Patriot Beqaraj

Patriot Beqaraj

Ekspert Pronash/REALTOR

0672005151

Na kontaktoni

Per Shitje

66.50m2

Dhome gjumi

Tualet

Te Shkembi i Kavajes, Shitet Apartament 1+1

Në shkëmbin e Kavajes, shiten apartamente 1+1, ku spikat pamja e mrekullueshme e bregdetit ranor dhe cilësia e punimeve. Cilësia e ndërtimit në apartamente përfshin: Dyshemeja e shtruar me parket Dritare plastike me xham triplex Hidrosanitare cilësore Izolim me sistem kapot Ashensor Schindler Certifikatë pronësie. Kontakto tani 0672005151 per te realizuar nje vizite ne kete prone ose ne prona te ngjashme.

36,500€

Per Shitje

66.40m2

1 Dhome gjumi

Tualet

Te Shkembi i Kavajes, Shitet Apartament 1+1

Në shkëmbin e Kavajes, shiten apartamente 1+1, ku spikat pamja e mrekullueshme e bregdetit ranor dhe cilësia e punimeve. Cilësia e ndërtimit në apartamente përfshin: Dyshemeja e shtruar me parket Dritare plastike me xham triplex Hidrosanitare cilësore Izolim me sistem kapot Ashensor Schindler Certifikatë pronësie. Kontakto tani 0672005151 per te realizuar nje vizite ne kete prone ose ne prona te ngjashme.

36,500€

Per Shitje

66.00m2

1 Dhome gjumi

Tualet

Te Shkembi i Kavajes, Shitet Apartament 1+1

Në shkëmbin e Kavajes, shiten apartamente 1+1, ku spikat pamja e mrekullueshme e bregdetit ranor dhe cilësia e punimeve. Cilësia e ndërtimit në apartamente përfshin: Dyshemeja e shtruar me parket Dritare plastike me xham triplex Hidrosanitare cilësore Izolim me sistem kapot Ashensor Schindler Certifikatë pronësie. Kontakto tani 0672005151 per te realizuar nje vizite ne kete prone ose ne prona te ngjashme.

36,300€

Per Shitje

74.00m2

1 Dhome gjumi

Tualet

Te Shkembi i Kavajes, Shitet Apartament 1+1

Në shkëmbin e Kavajes, shiten apartamente 1+1, ku spikat pamja e mrekullueshme e bregdetit ranor dhe cilësia e punimeve. Cilësia e ndërtimit në apartamente përfshin: Dyshemeja e shtruar me parket Dritare plastike me xham triplex Hidrosanitare cilësore Izolim me sistem kapot Ashensor Schindler Certifikatë pronësie. Kontakto tani 0672005151 per te realizuar nje vizite ne kete prone ose ne prona te ngjashme.

44,400€

Per Shitje

67.50m2

1 Dhome gjumi

Tualet

Te Shkemi i Kavajes, Shitet Apartament 1+1

Në shkëmbin e Kavajes, shiten apartamente 1+1, ku spikat pamja e mrekullueshme e bregdetit ranor dhe cilësia e punimeve. Cilësia e ndërtimit në apartamente përfshin: Dyshemeja e shtruar me parket Dritare plastike me xham triplex Hidrosanitare cilësore Izolim me sistem kapot Ashensor Schindler Certifikatë pronësie Kontakto tani 0672005151 per te realizuar nje vizite ne kete prone ose ne prona te ngjashme.

40,500€

Per Shitje

74.80m2

1 Dhome gjumi

Tualet

Te Shkembi i Kavajes, Shitet Apartement 1+1

Në shkëmbin e Kavajes, shiten apartamente 1+1, ku spikat pamja e mrekullueshme e bregdetit ranor dhe cilësia e punimeve. Cilësia e ndërtimit në apartamente përfshin: Dyshemeja e shtruar me parket Dritare plastike me xham triplex Hidrosanitare cilësore Izolim me sistem kapot Ashensor Schindler Certifikatë pronësie. Kontakto tani 0672005151 per te realizuar nje vizite ne kete prone ose ne prona te ngjashme.

45,000€

Per Shitje

120.00m2

2 Dhome gjumi

Tualet

Në Qerret, Shitet Papafingo

Ne Qerret, Shitet Apartament 2+1, Papafingo. Apartament me nje siperfaqe 120m2, ndodhet ne katin e fundit te nje pallati te ri. Organizohet nga nje sallon i bollshem, 2 dhoma gjumi, tualet dhe nje verande. Disponon Dokumentacion te Rregullt Hipotekor. Per me shume informacion, apo nje vizite ne prone: 0672005151

75,000€

Per Shitje

700.00m2

Dhome gjumi

Tualet

Shitet Magazinë në Shkozet, Durrës

Në Shkozet, Shitet Magazina 700m2. Zana ne te cilien ndodhet magazina ofron lehtesira te nevojshme. Ka mundesi parkimi, disponon dokumentacion te plote hipotekor. Kontakto tani: 0672005151 per te realizuar nje vizite ne kete prone ose ne prona te ngjashme.

350,000€