Klodian Luci

Klodian Luci

Ekspert Pronash/REALTOR

+355675088804

Na kontaktoni

Per Qira

120.00m2

2 Dhome gjumi

2 Tualet

Don Bosko , Ne Rruge Kryesore , Jepet Me Qira Apartament 2+1.

Don Bosko , Ne Rruge Kryesore , Jepet Me Qira Apartament 2+1. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 120m2 dhe ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati te ri . Organizimi fillon nga ambjenti i ndenjes dhe gatimit , 2 dhoma gjumi , 2 tualete dhe 2 ballkone. Orientimi Lindje . Cmimi 350Euro/Muaj . Per me shume info kontaktoni ne nr : 0675088804

Per Qira

100.00m2

2 Dhome gjumi

1 Tualet

Komuna e Parisit , Tek Kika 2 , Jepet Me Qira Apartament 2+1+Garazhd .

Komuna e Parisit , Tek Kika 2 , Jepet Me Qira Apartament 2+1+Garazhd . Apartamenti ka nje siperfaqe 100m2 , ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri pjese e nje kompleksi mjaft cilesore. Organizimi fillon nga ambjenti i ndjenjes dhe gatimit , dy dhoma gjumi , nje tualet dhe nje ballkon. Orientimi Perendim . Apartamenti eshte i pabanuar me pare dhe jepet me qera vetem me elektroshtepiaket , vetem per banim. Cmimi 450Euro/Muaj , Ne cmim eshte i perfshire dhe nje post parkimi ne -2. Per me shume info kontaktoni ne nr : 0675088804

Per Shitje

65.00m2

1 Dhome gjumi

1 Tualet

Astir , Rruga Teodor Keko Shitet Apartament 1+1.

Astir , Buze Rruges Kryesore Shitet Apartament 1+1. Apartamenti me nje siperfaqe totale 74 m2 , ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri. Organizimi fillon nga ambjenti i ndenjes dhe gatimit , nje dhome gjumi , nje tualet dhe nje ballkon. Orientimi Perendim. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor . Shitet i mobiluar , Cmimi 55.500 i padiskutueshem. Per me shume info kontaktoni ne nr : 0675088804

Per Qira

60.00m2

2 Dhome gjumi

2 Tualet

Vasil Shanto , Prane UET Jepet Me Qira Apartament 2+1.

Vasil Shanto , Prane UET Jepet Me Qira Apartament 2+1. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 60 m2 dhe ndodhet ne katin e 4 te nje pallati egzistues. Organizimi fillon nga salloni dhe ambjenti i gatimit , dy dhoma gjumi , nje tualet dhe nje ballkon. Apartamenti eshte totalisht i mobiluar, me elektroshtepiake te reja. Cmimi 350Euro/Muaj . Per me shume info kontaktoni ne nr : 0675088804

Per Shitje

95.00m2

2 Dhome gjumi

2 Tualet

Kompleksi Halili, Shitet Apartament 2+1

Kompleksi Halili, Shitet Apartament 2+1. Apartament me nje siperfaqe totale 105m2 ndodhet ne katin e 5-te, te nje pallati te ri, pjese e nje kompleksi mjaft cilesor, buze rruge. Organizimi fillon nga ambjenti i ndenjes dhe gatimit, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe nje ballkon. Orientimi Lindje. Disponon Dokumentacion te rregullt hipotekor. Cmimi 120.000 Euro. Per me shume info kontaktoni ne nr : 0675088804

Per Qira

150.00m2

3 Dhome gjumi

2 Tualet

Myslym Shyri , Jepet Me Qira Apartament 3+1.

Myslym Shyri , Jepet Me Qira Apartament 3+1. Apartamenti me nje siperfaqe totale 150m2 ndodhet ne katin e 3-te . Organizimi fillon nga ambjenti i ndenjes , ambjenti i gatimit , 3 dhoma gjumi dhe 2 tualete. Eshte i mobiluar dhe arreduar totalisht ne menyre bashkohore. Cmimi 600Euro/Muaj. Per me shume info kontaktoni ne nr : 0675088804

Per Qira

80.00m2

2 Dhome gjumi

1 Tualet

Don Bosko , Jepet Me Qira Apartament 2+1.

Don Bosko , Prane Shkolles Qazim Turdiu , Jepet Me Qira Apartament 2+1. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 80 m2 , ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati te ri. Organizimi fillon nga salloni dhe ambjenti i gatimit , dy dhoma gjumi , nje tualet dhe nje ballkon. Cmimi 300 Euro/Muaj . Per me shume info kontaktoni ne nr : 0675088804

Per Qira

70.00m2

2 Dhome gjumi

1 Tualet

Bulevardi Zogu I , Jepet Me Qira Apartament 2+1.

Bulevardi Zogu I , Jepet Me Qira Apartament 2+1. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 70 m2 , ndodhet ne katin e 2-te banim te nje pallati te ri. Organizimi fillon nga salloni dhe ambjenti i gatimit , dy dhoma gjumi , nje tualet dhe nje ballkon. Apartamenti ka pamje nga Bulevardi i Ri. Cmimi 350 Euro/Muaj . Per me shume info kontaktoni ne nr : 0675088804

Per Shitje

100.00m2

2 Dhome gjumi

2 Tualet

Zogu I Zi , Shitet Apartament 2+1 .

Zogu I Zi ,Prane Ring Center, Shitet Apartament 2+1 . Apartamenti ka nje siperfaqe totale 110 m2 dhe ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati te ri cilesore. Organizimi fillon nga salloni , 2 dhoma gjumi dhe 2 tualete. Ndodhet ne nje zone mjaft te frekuentuar qe ofron te gjitha facilitetet e nevojshme. Disponon dokumentacion te plote hipotekor. Cmimi 145.000 Euro i Negociueshem. Per me shume info kontaktoni ne nr :0675088804