Ronaldo Murataj

Ronaldo Murataj

Ekspert Pronash/REALTOR

+355675088809

Na kontaktoni

Per Qira

130.00m2

4 Dhome gjumi

4 Tualet

Ne Bllok, Tek rruga Sami Frasheri jepet me qira ambjent per zyra.

Organizohet nga 4 ambjente dhe secila e shoqeruar me tualet ne vete. Kati i 1-re banim te nje pallati egzistuest .Ambienti ka siperfaqje prej 130m2 Cmimi: 900 euro / muaj perfshire dhe taksat. Per me shume, kontaktoni ne nr. 0675088809

Per Shitje

46.00m2

Dhome gjumi

Tualet

Te Komuna Parisit. Shitet Biznesi Sallon per meshkuj

Salloni ndodhet ne rruge kryesore. Ka nje siperfaqe prej 46m2 . Biznesi ka 6 muaj qe eshte ngritur dhe ka nje gjiro shume te mire ditore. Momentalisht punojne 2 berbere dhe ka mundesi te shtohen dhe 2 te tjere. eshte nje mundesi shume e mire investimi Cmimi 10000 euro. Per me shume info kontakto: 0675088809

Per Qira

480.00m2

8 Dhome gjumi

Tualet

Te Rruga "Haxhi Dalliu" , prane Prokurorise, Jepet me qera Vile 3 kat, i pershtatshem per Hostel

Vila ka nje siperfaqe prej 480m2. Eshte e ndare ne 8 hyrje + garazhd, 3 hyrje jane 1+1, 4 hyrje garsoniere, dhe 1 hyrje 3+1. Pozicioni i favorshem dhe struktura e viles ben te mundur qe me pak shpenzim te kthehet hotel. Ka hapsira te bollshme parkimi dhe shume lehte te aksesueshme. Cmimi: 3000euro/muaj, perfshire taksat. Per me shume info kontakto: +355675088809

Per Shitje

54.00m2

3 Dhome gjumi

Tualet

Te kompleksi Magnet, Shitet Lokal ne gjendje pune.

Te kompleksi Magnet, Shitet Lokal ne gjendje pune. Ambjenti ka nje siperfaqe prej 54m2 dhe ka nje pozicion te favorshem ne Kompleks. Lokali ka nje xhiro te mire ditore, qe e ben mundesi te mire investimi. Hapsira eshte e mire-shfrytezuar me 18 tavolina qe jane te vendosura jashte dhe 8 te vendosura brenda. Biznesi ka nje klientele te formuar qe ne fillimin e Kompleksit ne 2012. Disponon dokumentacionin e plote hipotekor. Per me shume informacion, nje vizite ne kete prone ose prona te ngjashme kontaktoni tani Ronaldon ne numrin +355675088809

Per Shitje

55.00m2

1 Dhome gjumi

1 Tualet

Ne Misto Mame, Shitet apartament 1+1

Ne Misto Mame , Shitet Apartament 1+1. Apartamenti ndodhet ne katin e 1-re te nje pallati te ri dhe ka nje siperfaqe totale prej 55 m2. Apartamenti organizohet nga salloni dhe ambjent gatimi , nje dhome gjumi , nje tualet . Apartamenti ka qene grasionere dhe eshte kthyer ne 1+1. Apartamenti eshte me Certifikate pronesie dhe ka Orientimi Perendim. Cmimi: 35.000 Euro. Per me shume Informacion apo vizite ne Prone Kontaktoni Ronaldon +355675088809.

Per Shitje

93.90m2

2 Dhome gjumi

2 Tualet

Okazion Tek Hipoteka , Ne Kompleksin Quartum Residence , Shitet Apartament 2+1.

Tek Hipoteka , Ne Kompleksin Quartum Residence , Shitet Apartament 2+1. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje kompleksi te ri ne ndertim , me punime mjaft cilesore , me fasade te ventiluar, izolim akustik dhe 2 ashensore . Organizimi fillon nga salloni,dy dhoma gjumi , dy tualete dhe nje ballkon. Cmimi: 1050-1150 euro/m2 . Per me shume informacion kontaktoni ne nr : 0675088809

Per Shitje

61.00m2

1 Dhome gjumi

1 Tualet

Tek Hipoteka, Ne Kompleksin Quartum Residence , Shitet Apartament 1+1

Tek Hipoteka , Ne Kompleksin Quartum Residence , Shitet Apartament 1+1. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje kompleksi te ri ne ndertim , me punime mjaft cilesore , me fasade te ventiluar, izolim akustik dhe 2 ashensore . Organizimi fillon nga salloni , nje dhome gjumi , nje tualete dhe nje ballkon.Orientimi Veri-Perendim. Cmimi 70000 euro i diskutueshem. Per me shume informacion kontakt: 0675088809

Per Shitje

72.10m2

1 Dhome gjumi

1 Tualet

Ne Astir, Shiten 2 apartamente 1+1, me hipoteke

Apartamentet kane te njejten strukture njeri ndodhet ne katin e 4 dhe tjetri ne katin e 5. Me siperfaqe totale prej 72.1 m2 dhe siperfaqe te brendshme 63.6 m2 organizohet ne sallon bashke me kuzhine, dhome gjumi, tualet dhe ballkon. Hapesirat e brendshme jane te mireorganizuara dhe te mbushura me drite natyrale ne pjesen me te madhe te dites. Ballkoni ofron pamje te hapur te lagjes perreth dhe banesa eshte e orientuar nga veri-lindja. Zona perreth eshte e qete dhe e zhvilluar kohet e fundit. Prane saj do te gjeni sherbime dhe fasilitete nga me te ndryshmet. Pallati ka cilesi shume te mire ndertimi dhe administrimi. Apartamentet jane te pajisur me certifikate pronesie. Secili me Cmim: 54.000 Euro i diskutueshem. Per me shume informacion kontakt: +355675088809

Per Shitje

120.00m2

2 Dhome gjumi

2 Tualet

Ne Bllok, Shitet super apartament 2+1

Shitet Apartament 2+1 . Apartamenti me nje siperfaqe 120 m2 neto , ndodhet ne Bllok ne rrugen "Ismail Qemali" , ne katin e 4 te nje pallati te ri. Organizimi fillon nga salloni , dy dhoma gjumi , 2 tualete dhe nje ballkon i madh i mbyllur me fasade gjami. Apartamenti disponon dokumentacion te plote hipotekor. Ka pozicion shum te favorshem dhe ka diell gjate gjithe dites . Aktualisht eshte i dhene me qera me cmim 1000 euro. Cmimi: 300.000 Euro. per me shum info kontakto : +355675088809