Eni Kraja

Eni Kraja

Ekspert Pronash/REALTOR

+355676088300

Na kontaktoni

Per Qira

70.00m2

1 Dhome gjumi

1 Tualet

Ish stacioni i Trenit, apartament 1+1 me qira

Prane Ish stacionit te trenit, jepet apartament 1+1 me qira. Aartamenti organizohet nga ambjenti i gatimit dhe ndenjes, 1 dhome gjumi me ballkon dhe 1 tualet. Ndodhet ne katin e 11 ( i fundit ), ne nje zone shume te mire dhe me facilitete per jetese sa me komode. Cmimi: 350 euro / muaj Per me shume informacion, kontaktoni ne numrin 0676088300

Per Qira

76.00m2

2 Dhome gjumi

1 Tualet

Myslym Shyri, apartament 2+1 me qira

Myslym Shyri, apartament 2+1 me qira. Apartamenti organizohet nga ambjenti i ndenjes, gatim ngrenie me vete, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon. I orientuar nga Jug - Lindja dhe ndodhet ne katin e 3 banim. Zona eshte shume mire, krijon facilitete per nje jetese sa me komode. Cmimi: 400 euro / muaj Per me shume informacion apo nje vizite ne prone, kontaktoni ne numrin 0676088300

Per Shitje

244.00m2

Dhome gjumi

Tualet

Misto Mame, Shitet / jepet me qira ambjent biznesi dhe apartament 2+1

Prane kompleksit Cabej, shitet ose jepet me qiraambient biznesi dhe apartament 2+1. Ambienti i biznesit eshte supermarket ne gjendje pune, me siperfaqe 122 m2, i pajisur me frigorifere dhe rafte. Apartamenti organizohet nga ambienti i gatimit dhe ndenjes, 2 dhoma gjumi, garderobe, depo dhe nje tualet. Cmimi i shitjes: 175.000 euro Cmimi i qirase: 500 euro Per me shume kontaktoni ne nr 0676088300

Per Qira

167.00m2

2 Dhome gjumi

2 Tualet

Qender, Duplex me qira

Jepet me qira ambient duplex vetem per biznes. Duplexi gjendet ne nje nga zonat me te aksesuseshme ne Tirane. E ndodhur buze rruge, ne katin e dyte dhe te trete te godines. Organizohet ne dy hapesira dhe dy tualete. Mundesi reklamimi ne fasade. Cmimi: 1.200 euro / muaj Per me shume kontaktoni ne nr 0676088300

Per Shitje

56.00m2

2 Dhome gjumi

1 Tualet

Durres, shitet biznesi Klinike Dentare

Durres, shitet biznesi klinike dentare. Klinika ka nje siperfaqje prej 56 m2 dhe ndodhet ne katin 0 te nje pallati dhe ka pamje nga rruga ku ofrohet mundesia e reklamimit. Ambjenti eshte i kompletuar dhe i ndare ne 2 pjese. Njera perdoret si zone pritje dhe pjesa tjeter eshte ambjenti i punes. Ky i fundit ka hapesire per 2 poltrone, ambjentet jane arreduar me arkitekt ku mbizoteron dizajni i koheve te fundit. Klinika eshte e pajisur me Poltron, Autoklave, Plastifikues dhe Destilator, Aspirator kirurgjikal, grafi dixhitale, etj. Zona eshte shume e favorshme duke qene se eshte ne buze te rruges dhe biznesi ka klientele te ngritur, gjithashtu dhe qiraja e ambjentit eshte shume e favorshme. (arsyeja e vetme e shitjes eshte emigrimi).

Per Shitje

118.00m2

2 Dhome gjumi

2 Tualet

Rr. Qemal Stafa, shitet apartament 2+1.

Rr. Qemal Stafa, shitet apartament 2+1. Apartamenti organizohet nga ambjenti I ndenjes, gatimi me vete, 2 dhoma gjumi te medha, 2 tualete, ballkon i madh nga ana e rruges, verande nga ana e dhomave te gjumit dhe nje koridor te bollshem. Me nje siperfaqe totale 118m2 + 40 m2 verande, apartamenti ndodhet ne katin e pare mbi dyqane, ka orientim Jug -Perendim cka ben te kete diell gjithe kohes. Eshte e pajisur me çertifikate pronesie dhe shitet i mobiluar siç shihet ne foto perveç dhomes se femijeve. 40 m2 verande, nuk eshte e perfshire ne metrat totale. Çmimi: 1.100 m2 Per me shume, kontaktoni ne nr 0676088300

Per Shitje

110.20m2

2 Dhome gjumi

1 Tualet

Unaze e Re, shitet apartament 2+1

Unaze e Re, shitet apartament 2+1. Organizohet nga ambjenti i gatim - ndenjes, 2 dhoma gjumi, 1 tualet me dritare dhe 2 ballkone. I orientuar nga Jug - Perendimi, ben qe apartamenti te kete nricim natyral gjate gjithe dites. Cmimi: 700 euro / m2 Per me shume kontaktoni ne nr 0676088300

Per Qira

70.00m2

2 Dhome gjumi

1 Tualet

Qender, jepet me qira apartament 2+1

Ne qender, prane Galerise,jepet apartament 2+1 me qira. I organizuar nga ambjenti i ndenjes, gatim me vete, dy dhoma gjumi dhe nje tualet. Vendodhja ben qe te keni nje jete sa me komode dhe me shume facilitete. Cmimi: 350 euro / muaj Per me shume informacion, kontaktoni ne nr 0676088300

Per Shitje

58.90m2

1 Dhome gjumi

1 Tualet

Fiori DI Bosco, shitet apartament 1+1

Fiori DI Bosco, shitet apartament 1+1. Apartamenti me nje siperfaqe totale 65.4 m2, organizohet nga ambjenti i gatimit dhe ndenjes, nje dhome gjumi dhe 1 tualet. OrjentimLindje, kati i 8 banim. Ne kete kompleks jane perdorur materialet e fjales se fundit ne ndertim termo izolim sistem kapote triple xham etj.. Cmimi: 860 euro/m2 Per me shume informacion apo nje vizite ne prone, kontatkoni ne numrin 0676088300