Patriot Beqaraj

Patriot Beqaraj

Ekspert Pronash/REALTOR

0672005151

Na kontaktoni

Per Shitje

400.00m2

Dhome gjumi

Tualet

Vile ne Shitje

Shitet vile ne lagjen 13 plazh, vila eshte ezhvilluar ne tre kate me hyrje te vecuar dhe eshte menduar ne tre apartamente. Organizimi i brendeshem ne secilin kat eshte: 3 dhoma gjumi, dy tualete, salloni dhe kuzhina. Hapsira e jashteme eshte e sistemuar shume mire dhe te ofron privatesine dhe qetesi te mjaftueshme. Cmimi eshte i negociushem. Per cdo pyetje ose vizite ne prone kontaktoni agjentin. 0672005151

300,000€

Per Qira

77.00m2

1 Dhome gjumi

1 Tualet

Apartament per qera .

Te rruga Taulantia pallati mbi OTP Bank, jepet me qera apartament 1+1 .Ai ndodhet ne katin e dhjete te nje pallati te ri te pajisur me ashensor dhe organizohet nga 1 dhome gjumi ambjenti ngrenies guzhina ,tualeti dhe ballkon .Apartamenti eshte tersisht i mobiluar .Per cdo informacion na kontaktoni ne nr e cel 0672005252

Per Shitje

94.00m2

2 Dhome gjumi

Tualet

Ne Qëndër të Durrësit shitet apartament 2+1+Depo!

Apartamenti me nje siperfaqe totale 112m2, ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri dhe shume cilesor. Ambjenti organizohet nga salloni, 2 dhoma gjumi, 1 tualete dhe 1 ballkon. Cmimi: 625Euro / m2 dhe shitet teresisht i mobiluar. Orientimi Lindje. Per me shume informacion, apo nje vizite ne prone, kontaktoni ne numrin e telefonit: 0672005151

70,000€

Per Shitje

97.00m2

2 Dhome gjumi

Tualet

Prane URT, Shitet apartament 2+1

Apartamenti eshte i organizuar ne dy dhoma gjumi, ambjenti i dites dhe gatimi, nje tualet dhe ballkone i bollshem. Organizimi i brendeshem i apartamentit eshte ideal sepse pershkruhet ne pjesen me te madhe te dites nga drita e diellit, pasi apartamenti eshte i orjentuar ne lindje. Kooridor qe ben te mundur shpernarjen e dhomave te gjumit. Per cdo info, na kontaktoni! [email protected] cel: 0672005151

56,500€

Per Shitje

90.00m2

2 Dhome gjumi

2 Tualet

Tek Ish Rajoni i Policise, shitet apartament 2+1+2

Apartamenti eshte i organizuar ne dy dhoma gjumi, ambjenti i dites dhe gatimi, dy tualete dhe ballkone i bollshem. Organizimi i brendeshem i apartamentit eshte ideal sepse pershkruhet ne pjesen me te madhe te dites nga drita e diellit, pasi apartamenti eshte i orjentuar i gjithi ne lindje. Kooridor qe ben te mundur shpernarjen e dhomave te gjumit. Per cdo info, na kontaktoni! [email protected] cel: 0672005151

76,000€

Per Shitje

92.00m2

3 Dhome gjumi

2 Tualet

Tek kopshti "Sotir Noka" shitet Super Apartament!

Apartamenti eshte i organizuar ne dy dhoma gjumi, ambjenti i dites dhe gatimi, garderobe, dy tualete dhe dy ballkone. Organizimi i brendeshem i apartamentit eshte ideal sepse pershkruhet ne pjesen me te madhe te dites nga drita e diellit, ka fasade xhami te konsideruesheme dhe kooridor qe ben te mundur shpernarjen e dhomave te gjumit. Referuar cmimeve te zones, mund te themi se ky apartament eshte vertet okazion. Per cdo info, na kontaktoni! [email protected] cel: 0672005151

59,000€

Per Shitje

66.00m2

1 Dhome gjumi

1 Tualet

Shitet Apartament 1+1

Apartamenti ndodhet ne katin e 3 banim te nje pallati te ri. Organizohet ne 1 dhoma gjumi, ambienti i dites, nje tualet dhe 1 ballkone. Apartamenti ka nje pamje fantastike nga deti dhe ideal per pushime. Per cdo vizite ne porone mos hezitoni te na kontaktoni 0672005151

59,000€

Per Shitje

96.00m2

2 Dhome gjumi

1 Tualet

Shitet Super Apartament

Apartamenti ndodhet ne katin e 4 banim te nje pallati te ri dhe super i mobiluar. Organizohet ne 2 dhoma gjumi, ambienti i dites, nje tualet dhe dy ballkone. Apartamenti ka nje pamje fantastike nga deti dhe ideal per pushime. per cdo vizite ne porone mos hezitoni te na kontaktoni

79,000€

Per Shitje

89.00m2

2 Dhome gjumi

2 Tualet

SHITET APARTAMENT 2+1+2!

Shitet apartament 2+1+2 ne qender te Durresit. Apartamenti eshte i organizuar ne dy dhoma gjumi, dy tualete, ambienti i dites, kushina dhe nje ballkon i madh.

68,000€