Lahe Bullari

Lahe Bullari
Lahe Bullari

Ekspert Pronash / Ndërmjetësues

355692037463

Na Kontaktoni

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 PRANE GJYKATES SE APELIT, SHKOZET! JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 PRANE GJYKATES SE APELIT, SHKOZET!

rent

60 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 PRANE GJYKATES SE APELIT, SHKOZET!

Apartamenti ka nje siperfaqe prej 60 m2. Ndodhet ne katin e dyte te nje shtepie private. Organizohet ne nje dhome gjumi, nje sogiorno se bashku me kuzhine, nje tualetdhe nje verade. Zona ne te cilen ndodhet ofron akses ne te gjitha fasilitetet e nevojshme. Eshte i mobiluar me kushte bashkekohore. Per me shume informacion apo nje vizite ne prone na kontaktoni.

SHITET APARTAMENT 1+1 TEK FLORIDA, PLAZH! SHITET APARTAMENT 1+1 TEK FLORIDA, PLAZH!

sale

62 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

SHITET APARTAMENT 1+1 TEK FLORIDA, PLAZH!

Apartamenti ndodhet ne katin e 3-banim te nje pallati te ri, te pajisur me ashensor dhe administrim. Ka nje siperfaqe totale prej 62 m2 dhe siperfaqe te brendshme prej 56.5 m2. Eshte i organizuar ne nje holl i cili ben ndarjen ne nje soggiorno se bashku me kendin e kuzhines, nje dhome gjumi, nje tualet dhe nje ballkon mjaft te bollshem. Apartamenti ka orientim jug-perendim duke mundesuar drite natyrale gjate gjithe dites. Zona ne te cilen ndodhet eshte nje nder zonat me te populluara te zones se Plazhit. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me shum informacion apo nje vizite ne prone na kontaktoni.

57,000 €
SHITET APARTAMENT 2+1 TEK FLORIDA, PLAZH SHITET APARTAMENT 2+1 TEK FLORIDA, PLAZH

sale

100 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

SHITET APARTAMENT 2+1 TEK FLORIDA, PLAZH

Apartamenti ndodhet ne katin e 3-banim te nje pallati te ri, te pajisur me ashensor dhe administrim. Ka nje siperfaqe totale prej 100 m2 dhe siperfaqe te brendshme prej 88.5 m2. Eshte i organizuar ne nje holl i cili ben ndarjen ne nje soggiorno se bashku me kendin e kuzhines, dy dhoma gjumi, nje tualet dhe nje ballkon mjaft te bollshem. Apartamenti ka orientim jug-perendim duke mundesuar drite natyrale gjate gjithe dites. Zona ne te cilen ndodhet eshte nje nder zonat me te populluara te zones se Plazhit. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me shum informacion apo nje vizite ne prone na kontaktoni.

89,000 €
SHITET GARSONIERE NE HEKURUDHA, PLAZH! SHITET GARSONIERE NE HEKURUDHA, PLAZH!

sale

54 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

SHITET GARSONIERE NE HEKURUDHA, PLAZH!

Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 53.8 m2 dhe siperfaqe te brendshme 42.9 m2. Ndodhet ne katin e 1-te banimit dhe organizohet ne nje dhome ndenje se bashku me dhomen e gjumit ,nje tualet dhe nje verande me siperfaqe 5.8 m2. Apartamenti eshte totalisht i ri dhe ndodhet ne nje pallat te pajisur me ashensor me administrim te rregullt. Ndodhet ne nje nga zonat me te frekuentuara te qytetit dhe ofron akses ne te gjithe fasilitetet e nevojshme per nje jetese te qete. Cilesia e ndertimit, organizimi i tij i rregullt dhe instalimet e tij e bejne nje mundesi te mire investimi. Apartamenti eshte i pajisur me certifikate te rregullt pronesie .Per me shume informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni.

36,000 €
JEPET ME QIRA KATI I PARE I NJE VILE PRANE BULEVARDIT KRYESOR! JEPET ME QIRA KATI I PARE I NJE VILE PRANE BULEVARDIT KRYESOR!

rent

140 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

JEPET ME QIRA KATI I PARE I NJE VILE PRANE BULEVARDIT KRYESOR!

Apartamenti ndodhet ne qender te qytetit, prane bulevarditt kryesor. Ka nje siperfaqe te brendshme prej 120 m2 dhe siperfaqe totale prej 140 m2. Apartamenti eshte pjese e nje vile, i organizuar ne nje soggiorno, nje dhome ndenje, nje kuzhine te vecuar, dy dhoma gjumi, nje tualet dhe nje lavanderi. Gjithashtu ka nje oborr te bollshem, i rrethuar me lule dekorative. Apartamenti eshte i sapoinvestuar, i nje stili modern, me punime cilesore, sistem ngrohje , sistm ndricimi, si dhe prezenca e nje oxhaku funksional. Zona ne te cilen ndodhet eshte e qete dhe ofron te gjitha fasilitetet e nevojshme. Per nje vizite ne prone apo ne prona te ngjashme na kontaktoni.

JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI PRANE STACIONIT TE TRENIT! JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI PRANE STACIONIT TE TRENIT!

rent

86 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI PRANE STACIONIT TE TRENIT!

Ambienti ndodhet ne katin e pare banim te nje pallati te ri dhe ka nje siperfaqe totale prej 86 m2. Zona ne te cilen ndodhet eshte e favorshme per ngritjen dhe zhvillimin e nje shumellojshmerie biznesesh, kryesisht zyre, klinike dentare, etj. Ambienti eshte i mireinvestuar. Ai organizohet ne tre dhoma, nje kuzhine te vecuar, nje tualet dhe dy ballkone. Ambienti mund te jepet dhe per banim. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone me kontaktoni

SHITET APARTAMENT 2+1 NE PLAZH! SHITET APARTAMENT 2+1 NE PLAZH!

sale

97 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

SHITET APARTAMENT 2+1 NE PLAZH!

Ofrohet nje apartament me siperfaqe 97 m2 i mobiluar ne nje nga zonat me te populluara te zones se Plazhit. Apartamenti ndodhet në nje pallat te ri ne vije te pare me detin, te pajisur me ashensor, i përbërë nga një hapësirë me sallonin e ndenjes se bashku me kendin e kuzhines, dy dhoma gjumi, nje tualet. Gjithashtu ofron pamje pjeserisht nga deti. Apartamenti eshte i investuar dhe ka nje mobilim bashkekohor, duke ofruar nje jetese mjaft komode. Disponon dokumentacion t rregullt hipotekor. Per nje vizite ne prone ose me shume informacion kontaktoni.

110,000 €
SHITET APARTAMENT 1+1 NE ILIRIA, PLAZH! SHITET APARTAMENT 1+1 NE ILIRIA, PLAZH!

sale

65 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

SHITET APARTAMENT 1+1 NE ILIRIA, PLAZH!

Ofrohet nje apartament me siperfaqe 65 m2 i mobiluar ne nje nga zonat me te populluara te zones se Plazhit. Apartamenti ndodhet në nje pallat te ri, te pajisur me ashensor, i përbërë nga një hapësirë me sallonin e ndenjes se bashku me kendin e kuzhines, nje dhome gjumi, nje tualet. Gjithashtu ofron pamje pjeserisht nga deti. Apartamenti eshte i mobiluar. Disponon dokumentacion t rregullt hipotekor. Per nje vizite ne prone ose me shume informacion kontaktoni.

58,000 €
SHITET APARTAMENT 2+1+2 PRANE SHKOLLES "GJERGJ KASTRIOTI" SHITET APARTAMENT 2+1+2 PRANE SHKOLLES "GJERGJ KASTRIOTI"

sale

140 m2

Dhoma Gjumi

2 Tualet

SHITET APARTAMENT 2+1+2 PRANE SHKOLLES "GJERGJ KASTRIOTI"

Apartamenti ndodhet në nje nga zonat elitare në Durres, prane shkolles Gjergj Kastrioti. Ka nje siperfaqe te brendshme prej 136 m2 dhe siperfaqe totale prej 140 m2 e pozicionuar ne katin e 2-te nje pallati te ri me ashensor. Eshte i organizuar ne dy dhoma gjumi+ambient garderobe me hapsira te bollshme dhe te arreduara mjaft mire. Nje korridor i cili ben nje shpendarje mjaft te mire te dhomave te gjumit dhe te dy tualeve me ajrosje natyrale, nje dhome ndenje me goxha hapesire se bashku me kendin e kuzhines, e cila eshte e kompletuar me pajisje nga me cilesoret, si dhe dy ballkone mjaft te bollshme. I gjithe apartamenti ka investim bashkekohor ne mobilim, ku cilesia e perdorur ne arredimin dhe ndertimin e tij eshte nga me te mirat. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per nje vizite ne prone apo ne prona te ngjashme na kontaktoni.

155,000 €
JEPET ME QIRA KATI I DYTE I NJE VILE PRANE ISH RAJONIT! JEPET ME QIRA KATI I DYTE I NJE VILE PRANE ISH RAJONIT!

rent

80 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

JEPET ME QIRA KATI I DYTE I NJE VILE PRANE ISH RAJONIT!

Jepet me qira kati i dyte i nje vile me siperfaqe 80 m2. Ka orientim lindje-jug-perendim, duke ofruar drite natyrale gjate gjithe dites. Eshte i organizuar ne nje dhome ndenje, nje kuzhine te vecuar, dy dhoma gjumi, nje tualet dhe nje verande. Ka nje arredim te ri dhe modern, me kushte mjaft te mira per nje jetese sa me komode. Per nje vizite ne prone apo ne prona te ngjashme na kontaktoni.

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1+2 ME PAMJE NGA DETI NE QENDER! JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1+2 ME PAMJE NGA DETI NE QENDER!

rent

135 m2

Dhoma Gjumi

2 Tualet

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1+2 ME PAMJE NGA DETI NE QENDER!

Apartamenti ndodhet ne qender te qytetit. Ka nje siperfaqe te brendshme prej 128 m2 dhe siperfaqe totale prej 135 m2. Ndodhet në nje pallat te ri, te pajisur me ashensore dhe mirembajtje, i organizuar ne nje soggiorno se bashku me kendin e kuzhines, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe nje depo. Gjithashtu ka nje ballkon te bollshem, i cili ofron pamje nga deti. Apartamenti eshte totalisht i arreduar,te nje stili modern, me punime cilesore, sistem ngrohje , sistm ndricimi etj. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per nje vizite ne prone apo ne prona te ngjashme na kontaktoni.

SHITET AMBIENT KOMERCIAL PRANE DREJTORISE SE POLICISE! SHITET AMBIENT KOMERCIAL PRANE DREJTORISE SE POLICISE!

sale

33 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

SHITET AMBIENT KOMERCIAL PRANE DREJTORISE SE POLICISE!

Ambienti ndodhet prane Drejtorise se Policise, nje zone mjaft e populluar. Ka nje siperfaqe prej 33 m2 dhe eshte i organizuar ne nje hapesire kryesore open space dhe nje tualet. Ambienti ndodhet shume prane Spitalit, e cila e ben mjaft te pershtatshme per klinika te ndryshme dhe nje mundesi shume te mire investimi. Disponon dokumentacion te rregullt hipoteor. Per nje vizite ne prone apo ne prona te ngjashme na kontaktoni.