Lahe Bullari

Lahe Bullari
Lahe Bullari

Ekspert Pronash / Ndërmjetësues

355692037463

Na Kontaktoni

SHITET APARTAMENT 1+1 NE MALIN E ROBIT! SHITET APARTAMENT 1+1 NE MALIN E ROBIT!

sale

50 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

SHITET APARTAMENT 1+1 NE MALIN E ROBIT!

Shitet apartament me nje siperfaqe te brendshme prej 47.4 m2 ne katin e pare te nje pallati te mirembajtur ne Malin e Robit. Apartamenti ndodhet ne nje nder zonat me te qeta dhe i rrethuar totalisht mes pishave qe ofrojne nje ambient shume te rehatshem dhe komod per pushimet tuaja. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti eshte shume prane detit, ku ofron shumellojshmeri sherbimesh, si hoteleri, restorante, markete etj. Organizohet ne nje dhome ndenje se bashku me kendin e kuzhines, nje dhome gjumi, nje tualet. Eshte i mobiluar me kushte bashkekohore. Gjithashtu ofrohet mundesia e jeteses ne 12 muaj te vitit. Per nje informacion me te detajuar apo vizite ne prone mund te me kontaktoni.

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1+2 PRANE SHKOLLES "EFTALI KOCI" JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1+2 PRANE SHKOLLES "EFTALI KOCI"

rent

113 m2

Dhoma Gjumi

2 Tualet

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1+2 PRANE SHKOLLES "EFTALI KOCI"

Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje pallati te ri, te pajisur me ashensor dhe administrim. Ka nje siperfaqe totale prej 113 m2 dhe eshte i organizuar ne nje soggiorno se bashku me kendin e kuzhines, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe nje ballkon mjaft te bollshem. Apartamenti mund te jepet i mobiluar totalisht me nje arredim te ri ose dhe vetem me kendin e kuzhines. Zona ne te cilen ndodhet ofron akses ne te gjitha fasilitetet e nevojshme per nje jetese te qete dhe komode. Per me shum informacion apo nje vizite ne prone na kontaktoni.

SHITET APARTAMENT 1+1 NE SHKEMBIN E KAVAJES! SHITET APARTAMENT 1+1 NE SHKEMBIN E KAVAJES!

sale

62 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

SHITET APARTAMENT 1+1 NE SHKEMBIN E KAVAJES!

Apartamenti ndodhet tek Shkembi Kavajes, zone e cila ofron nje jetese te qete ne cdo stine te vitit. Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te mirembajtur dhe me ashensor. Ka nje siperfaqe te brendshme prej 55 m2 dhe siperfaqe totale 62 m2. Organizohet ne nje holl qe ben shperndarjen ne dhomen e ndenjes se bashku me kendin e kuzhines, nje dhome gjumi, nje tualet dhe nje ballkon. Apartamenti eshte i restauruar kohet e fundit, me nje arredim te ri. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor dhe eshte i gatshem per shitje. Per nje vizite ne prone apo ne prona te ngjashme na kontaktoni.

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 PRANE POLIKLINIKES! JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 PRANE POLIKLINIKES!

rent

84 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 PRANE POLIKLINIKES!

Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 84 m2 dhe ndodhet ne katin e gjashte te nje pallati te ri, me ashensor. Eshte i organizuar ne nje holl qe ben shperndarjen ne dhomen e ndenjes se bashku me kendin e kuzhines, dy dhome gjumi, nje tualet dhe nje ballkon. Apartamenti eshte i mobiluar dhe i pajisur me te gjitha elektroshtepiaket per nje jetese sa me komode. Zona ne te cilen ndodhet ofron te gjitha fasilitetet e nevojshme. Per nje vizite ne prone apo ne prona te ngjashme na kontaktoni.

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 NE ILIRIA, PLAZH! JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 NE ILIRIA, PLAZH!

rent

74 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 NE ILIRIA, PLAZH!

Jepet me qira apartament me siperfaqe te brendshme prej 74 m2. Nodhet ne katin e dyte banim te nje pallati te ri, pa ashensor. Zona eshte mjaft e qete dhe ofron te gjitha fasilitetet e nevojshme per nje jetese komode, si dhe nje largesi nga deti prej 50 m. Organizohet ne nje dhome ndenje se bashku me kendin e kuzhines, nje dhome gjumi, nje tualet dhe nje ballkon te bollshem. Apartamenti eshte i mobiluar me kushte bashkekohore, e pa banuar mepare. Per nje informacion me te detajuar apo nje vizite ne prone mund te me kontaktoni.

JEPET ME QIRA AMBIENT ZYRE PRANE POLIKLINIKES! JEPET ME QIRA AMBIENT ZYRE PRANE POLIKLINIKES!

rent

25 m2

Dhoma Gjumi

0 Tualet

JEPET ME QIRA AMBIENT ZYRE PRANE POLIKLINIKES!

Ambienti ndodhet ne katin e pare banim te nje pallati te ri dhe ka nje siperfaqe totale prej 25 m2. Zona ne te cilen ndodhet eshte e favorshme per ngritjen dhe zhvillimin e nje shumellojshmerie biznesesh, kryesisht zyra te ndryshme. Ambienti eshte i organizuar ne nje hapesire open space, me vetrate xhami nga rruga. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone me kontaktoni

SHITET SHTEPI PRIVATE ME OBORR PRANE GJYKATES! SHITET SHTEPI PRIVATE ME OBORR PRANE GJYKATES!

sale

129 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

SHITET SHTEPI PRIVATE ME OBORR PRANE GJYKATES!

Shtepia disponon 128.5 m2 total nga te cilat 67.5m2 ndertim. Pozocioni ne te cilin ndodhet e ben te jete e ndricuar gjate gjithe dites. Ndodhet prane rruges kryesore dhe ofron te gjitha facilitet e nevojshme. Shtepia ka nevoje per rikonstruksion total. Disponon dokumentacion te rregullt dhe eshte e gatshme per shitje. Per me shume informacion apo nje vizite nga afer ju ftojme te kontaktoni.

110,000 €
JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 PRANE DREJTORISE SE POLICISE! JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 PRANE DREJTORISE SE POLICISE!

rent

57 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 PRANE DREJTORISE SE POLICISE!

Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 57 m2 dhe ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri me ashensor. Organizohet ne nje dhome ndenje se bashku me kendin e kuzhines, nje dhom gjumi,nje tualet dhe nje ballkon. Apartamenti eshte i mobiluar me kushte bashkohore, i pajisur me te gjitha elektroshtepiaket per nje jetese sa me komode. Per nje vizite ne prone apo ne prona te ngjashme na kontaktoni.

SHITET GARSONIERE+VERANDE NE HEKURUDHA, PLAZH! SHITET GARSONIERE+VERANDE NE HEKURUDHA, PLAZH!

sale

31 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

SHITET GARSONIERE+VERANDE NE HEKURUDHA, PLAZH!

Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 31.4 m2, siperfaqe te brendshme prej 27.5 m2 dhe siperfaqe verande prej 69 m2. Ndodhet ne katin e dhjete dhe organizohet ne nje dhome, nje tualet dhe nje verande, e cila ofron me pamje nga qyteti. Apartamenti eshte totalisht i ri dhe ndodhet ne nje pallat te pajisur me ashensor me administrim te rregullt. Ndodhet ne nje nga zonat me te frekuentuara te qytetit dhe ofron akses ne te gjithe fasilitetet e nevojshme per nje jetese te qete. Cilesia e ndertimit, organizimi i tij i rregullt dhe instalimet e tij e bejne nje mundesi te mire investimi. Apartamenti eshte i pajisur me certifikate te rregullt pronesie .Per me shume informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni.

42,000 €
SHITET GARSONIERE NE MALIN E ROBIT! SHITET GARSONIERE NE MALIN E ROBIT!

sale

35 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

SHITET GARSONIERE NE MALIN E ROBIT!

Shitet garsoniere me nje siperfaqe te brendshme prej 32 m2 ne katin e pare te nje pallati te mirembajtur ne Malin e Robit. Garsonieria ndodhet ne nje nder zonat me te qeta dhe i rrethuar totalisht mes pishave qe ofrojne nje ambient shume te rehatshem dhe komod per pushimet tuaja. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti eshte shume prane detit, ku ofron shumellojshmeri sherbimesh, si hoteleri, restorante, markete etj. Organizohet ne nje dhome ndenje se bashku me kendin e kuzhines, nje dhome gjumi, nje tualet. Eshte i mobiluar me kushte bashkekohore. Disponon certifikate te rregullt pronesie. Per nje informacion me te detajuar apo vizite ne prone mund te me kontaktoni.

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 TE FUSHA E RERES! JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 TE FUSHA E RERES!

rent

80 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 TE FUSHA E RERES!

Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 80 m2 dhe ndodhet ne katin e pare te nje vile. Eshte i organizuar ne nje dhome ndenje se bashku me kendin e kuzhines, dy dhome gjumi, nje tualet. Apartamenti eshte i mobiluar dhe i pajisur me te gjitha elektroshtepiaket per nje jetese sa me komode. Apartamenti gjithashtu perfshin hapsire per parking. Zona ne te cilen ndodhet ofron te gjitha fasilitetet e nevojshme. Per nje vizite ne prone apo ne prona te ngjashme na kontaktoni.

SHITET APARTAMENT 2+1+VERANDE NE HEKURUDHA, PLAZH! SHITET APARTAMENT 2+1+VERANDE NE HEKURUDHA, PLAZH!

sale

89 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

SHITET APARTAMENT 2+1+VERANDE NE HEKURUDHA, PLAZH!

Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 89 m2, siperfaqe te brendshme prej 78 m2 dhe siperfaqe verande prej 160 m2. Ndodhet ne katin e dhjete dhe organizohet ne nje dhome ndenje se bashku me kendin e kuzhines, dy dhoma gjumi ,nje tualet dhe nje verande, e cila ofron me pamje nga deti. Apartamenti eshte totalisht i ri dhe ndodhet ne nje pallat te pajisur me ashensor me administrim te rregullt. Ndodhet ne nje nga zonat me te frekuentuara te qytetit dhe ofron akses ne te gjithe fasilitetet e nevojshme per nje jetese te qete. Cilesia e ndertimit, organizimi i tij i rregullt dhe instalimet e tij e bejne nje mundesi te mire investimi. Apartamenti eshte i pajisur me certifikate te rregullt pronesie .Per me shume informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni.

108,000 €