Jori Dervishi

Jori Dervishi
Jori Dervishi

Ekspert Pronash / Ndërmjetësues

+355675264976

Na Kontaktoni

JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1 FUSHA E AVIACIONIT! JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1 FUSHA E AVIACIONIT!

rent

62 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1 FUSHA E AVIACIONIT!

Jepet me qera apartament tek Fusha e Aviacionit. Apartamenti organizohet ne sallonin e ndenjies, ambientin e gatimit dhe ate te ngrenies, nje dhome gjumi, nje tualet dhe nje ballkon. Ndodhet ne nje pallat te ri dhe te mireadministruar me ashensor ne katin e 4. Jepet i mobiluar dhe cdo gje e re. Zona ne te cilen ndodhet eshte shume e preferuar per qetesine dhe akseset prane, Per me shume informacion kontaktoni Jorin ne numrin +355675088803

JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1 QENDER TE TIRANES! JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1 QENDER TE TIRANES!

rent

m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1 QENDER TE TIRANES!

Jepet me qera apartament 1+1 ne qender te Tiranes. Apartamenti organizohet ne nje sallon ndenjeje, ambientin e gatimit dhe ate te ngrenies, nje dhome gjumi, nje tualet dhe nje ballkon i madh. Ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te mireadministruar me dy ashensor. Jepet i gjithi i mobiluar sic ne foto. Zona ne te cilen ndodhet eshte shume e preferuar pasi eshte fiks ne qender. Per me shume informacion kontaktoni Jorin ne numrin +355675088803

JEPET ME QERA AMBIENT PER ZYRA RRUGA E ELBASANIT! JEPET ME QERA AMBIENT PER ZYRA RRUGA E ELBASANIT!

rent

100 m2

Dhoma Gjumi

Tualet

JEPET ME QERA AMBIENT PER ZYRA RRUGA E ELBASANIT!

Jepet me qera ambient per zyra tek rruga e Elbasanit. Ambienti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te mirembajtur buze rruge. Eshte open space dhe ka vetem nje korridor hyres. Me tualet ne cdo kat. Zona ne te cilen ndodhet e ben mjaft te preferuar per facilitetet qe ka prane dhe aksesin me te dy unazat. Shfrytezohet per lloje te ndryshme biznesi. P er me shume informacion kontaktoni Jorin ne numrin +355675088803

SHITET NJESI KOMERCIALE NE ALI DEM! SHITET NJESI KOMERCIALE NE ALI DEM!

sale

46.7 m2

Dhoma Gjumi

Tualet

SHITET NJESI KOMERCIALE NE ALI DEM!

Shitet ambient komercial ne Ali Dem. Ambienti eshte open space dhe me nje tualet. Buze rruge dhe ka poste parkimi perballe. Komplet vetrate xhami dhe ne dukje nga rruga kryesore. Mund te perdoret per biznese te ndryshme si parukeri, berber, zyra dyqan etj. Per me shume informacion kontaktoni Jorin ne numrin +355675088803

110,000 €
JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1 TEK AMBASADA AMERIKANE! JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1 TEK AMBASADA AMERIKANE!

rent

m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1 TEK AMBASADA AMERIKANE!

Jepet me qera apartament tek rruga e Elbasanit prane ambasades Amerikane. Apartamenti ka nje korridor shperndares, dhomen e gjumit, kuzhinen, sallonin e ndenjes dhe ate te ngrenies dhe tualetin. Ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara per shkak te faciliteteve prane. Ne nje pallat te mireadministruar ne zone. Jepet i mobiluar. Per me shume informacion kontaktoni Jorin ne numrin +355675088803

JEPET ME QERA AMBIENT BIZNESI NE ALI DEM! JEPET ME QERA AMBIENT BIZNESI NE ALI DEM!

rent

62 m2

Dhoma Gjumi

0 Tualet

JEPET ME QERA AMBIENT BIZNESI NE ALI DEM!

Jepet me qera ambient biznesi ne Ali Dem. Ambienti eshte open space dhe me tualet. Ka dhe poste parkimi perballe amibientit. Eshte i investuar ne punime cilesore dhe me fasade komplet xhami. Per me shume informacion kontaktoni Jorin ne numrin +355675088803

SHITET MAGAZINE TEK 21 DHJETORI! SHITET MAGAZINE TEK 21 DHJETORI!

sale

202 m2

Dhoma Gjumi

0 Tualet

SHITET MAGAZINE TEK 21 DHJETORI!

Shitet magazine tek 21 Dhjetori. Magazina ndodhet ne katin -1 te nje pallati te mireadministruar ne zone. Siperfaqja e saj eshte 202m2. Mund te perdoret per biznese te ndryshme magazinimi pasi ka akses me unaze e vogel dhe ate te madhe. Per me shume informacion kontaktoni Jorin ne numrin +355675088803

JEPET ME QERA APARTMENT PER BANIM/ZYRA 1+1 AFER ASTIRIT! JEPET ME QERA APARTMENT PER BANIM/ZYRA 1+1 AFER ASTIRIT!

rent

65.91 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

JEPET ME QERA APARTMENT PER BANIM/ZYRA 1+1 AFER ASTIRIT!

Jepet apartament me qera 1+1 ne krah te rruges Teodor Keko. Apartamenti organizohet ne ambientin e gatimit dhe ate te ngrenies, nje dhome gjumi, nje tualet dhe ballkon. Ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te sapo ndertuar. Jepet bosh vetem me kuzhinen dhe tualetin. I pershtatshem edhe per banim edhe zyra. Ka akses ne hyrje dalje te Tiranes me unazen e madhe. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni Jorin ne numrin +355675088803

SHITET APARTAMENT 1+1 TEK XHAMIA E TABAKEVE! SHITET APARTAMENT 1+1 TEK XHAMIA E TABAKEVE!

sale

62 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

SHITET APARTAMENT 1+1 TEK XHAMIA E TABAKEVE!

Shitet apartament tek Xhamia e Tabakeve. Apartamenti organizohet ne nje sallon ndenjeje, ambientin e gatimit dhe ate te ngrenies, nje dhome gjume, nje tualet dhe ballkonin. Jepet plotesisht i mobiluar. Ndodhet ne katin e 3 te nje pallati me ashensor dhe te mireadministruar. Eshte ne nje zone mjaft te preferuar per facilitetet prane dhe akseset me rruget kryesore. Ka orientim lindje duke patur diell dhe drite gjate dites. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni Jorin ne numrin +355675088803

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 RRUGA ELBASANIT! JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 RRUGA ELBASANIT!

rent

125 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 RRUGA ELBASANIT!

Jepet me qera apartament 2+1 tek rruga elbasanit. Apartamenti eshte i organizuar ne nje korridor shperndares, sallonin e ndenjes, ka kuzhine me te vecuar dhe ambient ngrenie, ka dy dhoma gjumi te medha, tualet ka dhe nje dhome lavanderie te vecuar dhe nje ballkon. Ka orientim lindje-jug dhe ka diell gjate gjithe dites. Ndodhet ne katin e 6 te nje pallati me ashensor te mireadminstruar. Jepet i mobiluar sic ne foto. Eshte ne nje nga zonat me te keruara te Tiranes per shkak te faciliteteve prane. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni Jorin ne numrin +355675088803

JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1 RRUGA ELBASANIT! JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1 RRUGA ELBASANIT!

rent

65 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1 RRUGA ELBASANIT!

Jepet me qera apartament 1+1 tek rruga e Elbasanit. Apartamenti organizohet ne nje korridor shperndares, ambientin e gatimit, ate te ngrenies dhe ndenjes, nje dhome gjumi dhe tualetin. Ndodhet ne katin e 6 te nje pallati me ashensor dhe te mire administruar. Jepet i gjithi i mobiluar sic ne foto, eshte me parket dhe ka kondicionier. Orientim lindje. Eshte ne nje nga zonat me te kerkuara pasi ndodhet afer Lion Gate dhe shume prane hyrjes se Liqenit te Tiranes. Per me shume informacion kontaktoni Jorin ne numrin +355675088803

JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1 AFER SHKOLLES SE BALETIT! JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1 AFER SHKOLLES SE BALETIT!

rent

70 m2

Dhoma Gjumi

0 Tualet

JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1 AFER SHKOLLES SE BALETIT!

Jepet me qera apartament 1+1 afer Shkolles se Baletit. Apartamenti organizohet ne nje ambient ndenjeje, ambientin e gatimit, nje dhome gjumi, tualet dhe ballkonin. Eshte i gjithi i mobiluar sic ne foto, me te gjitha elektroshtepiaket, kondicioner. Ndodhet ne nje pallat te ri dhe te mireadministruar. Zona ne te cilen eshte apartamenti eshte mjaft e preferuar per shkak te faciliteteve prane. Per me shume informacion kontaktoni Jorin ne numrin +355675088803