Dajana Bufi

Dajana Bufi

Ekspert Pronash/REALTOR

+355676088600

Na kontaktoni

Per Shitje

52.60m2

1 Dhome gjumi

1 Tualet

Tek Rruga Jordan Misja Shitet Apartament 1+1.

Tek Rruga Jordan Misja shitet apartament 1+1, ne katin e dyte te nje pallati egzistues.Apartamenti eshte i organizuar si me poshte: sallon ndenje me ambient gatimi, 1 dhome gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon. Apartamenti eshte ne nje nga zonat me te mira te Tiranes dhe ofron te gjitha facilitetet. Apartamenti disponon dokumentacion te plote hipotekor.Per me teper informacione kontaktoni Dajanen ne numerin e telefonit+355676088600.

Per Shitje

109.00m2

2 Dhome gjumi

2 Tualet

Te Fusha E Aviacionit Shiten Apartamente 2+1.

Te fusha e aviacionit shiten apartamente 2+1. Apartamentet jane pjese e nje kompleksi ne ndertim dhe organizohen si me poshte: sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkon. Cmimi: 750euro/m2. Kontakto tani Dajanen ne numrin e telefonit +355676088600 per nje vizite ne kete prone ose ne prona te ngjashme.

Per Shitje

134.00m2

3 Dhome gjumi

2 Tualet

Shitet Apartament 3+1 Afer Stadiumit Dinamo.

Shitet apartament 3+1 afer Stadiumit Dinamo. Apartamenti eshte i organizuar si me poshte: sallon ndenje me ambient gatimi, 3 dhoma gjumi, 2 tualete, ballkon.Zona ne te cilen ndodhet ofron te gjitha facilitetet. Disponon dokument pronesie. Per me teper informacion kontaktoni Dajanen ne numerin e telefonit +355676088600.

Per Qira

40.00m2

1 Dhome gjumi

1 Tualet

Tek Brryli Jepet Ambiet Me Qira .

Tek Brryli jepet ambiet qe qira .Ambienti eshte open space disponon nje tualet dhe nje ballkon. Per me shume detaje ju lutem kontaktoni Dajanen ne numerin e telefonit +355676088600.

370€

Per Qira

140.00m2

3 Dhome gjumi

2 Tualet

Perball Restorant Durresit , Jepet Me Qira Apartament I Pershtatshem Per Zyra.

Perball Restorant Durresit , jepet me qira apartament i pershtatshem per zyra. Ambient me nje siperfaqe140m2, ndodhet ne katin e3- te te nje pallati te ri pa ashensor . Organizohet nga 5 ambiente. 2 tualete dhe 1 ballkon.Per me teper informacion kontaktoni Dajanen ne numerin e telefoni +355676088600.

Per Shitje

93.00m2

2 Dhome gjumi

1 Tualet

Tek Kompleksi Star, Shitet Apartament 2+1.

Tek Kompleksi Star, shitet apartamenti 2+1. Apartament me nje siperfaqe 93 m2, ndodhet ne katin e 6-te te nje kompleksi te ri ne ndertim. Ambjenti organizohet nga salloni, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkon. Per me teper informacion apo nje vizite ne prone, kontaktoni Dajanen ne numerin +355676088600.

Per Shitje

62.00m2

1 Dhome gjumi

1 Tualet

Zogu I Zi , Shitet Apartament 1+1 .

Zogu I Zi , shitet apartament 1+1 . Apartamenti ka nje siperfaqe 62m2 dhe ndodhet ne katin e 8-te te nje pallati te ri . Organizimi fillon nga salloni , dhoma gjumit , ballkon tualet. Ndodhet ne nje zone mjaft te frekuentuar qe ofron te gjitha facilitetet e nevojshme. Disponon dokumentacion te plote hipotekor.Per me teper informacion kontaktoni ne numerin e telefonit +355676088600.

60,000€

Per Qira

109.00m2

2 Dhome gjumi

0 Tualet

Jepet Me Qira Apartament 2+1+ Garazh Tek 9Kateshet.

Jepet me qira apartament 2+1+ garazh tek 9 Kateshet.Apartamenti ndodhet ne katin e10~te banim te nje pallati ri .Apartamenti eshte i oganizuar si me posht: dhome ndenje , kuzhine ,dy dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkon. Persa i perket zones ku ndodhet ofron te gjitha facilitetet. Per me teper informacion kontaktoni Dajanen ne numerin e telefonit +355676088600.

Per Qira

70.00m2

1 Dhome gjumi

1 Tualet

Tek Rruga E Kavajes , Jepet Me Qira Apartamenti 1+1.

Tek Rruga e Kavajes , jepet me qira apartamenti 1+1.Apartamenti ndodhet ne katin e5te banim te nje pallati ekzistues , totalisht i restauruar.Apartamenti eshte i oganizuar si me posht: dhome ndenje , kuzhine ,nje dhome gjumi, nje tualet dhe ballkon. Persa i perket zones ku ndodhet ofron te gjitha facilitetet. Per me teper informacion kontaktoni Dajanen ne numerin e telefonit +355676088600.

300€