Redon Vathi

Redon Vathi

Ekspert Pronash/REALTOR

0672049600

Na kontaktoni

Per Qira

90.00m2

Dhome gjumi

1 Tualet

Don Bosko Jepet me Qira Apartament 2+1

Ne Don Bosko Jepet Apartament 2+1 me Qira. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 100 m2 dhe ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri te pajisur me ashensor. Apartamenti eshte i mobiluar. Ai eshte i orgainzuar si me poshte: nje dhome ndenje, dy dhoma gjumi dhe 2 tualete dhe nje ballkon. Apartamenti eshte i pajisur me kondicioner ne cdo dhome. Per me shume info kontaktoni me Redin ne nr 0672049600.

Per Qira

70.00m2

Dhome gjumi

1 Tualet

Don Bosko Apartament me Qira 1+1

Don Bosko Jepet me Qira apartamenti 1+1. Ndodhet ne katin e 2 banim, te nje pallati te ri. Organizohet nga ambjenti i gatim ndenjes, 1 dhome gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon. Totalisht i mobiluar, ne menyre bashkohore. Apartamenti ndodhet ne nje zone qe ofron facalitetet e duhura. Cmimi: 250/Muaj . Per me shume informacion apo nje vizite ne prone, kontaktoni Redin ne nr. 0672049600

300€

Per Qira

70.00m2

Dhome gjumi

1 Tualet

Ne Don Bosko, Prane Vizion+ Jepet Apartament 2+1 me Qira

Ne Don Bosko, Prane Vizion+ Jepet Apartament 2+1 me Qira. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 70 m2 dhe ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri te sapo perfunduar. Apartamenti eshte totalisht bosh dhe i pabanuar me pare. Ai eshte i orgainzuar si me poshte: nje dhome ndenje, dy dhoma gjumi dhe nje tualet. I pershtatshem per zyra dhe banim. Per me shume info kontaktoni me Redin ne nr 0672049600.

Per Qira

50.00m2

Dhome gjumi

1 Tualet

Don Bosko Jepet me Qera apartament 1+1

Don Bosko Jepet me Qira apartamenti 1+1. Ndodhet ne katin e 1 banim. Organizohet nga ambjenti i gatim ndenjes, 1 dhome gjumi, 1 tualet. Apartamenti ndodhet ne nje zone qe ofron facalitetet e duhura. Cmimi: 220 Euro/Muaj . Per me shume informacion apo nje vizite ne prone, kontaktoni Redin ne nr. 0672049600

220€

Per Qira

126.00m2

Dhome gjumi

2 Tualet

Don Bosko Qera Apartament 2+1

Don Bosko, jepet me qira apartament 2+1. I organizuar nga ambjenti i ndenjes dhe gatimit, dy dhoma gjumi dhe dy tualete. Vendodhja ben qe te keni nje jete sa me komode dhe me shume facilitete. Apartamenti gjithashtu jepet me qera dhe per zyra. Cmimi: 400 euro / muaj Ne cmimi eshte i perfshire dhe nje post parkimi.Per me shume informacion, kontaktoni ne nr 0672049600

400€

Per Shitje

60.00m2

Dhome gjumi

1 Tualet

Blv.Bajram Curri. Shitet Apartamet 1+1.

Blv.Bajram Curri Shitet apartament 1+1. Apartamenti ka nje siperfaqe neto prej 60 m2. Ai ndodhet ne katin e dyte te nje pallati egzistues. Ai eshte i organizuar ne: nje dhome ndenje sebashku me ambientin e gatimit, nje dhome gjumi, nje tualet me dritare dhe nje ballkon. Apartamenti disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me shume info ose nje vizite ne prone kontaktoni me Redin ne nr 0672049600

Per Shitje

48.00m2

Dhome gjumi

1 Tualet

Prane Gjimnazit Partizani Shitet Duplex

Ne rrugen 4 Deshmoret, prane Gjimnazit Partizani , shitet apartament duplex. Duplexi ka nje siperfaqe prej 48 m2 te brendshme dhe nje verande me siperfaqe prej 12 m2. Ai ndodhet ne katin e pare dhe te dyte te nje pallati te ri. Organizimi i duplexit eshte si me poshte: ne katin e pare ndodhet nje dhome ndenje sebashku me ambjentin e gatimit dhe nje tualet, ndersa ne katin e dyte ndodhet nje dhome gjumi. Aktualisht eshte dhene me qira per apartament. Duplexi disponon dokumentacion te rregullt. Per me shume info apo per te organizuar nje vizite ne prone kontaktoni me Redin ne nr. 0672049600

Per Shitje

58.00m2

Dhome gjumi

Tualet

Prane Gjimnazit Partizani Shitet Duplex

Ne rrugen 4 Deshmoret, prane Gjimnazit Partizani , shitet apartament duplex. Duplexi ka nje siperfaqe prej 58 m2 te brendshme dhe nje verande me siperfaqe prej 37 m2. Ai ndodhet ne katin e pare dhe te dyte te nje pallati te ri. Organizimi i duplexit eshte si me poshte: ne katin e pare ndodhet nje dhome ndenje sebashku me ambjentin e gatimit dhe nje tualet, ndersa ne katin e dyte ndodhet nje dhome gjumi. Aktualisht eshte dhene me qira per zyre. Duplexi disponon dokumentacion te rregullt. Per me shume info apo per te organizuar nje vizite ne prone kontaktoni me Redin ne nr. 0672049600

Per Shitje

52.00m2

Dhome gjumi

1 Tualet

Ne Porcelan ne Zonen e " Varrit Bamit"

Ne Porcelan ne zonen e "Varrit te Bamit" Shitet Apartament 1+1 ne katin e katert te nje pallati ekzistues ( parafabrikate). Apartamenti eshte i organizuar si me poshte: sallon ndenje me ambient gatimi, dhome gjumi, tualet dhe ballkon. Per me shume Info kontaktoni Redin ne numrin e telefonit 0672049600