Albi Hoxha

Albi Hoxha

Ekspert Pronash/REALTOR

+355676023888

Na kontaktoni

Per Shitje

140.00m2

3 Dhome gjumi

2 Tualet

Ne Fresk, Shitet Apartamenti 3+1 I Mobiluar.

Ne Fresk, ne rrugen e Teleferikut prane Restorant Deliut shitet apartamenti 3+1. Apartamenti ndodhet në katin e 6 banim të një pallati të ri. Apartamenti organizohet: ne ambjent ndenjie, ambjent gatimi, 3 dhoma gjumi, 2 tualete, ballkon, depo, apartamenti shitet i mobiluar. Orientimi i apartamentit eshte Jug-Lindje-Perendim duke bere qe te kete ndriçim gjate gjithe dites. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 250m2 ku, 140 m2 eshte neto dhe 110 veranda. Apartamenti eshte i paisur me dokumentacion te rregullt hipotekor. Per Me shume informacion, per te realizuar nje vizite ne kete prone ose prona te ngjashme kontaktoni tani Albin ne numrin +355 67 602 3888.

Per Shitje

56.50m2

Dhome gjumi

1 Tualet

Shitet Ambjent Komercial Tek Rruga e Elbasanit

Shitet Ambjent Komercial tek rruga e Elbasanit , ne katin 0 sip. 56.5 m2 + 22 m2 Verande. I pershtatshem per cdo lloj aktiviteti .Kontakto Albin ne numrin e telefonit +355676023888.

88,000€

Per Shitje

137.70m2

2 Dhome gjumi

2 Tualet

Ne Linze shiten 6 apartamente ne nje Kompleks me Cmim okazion .

Ne Linze shiten 6 apartamente ne nje Kompleks me cmim okazion. Apartamentet ndodhen ne nje nga zonat me te bukura me nje pamje mahnitese te Tiranes. Apartamentet ndodhen ne vila 3 kateshe me nje planimetri perfekte, organizohen ne 1 sallon, 1 kuzhine, 2 ose 3 dhoma gjumi, 2 tualete, plus poste parkimi. Zona ku ndodhen eshte nje kompleks i mireorganizuar me gjelberim qe te ofron nje relax te vertete per pamjen qe te ofron. Disponojne dokumentacion te plote hipotekor. Apartamentet kane siperfaqe neto 137,70m2, 132,80m2, 137,70m2, 140.10m2, 132,60m2, 140,10m2. Kontakto tani Aldon ne numrin e telefonit +355 67 602 3888 per te realizuar nje vizite ne prone ose ne prona te ndryshme.