Dajana Bufi

Dajana Bufi

Ekspert Pronash/REALTOR

+355676088600

Na kontaktoni

Per Shitje

58.00m2

1 Dhome gjumi

1 Tualet

Shitet Apartamenti 1+1 Ne Shkembin E Kavajes

Shitet apartamenti 1+1 ne Shkembin e Kavajes. Apartamenti eshte58m2 : Organizohet ne sallon ndenje, dhome gjumi , nje tualet dhe 1 ballkon. Disponon dokumentacion te plote hipotekor . Kontakto Dajanen ne numrin +355676088600.

Per Shitje

76.00m2

2 Dhome gjumi

1 Tualet

Ne Rrugen E Qelqit Shitet Apartamenti 2+1.

Ne Rrugen e Qelqit shitet apartamenti 2+1 ne katin e 5 te nje pallati egzistues . Apartamenti eshte i organizuar si me poshte : sallon ndenje , dhome cifti, dhome femijesh, nje tualet me dritare , nje ballkon . Per te realizuar nje vizite ne kete prone ose ne prona te ngjashme kontaktoni Dajanen ne numerin e telefonit +355676088600.

Per Qira

60.00m2

Dhome gjumi

Tualet

Te Siri Kodra Jepet Me Qira Ambient Komercial.

Te Siri Kodra jepet me qira ambient komercial, 60 m2 , ne ktin -1 por, ka vizibilitet nga rruga .Per nje vizite ne kete prone kontaktoni tani Dajanen ne numerin e telefonit :+355676088600.

Per Shitje

54.47m2

1 Dhome gjumi

1 Tualet

Ne Rrugen Ferit Xhajko Shitet Apartamenti 1+1.

Ne Rrugen Ferit Xhajko shitet apartamenti 1+1 ne katin e4 te nje pallati egzistues. Apartamenti eshte i organizuar: sallon ndenje, dhome cifti, , tualet, ballkon. Orientimi i apartamentit eshte Lindje . Kontakto tani Dajanen ne numrin +355676088600per me shume informacion, per te realizuar nje vizite ne kete prone ose ne prona te ngjashme.

Per Shitje

94.60m2

2 Dhome gjumi

1 Tualet

Ne Rrugen E Kavajes Shitet Apartamenti 2+1.

Ne Rrugen e Kavajes shitet apartamenti 2+1, ne katin e 6 te nje pallati te ri me ashensor. Apartamenti eshte i organizuar: sallon ndenje, dhome cifti, dhome femijesh, tualet, . Orientimi i apartamentit eshte Veri - Lindje . Kontakto tani Dajanen ne numrin +355676088600 per me shume informacion, per te realizuar nje vizite ne kete prone ose ne prona te ngjashme.

77,000€

Per Shitje

98.10m2

2 Dhome gjumi

1 Tualet

Ne Rrugen 5 Maji Shitet Apartamenti 2+1.

Ne rrugen 5 Maji shitet apartamenti 2+1. Apartament me nje siperfaqe 98.1m2 ndodhet ne katin e 3-te te nje kompleksi te ri ne ndertim. Ambjenti organizohet nga salloni , 2dhoma gjumi, 1 tualete dhe 1ballkon. Cmimi:780Euro / m2. Per me shume informacion, apo nje vizite ne prone, kontaktoni tani Dajanen: +3556088600

Per Shitje

119.40m2

2 Dhome gjumi

2 Tualet

Ne Don Bosko Shitet Apartamenti 2+1.

Ne Don Bosko shitet apartamenti 2+1ne katin e pare te nje pllati te ri ,i pajisur me ashensor. Apartamenti eshte i organizuar si me poshte: sallon ndenje, dhome cifti, dhome femijesh, dy tualete, nje ballkon. Per te realizuar nje vizite ne kete prone kontaktoni Dajanen ne numerin e telefonit: +355676088600.

77,000€

Per Shitje

117.30m2

Dhome gjumi

Tualet

Ne Misto Mame Shitet Apartamenti 3+1.

Ne Misto Mame shitet apartamenti 3+1, ne katin e 2 te nje pallati te ri i pajisur me ashensor . Apartamenti eshte i orgaznizuar si me poshte: saallon ndenje ,tre dhoma gjumi , 1tualet ,2 ballkone. Disponon dokumentacion te plote hipotekor. Per te realizuar nje vizite ne kete prone kontaktoni Dajanen ne numrin e telefoni: +355676088600.

Per Shitje

99.50m2

2 Dhome gjumi

1 Tualet

Ne Misto Mame Shitet Apartamenti 2+1.

Ne Misto Mame shitet apartamenti 2+1, ne katin e 2 te nje pallati te ri i pajisur me ashensor . Apartamenti eshte i orgaznizuar si me poshte: saallon ndenje , dhome cifti, dhome femijesh, 1tualet ,2 ballkone. Disponon dokumentacion te plote hipotekor. Per te realizuar nje vizite ne kete prone kontaktoni Dajanen ne numrin e telefoni: +355676088600.