Ina Dushi

Ina Dushi

Ekspert Pronash/REALTOR

0672005252

Na kontaktoni

Per Shitje

85.00m2

1 Dhome gjumi

Tualet

Pranë Shkollës Gjergj Kastrioti, Rruga Anastas Durrsaku, Shitet Apartament 1+1.

Shitet Apartament. Prane shkolles Gjergj Kastrioti, Rruga Anastas Durrsaku, shitet apartament 1+1, me mundesi pershtatje dhe per 2+1 te nje pallati i ri i pajisur me ashensor. Apartamenti eshte i organizuar si me poshte: sallon ndenjeje me ambjent gatimi, dhome gjumi, tualet dhe ballkon. Disponon dekumentacion te plote hipotekor. Kontakto tani Ina Dushi: 0672005252 per te realizuar nje vizite ne kete prone ose ne prona te ngjashme.

48,000€

Per Shitje

83.00m2

3 Dhome gjumi

Tualet

Te Mali i Robit, Shitet Apartament 2+1+1

Shitet Apartament Te Mali i Robit, shitet apartament 2+1+1 me nje siperfaqe 250m2. Apartamenti eshte e organizuar si me poshte: 1 sallon, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe ballkon i bollshem si dhe verand teper te madhe . Siperfaqa e madhe te mundeson ta ndash ate ne 2 apartamente te ndryshem. Disponon dekumentacion te plote hipotekor. Kontakto tani agjentin Ina Dushi 0672005252 per te realizuar nje vizite ne kete prone ose ne prona te ngjashme.

90,000€

Per Shitje

68.00m2

1 Dhome gjumi

Tualet

Te Shkëmbi i Kavajës, Shitet Apartament 1+1

Shitet Apartament. Te Shkembi i Kavajes shitet apartament 1+1 pallat i ri, i sapo perfunduar, i pajisur me ashensor dhe me pamje te mrekullueshme nga deti dhe gjelberim. Apartamenti eshte i organizuar si me poshte: sallon ndenjeje me ambjent gatimi dhe nje dhome gjumi, tualet dhe verande te madhe. Disponon dekumentacion te plote hipotekor. Kontakto tani Ina Dushi: 0672005252 per te realizuar nje vizite ne kete prone ose ne prona te ngjashme.

40,800€

Per Shitje

74.00m2

Dhome gjumi

Tualet

Te Shkëmbi i Kavajës, Shitet Apartament 1+1

Shitet Apartament. Te Shkembi i Kavajes shitet apartament 1+1 pallat i ri, i sapo perfunduar, i pajisur me ashensor dhe me pamje te mrekullueshme nga deti dhe gjelberim. Apartamenti eshte i organizuar si me poshte: sallon ndenjeje me ambjent gatimi dhe nje dhome gjumi, tualet dhe verande te bollshme. Disponon dekumentacion te plote hipotekor. Kontakto tani Ina Dushi: 0672005252 per te realizuar nje vizite ne kete prone ose ne prona te ngjashme.

44,400€

Per Shitje

70.00m2

1 Dhome gjumi

Tualet

Te Shkëmbi i Kavajës, Shitet Papafingo 1+1.

Shitet Papafingo. Te Shkembi i Kavajes shitet papafingo 1+1 nje pallat i ri, i pajisur me ashensor. Papafingo eshte e organizuar si me poshte: sallon ndenjeje me ambjent gatimi dhe nje dhome gjumi, tualet dhe verande te bollshme. Disponon dekumentacion te plote hipotekor. Kontakto tani Ina Dushi: 0672005252 per te realizuar nje vizite ne kete prone ose ne prona te ngjashme. CMIMI I DISKUTUESHEM

35,000€

Per Shitje

40.00m2

1 Dhome gjumi

Tualet

Prane Kompleksit Fafa, Shitet Apartamenti 1+1

Shitet Apartamenti. Shitet Apartament. Apartamenti eshte i organizuar 1+1, ku ka 1 sallon dhe 1 dhome gjumi. Ndodhet ne katin e 5 prane Kompleksit Fafa, nje nga komplekset me bashkekohore ne qytetin e Durresit, Golem. Ju mirepreim per nje vizite prane ambjenteve te apartamentin. Kontaktoni agjentin tone Ina Dushi: 0672005252

23,000€

Per Shitje

120.00m2

3 Dhome gjumi

2 Tualet

Lagjia nr. 1 Vollga, Shitet Apartament 3+1

Shitet Apartament. Apartamenti ndodhet ne lagjjen nr. 1, Vollga ne katin e 3 objekti, kati i pare banimi te nje pallati te ri i pajisur me ashensor. Apartamenti eshte i organizuar si me poshte: salloni, 3 dhoma gjumi, 1 ballkon i bollshem dhe 2 tualete. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti eshte ne qender te qytetit te Durresit dhe disponin dekumentacion te plote hipotekor. Kontakto tani agjentin: Ina Dushi 0672005252 per te realizuar nje vizite ne kete prone ose ne prona te ngjashme.

82,500€

Per Shitje

104.00m2

2 Dhome gjumi

Tualet

Shitet Apartament 2+1

Shitet Apartament. Apartamenti ndodhet ne katin e peste 5 banimi. Ai ka nje siperfaqe totale prej 104m2 dhe eshte i organizuar si me poshte: 1 sallon, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 1 ballokon. Vendodhja e tij eshte te zona e plazht Durres. Apartamenti disponin certefikate pronesie. Mos e humb kete mundesi per vetem 42000 euro! Kontakto tani agjentin: Ina Dushi 0672005252 per nje vizite ne prone ose prona te ngjashme.

42,000€

Per Shitje

120.00m2

Dhome gjumi

Tualet

Pranë stadiumit Niko Dovana, Shitet Njesi Sherbimi

Në rrugën kryesore, 100 m larg stadiumit Niko Dovana, rrugë kryesore hyrëse për qytetin e Durrësit, shitet njësi shërbimi. Sipërfaqa 120 m2, çmimi 1100 m2. Ndodhet në katin 0 të një pallati ekzistues. Disponon dekumentacion të plotë hipotekor. Mundësi shumë e mirë investimi Kontakto tani: Joti Mei Realty Epoz 0672005151 për të realizuar një vizitë në këtë pronë. Ju mirëprsim!

132,000€