Aldo Lulo

Aldo Lulo

Ekspert Pronash/REALTOR

0676023888

Na kontaktoni

Per Shitje

56.50m2

Dhome gjumi

1 Tualet

Shitet Ambjent Komercial Tek Rruga e Elbasanit

Shitet Ambjent Komercial tek rruga e Elbasanit , ne katin 0 sip. 56.5 m2 + 22 m2 Verande. I pershtatshem per cdo lloj aktiviteti .Kontakto Aldon ne numrin e telefonit +355676023888.

88,000€

Per Shitje

467.00m2

Dhome gjumi

Tualet

Shitet Objekt Per Aktivitet Hoteleri Ose Fason 467m2

Shitet Objekt Per Aktivitet Hoteleri Ose Fason 467m2 distanca nga deti eshte 700m, numri i kateve 2, eshte i pajisur me certifikate pronesie. Kontakto tani Aldo ne numrin +355676023888. .

Per Shitje

108.30m2

2 Dhome gjumi

2 Tualet

OKAZION!!! Rr.Artan Lenja Ish Fusha e Aviacionit Shitet 2+1+2

OKAZION!!! Rr.Artan Lenja Ish Fusha e Aviacionit Shitet 2+1+2 (mundesi modifikimi ne 3+1) ne katin e 6-te te nje pallati te ri me ashensor. Apartamenti eshte 121.6 m2 : Organizohet ne sallon ndenje, 2 dhoma, 2 tualete dhe 1 ballkon. . Kontakto Aldon ne numrin +355693941550.

Per Shitje

130.00m2

3 Dhome gjumi

3 Tualet

Rr.Sul Alla Fresku Shitet Papafingo 3+1+3

Rr.Sul Alla Fresku Shitet Papafingo 3+1+3 ndodhet ne katin e 6-te me ashensor.Apartamenti eshte i organizuar si me poshte: sallon ndenje , 3 dhoma gjumi ,3 tualete 2 me dritare 1 pa dritare, verande 74.15m2, system chiller i instaluar edhe system panelesh diellor, 1 vend parkimi 18 m2, eshte i paisur me certifikate pronesie. Kontakto tani Aldo ne numrin +355693941550.

Per Shitje

75.20m2

1 Dhome gjumi

1 Tualet

Rr.Shyqyri Brari Kopshti Botanik Shitet Apartament 1+1

Rr.Shyqyri Brari Kopshti Botanik Shitet Apartament 1+1 ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ri i pajisur me ashensor.Apartamenti eshte i organizuar si me poshte: sallon ndenje, 1 dhome gjume, 1 tualet pa dritare si dhe 1 ballkon. Kontakto tani Aldo ne numrin +355693941550.

Per Shitje

64.00m2

3 Dhome gjumi

1 Tualet

Ne Orikum Shitet Apartamenti 3+1

Ne Orikum Shitet Apartamenti 3+1 ne katin e 2-te te nje pallati te ri me ashensor.Apartamenti eshte 64 m2 + 42m2 verande e mbyllur : Organizohet ne sallon ndenje, tre dhoma, nje tualet dhe 1 ballkon. Disponon dokumentacion te plote hipotekor po ashtu edhe veranda ka leje te rregullt nga Bashkia Vlore. Kontakto Aldo ne numrin +355676023888.

48,000€