Irakli Kozma

Irakli Kozma

Ekspert Pronash/REALTOR

0672005252

Na kontaktoni

Per Shitje

44.00m2

1 Dhome gjumi

1 Tualet

Apartament ne shitje !

Tek muzeu Arkeologjik ne Durres shitet apartament 44 m2 ne kate te shtate. Ai eshte i organizuar nga 1 dhome gjumi ambjent ndjenje tualet dhe ballkon.Apartamenti disponon certifikat pronesie .Per cdo informacion shtese me kontaktoni ne numrin 0672005252

33,000€

Per Shitje

51.00m2

Dhome gjumi

2 Tualet

Dyqan ne shitje .

Tek rruga Kristo Sotiri lagjia 18 shitet dyqan 51 m2 prane Dylit .Ai eshte i organizuar ne dy ambjente te vecanta te cilat kane opsion te lidhen njera me tjetren.Dyqani mund te perdoret per aktivitete te ndryshme .Dipsonon certifiksate pronesies .Cmimi 6.100.000 Lek.Per cdo informacion me te detajuar mund te me kontaktoni ne numrin e telefoinit 0672005252.

50,000€

Per Qira

75.00m2

Dhome gjumi

1 Tualet

Ambjent per qera .

Prane bashkise Durres disponojme ambjent me qera .Objekti ka nje siperfaqe 75 m2 ndodhet ne kate te dyte dhe eshte i favorshem per cdo lloj aktiviteti.Per cdo informacion me kontaktoni ne numrin e telefonit 0672005252

Per Qira

280.00m2

Dhome gjumi

1 Tualet

Jepet magazine me qera .

Prane gjykates se Apelit jepet me qera magazine me siperfaqe 300 m2 .Objekti ka nje lartesi 4.2 metra dhe eshte i favorshem per cdo lloj aktiviteti.Qeraja mujore 600 Eur .Per cdo informacion shtese na kontaktoni ne numrin e telefonit 0672005252.

Per Qira

65.00m2

1 Dhome gjumi

1 Tualet

Jepet Apartament me qera .

Ne rrugen Aleksander Goga prane gjykates jepet me qera apartament 1+1 .Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri te pajisur me ashensor dhe organizohet nga 1 dhome gjumi ambjenti ngrenies guzhina ,tualeti dhe ballkon .Apartamenti eshte tersisht i mobiluar .Per cdo informacion n kontaktoni ne nr e cel 0672005252

Per Shitje

77.00m2

2 Dhome gjumi

1 Tualet

Apartament ne shitje .

Tek Rruga Ahmet Dakli shitet apartament i ndertuar ne vitin 93 ne kate te trete . Apartamenti eshte i oganizuar nga 2 dhoma gjumi ,ambjent ndenie e nje tualet me nje siperfaqe te brendshme 77 m2 . Disponon certifikate pronesie dhe cmimi i shitjes se tij eshte 39.000 Eur i diskutueshem.Per cdo infomacion shtese na kontaktoni ne nr 0672005252 ose 0672005151

39,000€

Per Shitje

84.50m2

2 Dhome gjumi

2 Tualet

Apartament ne shitje

Shitet Apartament ne Iliria Plazh me siperfaqe 94.4m2 te ndertuar ne vitin 2010, Apartament 2+1. Apartamenti organizohet si me poshte: sallon i bollshem, 2 dhoma gjumi, 1 tualete dhe ballkon. Apartamenti ndodhet ne kati i 9-te banimi dhe eshte i pajisur me ashensor,pozicioni apartamentit jug perendim . Siperfaqja neto e tij eshte 84.5 m2, i pajisur me certefikate pronesie.cmimi 38.000 eur i diskutueshem .Per cdo informacion shtese mund te na kontaktoni ne nr 0672005252

38,000€

Per Shitje

61.00m2

Dhome gjumi

Tualet

Dyqan ne shitje

Dyqani ndodhet ne zonen e plazhit prane postes Iliria prane P.Kajtazi.Ambjenti mund te perdoret per qellime te ndryshme binesi.Siperfaqja e tij eshte 61 M2.Disponon certifiksate pronesie.Per cdo informacion shtese mund te me kontaktoni ne numrin 0672005252

49,000€

Per Shitje

14.00m2

Dhome gjumi

Tualet

Toke ne shitje

Shitet toke me siperfaqe 14.510 m2 .Parcela ka nje pozicion te favorshem per ndertim kapanoni ose fabrike .Pozicionohet pas Hidrosanitare Sinani lidhet dhe me rrugen e Fllakes. Cmimi 21.770.000 All.Per cdo informacion shtese me kontaktoni ne numrin 0672005252

174,500€