Elvi Bushi

Elvi Bushi

Ekspert Pronash/REALTOR

+355675088803

Na kontaktoni

Per Shitje

113.70m2

2 Dhome gjumi

2 Tualet

Tek Kodra e Diellit Shitet Apartament 2+1.

Tek kodra e diellit, rruga Xhon Kenedi shitet apartament 2+1 ne katin e 4 te nje pallati te ri. Apartamenti eshte i organizuar si me poshte: korridori qe ben shperndarjen e dhomave, sallon ndenje me ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 tualete(njeri prej te cileve me dritare), dhe 3 ballkone. Ndodhet ne nje nga zonat me te mira te qytetit, Disponon dokument pronesie. Per me shume info kontakto ne numrin 0675088803.

Per Shitje

69.00m2

1 Dhome gjumi

1 Tualet

Tek Liqeni i Thate Shitet Apartament 1+1.

Tek liqeni i thate rruga Peti shitet apartament 1+1 ne katin e 4 te nje pallati te ri. Apartamenti eshte i organizuar si me poshte: korridori qe ben shperndarjen e dhomave, sallon ndenje me ambient gatimi, 1 dhome gjumi, tualeti dhe ballkoni me pamje nga liqeni i Tiranes. Zona ne te cilen ndodhet ofron kushte per nje jete komode. Apartamenti eshte ne proces hipotekimi. Per me shume info kontakto ne numrin: 0675088803.

73,000€

Per Shitje

125.00m2

2 Dhome gjumi

2 Tualet

Tek Komuna e Parisit Shitet apartament 2+1.

Tek komuna e parisit shitet apartament 2+1 ne katin e 1 banim te nje pallati te ri. Apartamenti eshte i organizuar si me poshte: sallon ndenje me ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 1 ballkon i madh qe ben lidhjen e te gjitha dhomave. Zona ne te cilen ndodhet ofron kushte per nje jete komode. Disponon dokument pronesie. Apartamenti mund te perdoret per banim ose per biznes. Per me shume info kontakto ne numrin: 0675088803.

140,000€

Per Qira

96.00m2

2 Dhome gjumi

2 Tualet

Tek Komuna e Parisit Jepet Me Qira Apartament 2+1.

Tek komuna e parisit, tek kristal center jepet me qira apartament 2+1 ne katin e 4 te nje pallati te ri. Apartamenti eshte i organizuar si me poshte: sallon ndenje me ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 tualte dhe ballkoni. Zona ne te cilen ndodhet ofron kushte per nje jete komode. Per me shume info kontakto ne numrin 0675088803.

350€

Per Shitje

98.20m2

2 Dhome gjumi

2 Tualet

Tek Kodra e Diellit Shitet Apartament 2+1.

Tek kodra e diellit rruga Xhon Kenedi shitet apartament 2+1 ne katin e 3 te nje pallati te ri. Apartamenti eshte i organizuar si me poshte: sallon ndenje me ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 2 ballkone. Ndodhet ne nje nga zonat me te mira te Tiranes. Disponon dokument pronesie. Per me shume info kontakto ne numrin 0675088803.

93,500€

Per Qira

92.00m2

2 Dhome gjumi

1 Tualet

Tek Komuna e Parisit Jepet Me Qira Apartament 2+1

Tek komuna e parisit afer lulishtes jepet me qira apartament 2+1 ne katin e 5 te nje pallati te ri. Apartamenti eshte i organizuar si me poshte: sallon ndenje me ambient gatimi, 2 dhoma gjumi tualeti dhe ballkoni. Zona ne te cilen ndodhet ofron kushte per nje jete komode. Per me shume info kontakto ne numrin 0675088803.

310€

Per Qira

85.00m2

2 Dhome gjumi

1 Tualet

Tek Kodra E Diellit, Jepet Me Qira Apartament 2+1.

Tek Kodra e Diellit jepet me qira apartament 2+1 ne katin e 2 te nje pallati te ri, Apartamenti eshte i organizuar si me poshte: sallon ndenje me ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, 1 tualete me dritare dhe ballkon.Zona ne te cilen ndodhet ofron kushte per nje jete komode. Per me shume info kontakto Elvin ne numrin 0675088803.

Per Qira

170.00m2

3 Dhome gjumi

3 Tualet

Tek Liqeni I Tiranes, Jepet Me Qira Apartamenti 3+1+Garazhd.

Tek Liqeni I Tiranes, jepet me qira apartamenti 3+1+garazhd ne katin e 5 te nje pallati te ri. Apartamenti i ka te integruar ne nje ambient salloni, zonen e ngrenies dhe kuzhinen dhe jane te ndricuar gjate gjithe dites, dy dhoma gjumi dhe nje dhome studio (te shtruara me parket druri), tre tualete, ballkon me pamje nga Liqeni. APartamenti ka ngrohje qendrore me gas dhe kondicionim (lirohet brenda shtatorit). Orientimi i apartamentit eshte Lindje-Jug-Perendim. Cmimi eshte 1700 euro neto. Per me shume informacion, nje vizite ne kete prone ose prona te ngjashme kontaktoni tani Elvin ne numrin +3555675088803.

Per Qira

110.00m2

2 Dhome gjumi

1 Tualet

Jepet me Qira apartament 2+1 ne Myslym Shyri

Ne Rr. Myslym Shyri, Jepet me Qira Apartament 2+1. Ambjenti me nje siperfaqe 110 m2, ndodhet ne katin e 1-te te nje pallati. Ambjenti organizohet nga nje sallon, 1 dhome gjumi dhe 1 tualet . Apartamenti eshte i kompletuar. Cmimi: 289 Euro / Muaj. Per me shume informacion apo nje vizite ne prone, kontaktoni Elvin +355675088803