cerdhe per femijet dhe qendra tregtare si QTU etj. Ka dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni Jorin ne numrin +355675088803