Dorjana Cerri

Dorjana Cerri
Dorjana Cerri

Ekspert Pronash / Ndërmjetësues

+355692037465

Na Kontaktoni

JEPET ME QIRA  VILE NE PLAZH! JEPET ME QIRA  VILE NE PLAZH!

rent

100 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

JEPET ME QIRA VILE NE PLAZH!

Vila ka nje siperfaqe totale prej 100 m2 dhe ndodhet ne Plazh. Organizohet ne nje dhome ndenje, nje kend kuzhine, dy dhoma gjumi, nje tualet. Jepet me qera deri ne muajin Maj. Ndodhet ne nje zone te qete dhe me te frekuentuar per pushime. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per nje vizite ne prone apo ne prona te ngjashme na kontaktoni.

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 PLAZH ! JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 PLAZH !

rent

80 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 PLAZH !

Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 80 m2 dhe ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri te pajisur me ashensor. Organizohet ne nje dhome ndenje se bashku me kendin e kuzhines, dy dhoma gjumi, nje tualete, nje ballkon qe ben te mundur ajrosjen natyrale te apartamentin. Jepet me qera deri ne muajin Maj . Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per nje vizite ne prone apo ne prona te ngjashme na kontaktoni.

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 PLAZH ! JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 PLAZH !

rent

68 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 PLAZH !

Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 68 m2 dhe ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ri te pajisur me ashensor. Organizohet ne nje dhome ndenje se bashku me kendin e kuzhines, nje dhoma gjumi, nje tualete . Jepet me qera deri ne muajin Maj. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per nje vizite ne prone apo ne prona te ngjashme na kontaktoni.

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 TE BASHKIA  DURRESIT ! JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 TE BASHKIA  DURRESIT !

rent

100 m2

Dhoma Gjumi

2 Tualet

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 TE BASHKIA DURRESIT !

Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 100 m2 dhe ndodhet ne katin e dyte te nje vile. Organizohet ne nje dhome ndenje, kendin e kuzhines, nje dhoma gjumi, dy tualete, nje ballkon qe ben te mundur ajrosjen natyrale te apartamentin. . Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per nje vizite ne prone apo ne prona te ngjashme na kontaktoni.

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 TE GJYKATA DURRESIT ! JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 TE GJYKATA DURRESIT !

rent

68 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 TE GJYKATA DURRESIT !

Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 68 m2 dhe ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri te pajisur me ashensor. Organizohet ne nje dhome ndenje se bashku me kendin e kuzhines, nje dhoma gjumi, nje tualete . Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per nje vizite ne prone apo ne prona te ngjashme na kontaktoni.

SHITET  AMBIENT BIZNESI PRANE MUZEUMIT, DURRES! SHITET  AMBIENT BIZNESI PRANE MUZEUMIT, DURRES!

sale

98 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

SHITET AMBIENT BIZNESI PRANE MUZEUMIT, DURRES!

Shitet ambient biznesi te Muzeumit ,me nje siperfaqe prej 98 m2. Organizohet ne nje open space dhe nje tualet. Zona ne te cilin ndodhet ofron mundesi per zhvillimin e bizneseve te ndryshme. Disponon certifikate te rregullt pronesie. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone mund te na kontakton.

147,000 €
JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI PRANE MUZEUMIT, DURRES! JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI PRANE MUZEUMIT, DURRES!

rent

98 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI PRANE MUZEUMIT, DURRES!

Jepet me qira ambient biznesi te Muzeumit ,me nje siperfaqe prej 98 m2. Organizohet ne nje open space dhe nje tualet. Zona ne te cilin ndodhet ofron mundesi per zhvillimin e bizneseve te ndryshme. Disponon certifikate te rregullt pronesie. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone mund te na kontakton.

SHITET TOKE NE FLLAKE! SHITET TOKE NE FLLAKE!

sale

980 m2

Dhoma Gjumi

0 Tualet

SHITET TOKE NE FLLAKE!

Shitet toke ne Fllake, me siperfaqe prej 980 m2 dhe eshte ne nje pozicion gjeografik shume te mire. Gjithashtu zona ne te cilen ndodhet eshte zone me prioritet te larte investimi. Ka akses ne te gjithe fasilitetet e nevojshme per ndertimin e zhvillimin . Eshte e pajisur me certfikate te rregullt pronesie. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone me kontaktoni.

69,000 €
JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 TE GJYKATA  DURRESIT ! JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 TE GJYKATA  DURRESIT !

rent

75 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 TE GJYKATA DURRESIT !

Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 75 m2 dhe ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri te pajisur me ashensor. Organizohet ne nje dhome ndenje se bashku me kendin e kuzhines, dy dhoma gjumi, nje tualete, nje sonxhorno dhe nje ballkon qe ben te mundur ajrosjen natyrale te apartamentin. . Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per nje vizite ne prone apo ne prona te ngjashme na kontaktoni.

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 TE MUZEUMI DURRES! JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 TE MUZEUMI DURRES!

rent

73 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 TE MUZEUMI DURRES!

Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 73 m2 dhe ndodhet ne katin e trete te nje pallati te mirembajtur. Organizohet ne kendin e guzhines qe eshte i ndare nga dhoma e ndjenes , nje dhoma gjumi, nje tualete dhe nje ballkon qe bene te mundur ajrosjen natyrale te apartamentit. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per nje vizite ne prone apo ne prona te ngjashme na kontaktoni.

JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI PRANE KAZAZIT, DURRES! JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI PRANE KAZAZIT, DURRES!

rent

130 m2

Dhoma Gjumi

2 Tualet

JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI PRANE KAZAZIT, DURRES!

Jepet me qira ambient biznesi te Kazazi me nje siperfaqe prej 130 m2. Organizohet ne nje open space dhe dy tualet. Zona ne te cilin ndodhet ofron mundesi per zhvillimin e bizneseve te ndryshme. Disponon certifikate te rregullt pronesie. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone mund te na kontakton.

JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI TE RRUGA E KAVAJES! JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI TE RRUGA E KAVAJES!

rent

70 m2

Dhoma Gjumi

0 Tualet

JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI TE RRUGA E KAVAJES!

Jepet me qira ambient biznesi te Rruga e Kavajes me nje siperfaqe prej 70 m2. Organizohet ne nje open space dhe nje tualet. Zona ne te cilin ndodhet ofron mundesi per zhvillimin e bizneseve te ndryshme. Disponon certifikate te rregullt pronesie. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone mund te na kontakton.