Elvi Bushi

Elvi Bushi

Ekspert Pronash/REALTOR

+355675088803

Na kontaktoni

Per Qira

100.00m2

2 Dhome gjumi

1 Tualet

Tek Komuna E Parisit Jepet Me Qira Apartament 2+1

Tek komuna e parisit, jepet me qira apartament 2+1 ne pallat te ri. Apartamenti eshte i organizuar si me poshte: sallon ndenje me ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, tualet dhe ballkon. zona ne te cilen ndodhet ofron kushte per nje jete komode. Per me shume info kontakto tani Elvin ne numrin +355675088803.

Per Shitje

138.84m2

Dhome gjumi

Tualet

Tek Rruga Idriz Dollaku Shitet Ambient Komercial.

Tek rruga Idriz Dollaku shitet ambient komercial ne katin 0. Ndodhet ne nje zone qe eshte ende ne zhvillim e siper. Ka siperfaqe prej 138.84 m2 dhe eshte i pershtatshem per cdo lloj aktiviteti. Per me shume info kontakto ne numrin 0675088803.

167,000€

Per Shitje

97.00m2

2 Dhome gjumi

2 Tualet

Tek Kodra e Diellit Shitet Apartament 2+1

Tek kodra e diellit , rruga Rrapo Hekali shitet apartament 2+1 ne katin e 4 te nje pallati te ri. Apartamenti eshte i organizuar si me poshte: sallon ndenje me ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 tualete( njeri me dritare) dhe ballkoni. disponon dokument pronesie. Per me shume info kontakto ne numrin 0675088803.

85,000€

Per Shitje

70.50m2

2 Dhome gjumi

1 Tualet

Tek Kodra e Diellit Shitet Apartament 2+1

Tek kodra e diellit , rruga Rrapo Hekali shitet apartament 2+1 ne katin e 1 banim te nje pallati te ri. Apartamenti eshte i organizuar si me poshte: sallon ndenje me ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, tualeti me dritare dhe ballkoni. Zona ne te cilen ndodhet ofron kushte per nje jete komode. Disponon dokument pronesie. Per me shume info kontakto ne numrin 0675088803.

68,000€

Per Shitje

100.50m2

2 Dhome gjumi

2 Tualet

Tek Kodra e Diellit Shitet Apartament 2+1

Tek kodra e diellit rruga Rrapo Hekali shitet apartament 2+1 ne katin e 2 te nje pallati te ri, Apartamenti eshte i organizuar si me poshte: sallon ndenje me ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 tualete njeri prej te cileve me dritare dhe 2 ballkone.Zona ne te cilen ndodhet ofron kushte per nje jete komode. Per me shume info kontakto ne numrin 0675088803.

105,000€

Per Shitje

147.00m2

3 Dhome gjumi

2 Tualet

OKAZION Tek Kompleksi Dinamo Shitet Apartament 3+1

Tek kompleksi dinamo, shume afer me liqenin artificial shitet apartament 3+1 ne katin e 6 te nje pallati te ri. Apartamenti eshte i organizuar si me poshte: sallon ndenje me ambient gatimi, 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 2 ballkone. Ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara te qyetit dhe shitet nen cmimin e tregut, Hipoteka eshte ne proces pasi pallati ka vetem 1 vit qe eshte perfunduar. Per me shume info kontakto ne numrin 0675088803.

170,000€

Per Shitje

148.00m2

3 Dhome gjumi

2 Tualet

Tek Kodra e Diellit Shitet Papafingo 3+1.

Tek kodra e diellit rruga Bill Klinton shitet papafingo 3+1 ne katin e 6 te nje pallati te ri ne nje nga komplekset me cilesore te zones. Eshte i organizuar si me poshte: sallon ndenje me ambient gatimi, 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe veranda qe ofron pamje te gjithe qytetit . Orientimi eshte jug-perendim cka ben qe drita e diellit te jete prezente gjate gjithe dites. Apartamenti eshte i investuar dhe i mobiluar luks(cmim shtese). Hipoteka eshte ne proces pasi pallati ka vetem 1 vit qe eshte perfunduar. Per me shume info kontakto ne numrin 0675088803.

144,000€

Per Shitje

109.98m2

Dhome gjumi

Tualet

Tek Liqeni i Thate Shitet Ambient Komercial.

Tek liqeni i thate rruga e Ullishtes shitet ambient komercial. Ambienti ndodhet ne katin 0, eshte hapesire open space dhe ka siperfaqe 109.98 m2. Ka fasade xhami dhe eshte i pershtatshem per cdo lloj aktiviteti. Per me shume info kontakto ne numrin 0675088803.

90,000€

Per Shitje

125.00m2

3 Dhome gjumi

2 Tualet

Tek Sheshi Willson Shitet Apartament 3+1.

Tek sheshi willson shitet apartament 3+1 ne katin e 6 te nje pallati te ri. Apartamenti eshte i organizuar si me poshte: sallon ndenje me ambient gatimi,Korridori qe ben shperndarjen e dhomave, 3 dhoma gjumi 2 tualete( me ajrim natyral) dhe ballkoni. Zona ne te cilen ndodhet ofron kushte per nje jete komode. Disponon dokument pronesie. Apartamenti ka dhe nje garazh prej 26 m2 qe nuk perfshihet ne kete cmim. Per me shume info kontakto Elvin ne numrin 0675088803.

163,000€