Ronaldo Murataj

Ronaldo Murataj

Ekspert Pronash/REALTOR

+355675088809

Na kontaktoni

Per Shitje

105.00m2

2 Dhome gjumi

1 Tualet

Ne Rr. e Kavajes, prane Policise Bashkiake, Shitet apartament 2+1

Ne Rr. e Kavajes, prane Policise Bashkiake, Shitet apartament 2+1. Apartament me një sipërfaqe prej 105 m2, ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri. Ambjenti organizohet nga salloni, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon. Orientimi nga Jug-perendim siguron kushte shumë të mira ajrimi dhe ndriçim të këndshëm ambiental gjatë gjithë ditës. Cmimi: 95000 euro. Per me shume info kontakto: 0675088809

Per Shitje

95.80m2

Dhome gjumi

Tualet

Ne Zonen Ali Demi, Kompleksi Mangalem 21 Shitet Njesi Sherbimi 95.6m2

Kompleksi ndodhet ne Ali Demi, ne rrugen "Pasho Hysa". Njesia e sherbimit, 96 m2. eshte ne nje nder pozicionet me te favorshme te kompleksit dhe mund te perdoret per binzese te ndryshme. Eshte nje mundesi fantastike investimi pasi ndodhet ne nje zone qe po zhvillohet shume shpejt. Faza e pare e kompleksit ku ndodhet dhe kjo njesi sherbimi, perfundon ne nentor te ketij viti. Cmimi 1300 euro/metri . Per me shume info kontakto: 0675088809

Per Shitje

63.50m2

1 Dhome gjumi

1 Tualet

Ne Zonen Ali Demi, Kompleksi Mangalem 21 Shitet Apartament 1+1

Kompleksi ndodhet ne Ali Demi, ne rrugen "Pasho Hysa". Apartament 1+1, kati 4, me sipërfaqe 63.5m2 me forma te rregullta katrore. Orientimi perëndimi siguron kushte shumë të mira ajrimi dhe ndriçim të këndshëm ambiental pothuajse gjatë gjithë ditës. Përmes dritareve të mëdha dhe ballkonit mund te shikohet nje peizazhi fantastik i kopshteve dhe shesheve të gjelbëruara. Faza e dyte e kompleksit ku ndodhet apartamenti, perfundon ne prill te 2020. Cmimi 700 euro/metri . Per me shume info kontakto: 0675088809

Per Shitje

60.10m2

1 Dhome gjumi

1 Tualet

Ne Zonen Ali Demi, Kompleksi Mangalem 21, Shitet Apartament 1+1

Kompleksi ndodhet ne Ali Demi, ne rrugen "Pasho Hysa". Apartament 1+1, kati 1, ka hapesirë të mirësistemuar në një sipërfaqe prej 60.1 m2. Orientimi i dyfishtë nga veriu dhe perëndimi siguron kushte shumë të mira ajrimi dhe ndriçim të këndshëm ambiental gjatë gjithë ditës. Dritaret e medha si dhe orientimi me pamja e lire nga lulishtja e kompleksit mundeson qe ky ambjent te kete pamje shume te mire. Faza e dyte e kompleksit ku ndodhet apartamenti, perfundon ne prill te 2020. Cmimi 700 euro/metri . Per me shume info kontakto: 0675088809

Per Shitje

80.10m2

2 Dhome gjumi

2 Tualet

Ne Zonen Ali Demi, Kompleksi Mangalem 21, Shitet Super Apartament 2+1

Kompleksi ndodhet ne Ali Demi, ne rrugen "Pasho Hysa". Apartament 2+1, kati 3, ka hapesirë të mirësistemuar në një sipërfaqe prej 80.1 m2. Orientimi nga Jug-lindja siguron kushte shumë të mira ajrimi dhe ndriçim të këndshëm ambiental gjatë gjithë ditës. Dritaret e medha si dhe orientimi me pamja e lire nga lulishtja e kompleksit mundeson qe ky ambjent te kete pamje fantastike . Faza e dyte e kompleksit ku ndodhet apartamenti, perfundon ne prill te 2020. Cmimi 700 euro/metri . Per me shume info kontakto: 0675088809

Per Shitje

89.50m2

2 Dhome gjumi

2 Tualet

Ne Zonen Ali Demi, Kompleksi Mangalem 21, Shitet Super Apartament 2+1

Kompleksi ndodhet ne Ali Demi, ne rrugen "Pasho Hysa". Super Apartament 2+1, kati 5, ka hapesira të madhe e të mirësistemuar në një sipërfaqe prej 89.5 m2. Orientimi nga veri-lindja siguron kushte shumë të mira ajrimi dhe ndriçim të këndshëm ambiental gjatë gjithë ditës. Kati i larte, dritaret e medha si dhe orientimi me pamja e lire nga lulishtja e kompleksit si edhe nga mali i dajtit mundeson qe ky ambjent te kete pamje fantastike ne te dyja anet e tij. Faza e dyte e kompleksit ku ndodhet apartamenti, perfundon ne prill te 2020. Cmimi 700 euro/metri . Per me shume info kontakto: 0675088809

Per Shitje

102.70m2

2 Dhome gjumi

2 Tualet

Ne Zonen Ali Demi, Kompleksi Mangalem 21 Shitet Apartament 2+1

Kompleksi ndodhet ne Ali Demi, ne rrugen "Pasho Hysa". Apartament 2+1, kati 3, ka hapesira të madhe e të mirësistemuar në një sipërfaqe prej 102.7 m2, i përshtatshëm për një familje të madhe. Orientimi nga veri-lindja siguron kushte shumë të mira ajrimi dhe ndriçim të këndshëm ambiental gjatë gjithë ditës. Përmes dritareve të mëdha dhe ballkonit të këtij ambienti mund të përjetosh çlodhjen që të sjell soditja e një peizazhi ku ndërthuren hareja e fasadave shumëngjyrëshe me pamjen që të ofron qyteti drejt malit të Dajtit. Faza e pare e kompleksit ku ndodhet apartamenti, perfundon ne nentor te ketij viti. Cmimi 700 euro/metri . Per me shume info kontakto: 0675088809

Per Shitje

111.70m2

3 Dhome gjumi

2 Tualet

Ne Zonen Ali Demi, Kompleksi Mangalem 21 Shitet Apartament 3+1

Kompleksi ndodhet ne Ali Demi, ne rrugen "Pasho Hysa". Apartament 3+1, kati 3, me sipërfaqe 111.7 m2 i përshtatshëm për një familje të madhe. Orientimi i dyfishtë nga veriu dhe perëndimi siguron kushte shumë të mira ajrimi dhe ndriçim të këndshëm ambiental gjatë gjithë ditës. Këndi i ngrënies, përmes dritareve të mëdha dhe ballkonit, mundëson çlodhjen që të sjell soditja e një peizazhi piktoresk i kopshteve dhe shesheve të gjelbëruara. Faza e pare e kompleksit ku ndodhet apartamenti, perfundon ne nentor te ketij viti. Cmimi 700 euro/metri . Per me shume info kontakto: 0675088809

Per Shitje

102.70m2

2 Dhome gjumi

2 Tualet

Okazion! Ne Zonen Ali Demi, Kompleksi Mangalem 21. Shitet Apartament 2+1

Kompleksi ndodhet ne Ali Demi, ne rrugen "Pasho Hysa". Apartament 2+1 me hapësirë të madhe e të mirësistemuar në një sipërfaqe prej 102.7 m2. Skema e veçantë e organizimit të këtij apartamenti mundëson lirshmëri në personalizimin e ambienteve të tij sipas preferencave të banuesit. Orientimi i veçantë krijon kushtet optimale klimatike të banimit nëpërmjet ndërthurjes së ndriçimit të këndshëm ambiental të jug me ngrohtësinë e atij të veri-perëndimit. Faza e pare e kompleksit ku ndodhet apartamenti, perfundon ne nentor te ketij viti. Cmimi 680 euro/metri. Per me shume info kontakto: 0675088809