Ino Duhanxhiu

Ino Duhanxhiu

Ekspert Pronash/REALTOR

+355675088805

Na kontaktoni

Per Shitje

56.00m2

1 Dhome gjumi

1 Tualet

Tek Medreseja, Shitet Apartament 1+1

Tek Medreseja, Shitet Apartament 1+1. Apartament me nje siperfaqe 56m2, ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati ekzistues, buze rruge. Ambjenti organizohet nga salloni, 1 dhome gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon. Disponon Dokumentacion te Rregullt Hipotekor. Cmimi: 50.000 Euro. Per me shume informacion: +355675088805

Per Qira

135.00m2

3 Dhome gjumi

2 Tualet

Ne Bllok, Jepet me Qira super Apartamenti 3+1.

Ne Bllok, Jepet me Qira super Apartamenti 3+1. Apartamenti ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri dhe ka nje siperfaqe 140 m2. Ambjenti organizohet nga dhoma e ndenjes dhe e gatimit, 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 1 ballkon. Apartamenti ndodhet ne nje nga pallatet me te reja ne zone dhe ofron facilitetet e mundshme per nje jetese komode. Mobilimi i apartamentit eshte cilesor dhe modern. Cmimi: 900 Euro/Muaj. Per me shume informacion, kontaktoni Inon: +355675088805

Per Shitje

97.00m2

2 Dhome gjumi

1 Tualet

Tek Kompleksi "Grand" Ne Tregun Elektrik, Shitet Apartament 2+1.

Tek Kompleksi "Grand" Ne Tregun Elektrik, Shitet Apartament 2+1. Apartamenti me nje siperfaqe 97m2, ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri 7-katesh i pajisur me ashensor. Ambjenti organizohet nga salloni , ambjent gatimi me vete , 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon. Apartamenti disponon kondicioner dhe shitet totalisht i mobiluar, me certifikate pronesie . Orientimi Veri-Lindje . Cmimi: 67.000 Euro. Per me shume informacion, apo nje vizite ne prone kontaktoni Inon ne nr. : +355675088805

Per Qira

100.00m2

2 Dhome gjumi

2 Tualet

Komuna e Parisit, Jepet me Qira Apartament 2+1

Komuna e Parisit, Jepet me Qira Apartament 2+1. Apartament me nje siperfaqe 100m2, ndodhet ne katin e 4-rt te nje pallati te ri me ashensor. Ambjenti organizohet nga salloni, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 2 ballkone. Jepet totalisht i mobiluar ne menyre moderne. Apartamenti vjen bashke me nje garazh te perfshire ne cmim. Cmimi: 500 Euro / Muaj. Per me shume informacion, kontaktoni Inon: +355675088805

Per Qira

162.00m2

3 Dhome gjumi

2 Tualet

Tek Sheshi Willson, Jepet me Qira Apartamenti 3+1

Tek Sheshi Willson, Jepet me Qira apartamenti 3+1. Apartamenti me nje siperfaqe 162m2, ndodhet ne katin e 8-te banim te nje pallati te ri buze rruge. Organizimi i apartamentit fillon me soxhornon, guzhinen dhe dy ballkone me pamje nga dielli, tre dhoma gjumi, dhe 2 tualete. Jepet me Qira totalisht i mobiluar, dhe me mundesi ndryshimi ne baze te shijeve te klientit. Zona ku ndodhet eshte zone me shume facilitete dhe shume e preferuar. Cmimi: 750 Euro / Muaj, i negociueshem. Per me shume informacion kontaktoni +355675088805

Per Qira

100.00m2

Dhome gjumi

Tualet

Tek Vasil Shanto Jepet Me Qira Ambjent Komercial

Tek Vasil Shanto, jepet me qira ambjent komercial. Ambjenti ndodhet ne katin 0 buze rruge, totalisht i shtruar ne pllake, fasade xhami, qe mundeson reklamim shume te mire. I pershtatshem per zyra, klinike, mini market, furre buke etj. Cmimi: 350 euro / muaj Per me shume informacion, kontaktoni Inon ne nr 0675088805

Per Shitje

93.00m2

2 Dhome gjumi

2 Tualet

Shitet Super Apartament 2+1+2 Prane News 24 Ne Shkoze

Shitet Super Apartament 2+1+2 prane News 24 ne Shkoze. Apartamenti eshte totalisht i rikonstruktuar dhe mobiluar nga pronari, me punime ekstra ku perfshihen, veshje muresh, tavane te varur, sistem ngrohje-ftohje , instalime te reja hidraulike dhe elektrike, kuzhine me elemente shume cilesore, dritaret duralumin dopioxham termik, dyer te brendshme druri etj. Apartamenti organizohet nga nje dhome ndenjje me siperfaqje te bollshme dhe te perbashket me kuzhinen e gatimit, dy dhoma gjumi, dy tualete njeri prej te cileve me dritare, dhe nje ballkon te bollshem me pamje nga lindja. Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te nje pallati te ri 6 katesh me ashensor. Ka siperfaqje bruto 100m2 dhe siperfaqje neto93m2 Apartamenti eshte i paisur me dokumentacion te rregullt , dhe shitet totalisht i mobiluar .Per nje vizite ne prone mund te telefononi Inon ne nr 0675088805

Per Shitje

40.15m2

Dhome gjumi

Tualet

Tek "Kompleksi Grand" Shitet Ambjent Komercial

Ne rrugen Ali Demi, tek "Kompleksi Grand", shitet ambjent komercial. Ambjenti ndodhet ne katin e 0 buze rruge, totalisht i shtruar ne pllake, fasade xhami, qe mundeson reklamim shume te mire. I pershtatshem per zyra, klinike, mini market etj. Per me shume informacion, kontaktoni Inon ne nr 0675088805

Per Shitje

139.50m2

2 Dhome gjumi

2 Tualet

Ne Rrugen Don Bosko Shitet Apartament 2+1+2

Ne rrugen Don Bosko, prane OSHE, shitet apartament 2+1+2. Apartamenti ndodhet ne katin e 2 banim te nje pallati te ri te pajisur me ashensor. Ai organizohet si me poshte: nje dhome ndenje sebashku me ambjentin e gatimit, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe nje verande 20 m2. Apartamenti shitet bosh. Per me shume detaje ju lutem kontaktoni me Inon ne nr 0675088805.