Klodian Luci

Klodian Luci

Ekspert Pronash/REALTOR

+355675088804

Na kontaktoni

Per Shitje

92.00m2

2 Dhome gjumi

2 Tualet

Astir , Prane 2 Palmave Shitet Apartamet 2+1+Garazhd .

Astir , Prane 2 Palmave Shitet Apartamet 2+1+Garazhd . Apartamenti me siperfaqe totale 101 m2, i organizuar ne ambjent ndenje, gatimi me vete, 2 dhoma gjumi , 2 tualet(me dritare) dhe nje ballkon. Apartamenti ndodhet ne katin e 6-te (jo te fundit) te nje pallati te ri . Punime ndryshe nga firma , duke filluar qe nga suvatimi, pllakat , linje kaldajash, grila, tenda , dyer , dritare. Orientimi Jug-Lindje . Shitet pjeserisht i mobiluar. Cmimi: 68.000 Euro , ne cmim eshte i perfshire dhe nje post parkimi ne -1. Ne proces Hipotekimi. Per me shume info apo nje vizite ne prone, kontaktoni ne nr +355675088804

Per Shitje

49.50m2

1 Dhome gjumi

1 Tualet

Fusha E Aviacionit , Shitet Apartament 1+1 .

Fusha E Aviacionit , Shitet Apartament 1+1 . Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 57.7 m2, ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati te ri cilesore te ndertuar se fundmi , ku organizimi fillon nga ambjenti i ndenjes dhe gatimit , nje dhome gjumi nje tualet (me dritare) dhe nje ballkon. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Orientimi Jug-Perendim. Cmimi: 48.500 Euro . Per me shume info apo nje vizite ne prone, kontaktoni ne nr : 0675088804

Per Qira

75.00m2

1 Dhome gjumi

1 Tualet

Sheshi Wilson , Jepet me Qira Apartament 1+1.

Sheshi Wilson , Jepet me Qira Apartament 1+1. Apartamenti ndodhet ne katin e 3 banim, te nje pallati te ri 8 katesh . Organizohet nga ambjenti i gatimit dhe ndenjes, nje dhome gjumi nje tualet dhe nje ballkon. Apartamenti jepet me qira bosh ose i mobiluar . Cmimi: 350 euro/muaj bosh. Per me shume info apo nje vizite ne prone, kontaktoni ne nr 0675088804

Per Shitje

45.00m2

1 Dhome gjumi

1 Tualet

Prane Shkolles se Baletit , Shitet Apartament 1+1 I Mire Investuar .

Prane Shkolles se Baletit , Shitet Apartament 1+1 I Mire Investuar . Apartamenti me nje siperfaqe totale 50 m2 , ndodhet ne nje zone mjaft te mire dhe me te gjitha facilitetet e mundshme. Ndodhet ne katin e 4-te banim te nje pallati te ri. Eshte i organizuar nga salloni , dhome gjumi, tualet dhe nje ballkon. I gjithe ambjenti eshte totalisht i rikonstruktuar dhe arreduar ne cdo detaj . Disponon dokumentacion te plote hipotekor. Ka nje orientim te mire Jug-Lindje. Cmimi 65.000 Euro. Per me shume info ose nje vizite ne prone kontaktoni ne nr : 0675088804

Per Shitje

102.00m2

2 Dhome gjumi

1 Tualet

Kompleksi Usluga, Shitet Apartament 2+1

Kompleksi Usluga , Shitet Apartament 2+1. Apartamenti ka nje siperfaqe totale 114 m2, ndodhet ne katin e 2-te banim te nje pallati te ri. Ambjenti organizohet nga salloni, ambjent ngrenie me vete , dy dhoma gjumi, nje tualet , dhe nje ballkon. Apartamenti ndodhet ne nje kompleks mjaft cilesor dhe te qete, me termoizolim, si dhe 2 ashensore. Orientimi Jug-Lindje. Apartamenti disponon dokumentacion te plote hipotekor. Cmimi 110.000 Euro. Per me shume informacion: +355675088804

Per Shitje

85.90m2

2 Dhome gjumi

2 Tualet

Tek Kompleksi Fiori Di Bosko , Shitet Apartament 2+1 .

Ne Rrugen Don Bosko, Shitet Apartament 2+1. Apartamenti me nje siperfaqe totale 95.5m2, ndodhet ne katin e 7-te te nje kompleksi te ri ne ndertim. Ambjenti organizohet nga salloni, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 1 ballkon. Cmimi: 820 Euro / m2. Orientimi Lindje. Per me shume informacion, apo nje vizite ne prone, kontaktoni ne numrin e telefonit: +355675088804

Per Qira

100.00m2

2 Dhome gjumi

1 Tualet

Ne Rrugen Myslym Shyri , Jepet me Qira Apartament 2+1.

Ne Rrugen Myslym Shyri , Jepet me Qira Apartament 2+1. Apartamenti ndodhet ne katin e 2 banim te nje pallati te ri 9-katesh ku organizimi fillon nga ambjenti i gatimit me vete , ndenjes, dy dhoma gjumi , nje tualet dhe nje ballkon . Eshte totalisht i mobiluar dhe rinovuar. Ka te gjitha pajisjet e nevojshme elektroshtepiake , me nje pozicion mjaft te favorshem me orientim nga lindja . Cmimi: 350 euro/muaj . Per me shume informacion apo nje vizite ne prone, kontaktoni ne nr 0675088804

Per Qira

220.00m2

Dhome gjumi

2 Tualet

Tek Tregu Elektrik, Jepet Me Qira Ambjent Per Zyra

Tek Tregu Elektrik, Jepet Me Qira Ambjent Per Zyra. Ambjenti me nje siperfaqe 220 m2, Open Space me 2 tualete dhe 2 ballkone, i cili ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te ri. Ambjenti ka punime ekstra dhe cilesore, me sistem ngrohje-ftohje, chiller, fasad xhami. Jepet me qira bosh vetem me minibar. Cmimi 850 Euro ne muaj, i negociueshem. Per me shume informacion kontaktoni ne nr: 0675088804

Per Qira

92.00m2

2 Dhome gjumi

2 Tualet

Tek Kompleksi Usluga, Jepet Me Qira Apartament 2+1.

Tek Kompleksi Usluga, Jepet Me Qira Apartament 2+1. Apartamenti ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te ri me ashensor. Apartamenti organizohet si me poshte: sallon ndenje,ambjent gatimi me vete, 2 dhoma gjumi , 2 tualete dhe nje ballkon. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti ofron te gjitha lehtesirat e nevojshme per nje jete komode. Cmimi 400 Euro . Per me shume informacione apo nje vizite ne kete prone ose prona te ngjashme kontaktoni ne numrin +355675088804.