Sosina Datja

Sosina Datja

Ekspert Pronash/REALTOR

+355675088806

Na kontaktoni

Per Qira

170.00m2

3 Dhome gjumi

2 Tualet

Tek Mysylm Shyri, Jepet me Qira Apartamenti 3+1.

Tek Mysylm Shyri, Jepet me Qira Apartamenti 3+1. Apartamenti ndodhet ne katin e 8-t nje pallati te ri, ku organizimi fillon 3 dhoma ma siperfaqe te madhe, dy tualete dhe dy ballkone. Apartamenti ndodhet ne nje pozicion te favorshem per te perdorur per zyra apo per cdo lloj biznesi. Cilesia e apartamentit ben te ofroje kualitetin e duhur per nje zyre prestigjoze dhe ofron facilitetet e duhura. Jepet me Qira Bosh. Cmimi : 950 Euro/muaj Te perfshira dhe taksat.

Per Qira

65.00m2

1 Dhome gjumi

1 Tualet

Tek Komuna e Parisit , Jepet me Qira Apartament 1+1

Tek Komuna e Parisit , Jepet me Qira Apartament 1+1. Apartament me nje siperfaqe 70m2, ndodhet ne katin e 9-te te nje pallati te ri me ashensor. Ambjenti organizohet nga salloni, 1 dhome gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon. Ka nje orientim te favorshem nga Lindja, dhe nje mobilim cilesor me te gjitha elektroshtepiaket. Cmimi: 350 Euro / Muaj, i negociueshem. Per cdo Informacion apo dhe nje vizite nga afer te prones, kontaktoni me Sosinen : +355675088806