Visard Koleci

Visard Koleci

Ekspert Pronash/REALTOR

+355675088807

Na kontaktoni

Per Qira

110.00m2

2 Dhome gjumi

2 Tualet

JEPET ME QIRA APARTAMENT (HOSTEL),RRUGA FORTUZI.

Jepet me qira apartament ne katin 0 i ngritur rreth 1.5 m nga toka me destinacion Hostel. Ka siperfaqe te brendshme 110 m2 dhe oborr te jashtem me verande rreth 60 m2. Eshte i organizuar ne nje sallon mireseardhje i pajisur me kuzhine, tavoline per ngrenie, kuzhine te kompletua, 1 dhome gjumi cift dhe nje dhome me 5 krevate marinar, 2 tualete moderne, verande te kendshme me tavolina dhe karrige dhe nje oborr. Zona eshte mjaft e preferuar shume prane Qendres. Mund te perdoret edhe per destinacione te tjera si klinike, zyre, edhe banim. Per me shume infromacion kontaktoni Visardin ne 0675088807

Per Shitje

116.00m2

2 Dhome gjumi

2 Tualet

OKAZION SHITET 2+1 TEK 21 DHJETORI.

Shitet 2+1 tek nje nga komplekset me te reja dhe me te preferuara tek 21 Dhjetori. Apartamenti shitet me nje cmim 100 euro poshte cmimit normal te shitjes. Ndodhet ne katin e 1-re banim, me orientim veri-perendim. Eshte i organizuar ne 1 dhome ndenje, 2 dhoma te bollshme gjumi, 2 tualete, 1 ballkon dhe korridori. Kubatura dhe vendndodhja jane perfekte. Per me shume informacion kontaktoni Visardin 0675088807

Per Shitje

95.00m2

2 Dhome gjumi

2 Tualet

SHITET SUPER APARTAMENT 2+1 I MOBILUAR, TEK TRENI.

Shitet apartement 2+1 i mobiluar me pajijse bashkekohore, tek Treni. Apartamenti ndodhet ne katin e 11-jo te fundit ne nje pallat te ri. Eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 sallon te madh me kuzhine te aneksuar, 2 tualete, para hyrje dhe ballkoni. Elektroshptepiaket jane te gjithe te cilesise me te larte ne treg te markes MIELE, tualetet jane inkaso te nje cilesie superiore dhe te mobiluara. Apartamenti eshte i shtruar i gjithi me parket cilesor dhe te gjitha dhomat jane te pajisura me sistem kondicionimi. Kurbatura eshte perfekte dhe orientimi nga Lindja me super pamje te Dajtit. Per me shume informacion kontaktoni Visardin ne 0675088807

Per Shitje

185.40m2

Dhome gjumi

Tualet

OKAZION ! SHITET AMBIENT I PERSHTATSHEM PER ZYRA TEK LIBRI UNIVERSITAR, CMIM REFERENCE.

Shitet ambient i pershtatshem per zyra 185 m2 prane Librit Universitar. Ambienti ndodhet ne katin e 1-re banim ne pallat me ashensor, prane rruges kryesore. Ambienti eshte i organizuar ne 4 zyra te medha, nje ambient i madh open space, 2 magazina, 1 tualet, 2 ambiente te pershtatura si kuzhine. Ambienti eshte shume i pershtatshem per zyra, per biznese te ndryshme. Infrastruktura eshte e pershtatur per shumellojmeri aktivitetesh, ambienti mund te modifikohet sipas kerkeses se klientit. Zona eshte nder me te preferuarat ne Tirane me super akses dhe facilitete te ndryshme. Cmimi eshte i negociushem. Per me shume informacion kontaktoni Visardin ne 0675088807

Per Qira

65.00m2

2 Dhome gjumi

1 Tualet

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 PER ZYRA, AFER QENDRES.

Jepet me qira apartament 2+1 per zyra prane Qendres. Apartamenti ndodhet ne kati e 1-re banimi ne nje nga zonat e preferuara ne Tirane shume prane Qendres. Eshte i pershtatur dhe ka funksionuar per zyra. Ka siperfaqe prej 65 m2, i organizuar ne 3 ambiente, 1 tualet, ballkon, korridor shperndares. Eshte i pajisur me kondicionere dhe me nje kuzhine. Cmimi eshte 350 euro i disukuteshem. Per me shume informacion kontaktoni Visardin ne 0675088807

Per Qira

185.40m2

Dhome gjumi

1 Tualet

JEPET ME QIRA AMBIENT PER ZYRA, LIBRI UNIVERSITAR.

Jepet me qira ambient i pershtatshem per zyra 185 m2 prane Librit Universitar. Ambienti ndodhet ne katin e 1-re banim ne pallat me ashensor, prane rruges kryesore. Ambienti eshte i organizuar ne 4 zyra te medha, nje ambient i madh open space, 2 magazina, 1 tualet, 2 ambiente te pershtatura si kuzhine. Ambienti eshte shume i pershtatshem per zyra, per biznese te ndryshme. Infrastruktura eshte e pershtatur per shumellojmeri aktivitetesh, ambienti mund te modifikohet sipas kerkeses se klientit. Zona eshte nder me te preferuarat ne Tirane me super akses dhe facilitete te ndrsyshme.

Per Qira

96.00m2

Dhome gjumi

2 Tualet

JEPET ME QIRA AMBIENT PER ZYRA NE QENDER BIZNESI, NE QENDER.

Jepet me qira ambient per zyra open space, 96 m2 ne nje nga qendrat e biznesit me te mira ne Qender. Ambienti ndodhet ne katin e 9-te, ne nje super lokacion, me facilitete dhe akses te jashtezakonshem. Super pamje nga sheshi Skenderbej. Eshte nje qender me monitorim te vazhdueshem, sistem ngrohje-ftohje. Per me shume informacion kontaktoni Visardin ne 0675088807

Per Qira

240.00m2

Dhome gjumi

2 Tualet

JEPET ME QIRA AMBIENT PER ZYRA NE QENDER BIZNESI NE QENDER.

Jepet me qira ambient per zyra open space, 240 m2 ne nje nga qendrat e biznesit me te mira ne Qender. Ambienti ndodhet ne katin e 3-te, ne nje super lokacion, me facilitete dhe akes te jashtezakonshem. Eshte nje qender me monitorim te vazhdueshem, sistem ngrohje-ftohje. Per me shume informacion kontaktoni Visardin ne 0675088807

Per Qira

178.00m2

4 Dhome gjumi

2 Tualet

JEPET ME QIRA DUPLEX MOBILUAR/PAMOBILUAR, URA E TABAKEVE.

Jepet me qira duplex tek ura e Tabakeve. Duplexi ndohet ne nje nga pallatet me cilesore ne Tirane i ndertuar vitet e fundit. Gjendet ne nje nga zonat me te aksesuseshme ne Tirane. Ka super pamje nga Bulevardi me orientim Jug-Lindje. Ne katin e poshtem eshte nje sallon shume i madh, nje tualet, korridori dhe nje dhome gjumi. Ne katin e siperm jane 3 dhoma gjumi alpine me super pamje, 1 tualet. Eshte i shtruar me parket dhe me dritare me grilla cilesore. Katet lidhen me shkalle te brendshme shume te kendshme. Mund te mobilohet ne baze te kerkesave te klienteve. Per me shume informacion kontaktoni Visardin ne 0675088807