Arsilda Gjoka

Arsilda Gjoka

Ekspert Pronash/REALTOR

+355675088801

Na kontaktoni

Per Qira

75.00m2

2 Dhome gjumi

1 Tualet

Tek Qytet Studenti, Jepet Me Qira Apartamenti 2+1.

Tek Qytet Studenti, Jepet Me Qira Apartamenti 2+1 ne katin e 6 te nje pallati te ri me ashensor. Apartamenti eshte i organizuar si me poshte: sallon ndenje, dhome cifti, dhome femijesh, tualet, ballkone. Orientimi i apartamentit eshte Lindje. Cmimi i apartamentit 300 euro. Kontakto tani Arsilden ne numrin +355675088801 per me shume informacion, per nje vizite ne kete prone ose prona te ngjashme.

Per Qira

107.00m2

2 Dhome gjumi

2 Tualet

Tek Xhamia E Tabakeve, Jepet Me Qira Apartamenti 2+1+ Garazhd.

Tek Xhamia e Tabakeve, jepet me qira apartamenti 2+1+garazhd ne katin e 5 te nje pallati te ri me ashensor. Apartamenti eshte i organizuar si me poshte: sallon ndenje, dhome cifti, dhome femijesh, dy tualete njeri me ajrim natyral, dy ballkone. Orientimi i apartamentit eshte Jug-Perendim. Cmimi i apartamentit 400 euro bashk me garazhd. Disponon dokumentacion te plote hipotekor. Kontakto tani Arsilden ne numrin +355675088801 per me shume informacion, per nje vizite ne kete prone ose prona te ngjashme.

Per Shitje

169.00m2

3 Dhome gjumi

3 Tualet

Rruga e Kavajes ,Pallatet e Delijorgjit, Shitet Apartament 3+1.

Rruga e Kavajes ,Pallatet e Delijorgjit, Shitet Apartament 3+1, i mobiluar dhe me nje invesim te konsiderueshem brenda (parket lisi , chiller, hidrosanitare cilesore ) ne katin e 9 te nje pallati te ri i pajisur me ashensor . Apartamenti eshte i organizuar si me poshte: sallon ndenje me ambjent gatimi te vecuar, dhome cifti , dhome femijesh, dhome e trete, 3 tualete ,2 ballkone. Orientimi i apartamentit eshte jug-lindje-perendim. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti eshte nje nga zonat me te mira te Tiranes. Disponon dokumentacion te plote hipotekor. Kontakto tani Arsilden ne numrin e telefonit 0675088801 per te realizuar nje vizite ne kete prone ose ne prona te ngjashme.

Per Qira

50.00m2

1 Dhome gjumi

1 Tualet

Ne ATSH-ja, Jepet Me Qira Apartamenti 1+1.

Tek ATSH-ja, jepet me qira apartamenti 1+1 ne katin e 5 te nje pallati ekzistues tersishte i rikonstruktuar. Apartamenti eshte i organizuar ne forme duplexi, sallon ndenje, dhome gjumi, tualet me dritare. Apartamenti jepet i mobiluar. Kontaktoni tani Arsilden ne numrin +355675088801 per me shume informacion, per te realizuar nje vizite ne kete prone ose ne prona te ngjashme.

Per Qira

100.00m2

2 Dhome gjumi

2 Tualet

Ne Qender Te Tiranes , Jepet Me Qira Apartament 2+1

Ne qender te Tiranes , jepet me qira apartament 2+1. Apartamenti organizohet nga sallon me ambjent gatim te vecuar , 2 dhoma gjumi, 2 tualet dhe ballkon. I orientuar nga Jug - Lindja dhe ndodhet ne katin e 9 te nje pallati te ri me ashensor. Zona eshte shume mire, krijon facilitete per nje jetese sa me komode. Cmimi: 550 / muaj Per me shume informacion apo nje vizite ne prone, kontaktoni Arsilden ne numrin +355675088801

Per Shitje

58.90m2

1 Dhome gjumi

1 Tualet

Kompleksi Fiori Di Bosco, Shitet Apartament 1+1

Ne Rr. Don Bosko, Shitet Apartament 1+1. Apartament me nje siperfaqe 65.4m2, ndodhet ne katin e 8-te te nje kompleksi te ri ne ndertim. Ambjenti organizohet nga salloni, dhome gjumi, tualet dhe ballkon. Cmimi: 860 Euro / m2. Per me shume informacion, apo nje vizite ne prone, kontaktoni Arsildan ne numrin e telefonit: +355675088801

Per Shitje

92.00m2

2 Dhome gjumi

2 Tualet

Ne Blv. Bajram Curri, Shitet Apartament 2+1.

Ne Blv. Bajram Curri, shitet apartament 2+1 me siperfaqe 108.4 m2 bruto dhe 92 m2 neto, ndodhet ne katin e 7-te te nje kompleksi te ri ne ndertim shume cilesore. me fasade te ventiluar, izolim akustik dhe termik, ndarjet ndermjet apartamenteve jane me dopjotulle. Apartamenti organizohet: sallon me ambjent gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 2 ballkon. Orientimi i apartamentit eshte Perendim. Per me shume informacion, nje vizite ne kete prone ose prona te ngjashme kontaktoni tani Arsilden ne numrin +355675088801

Per Shitje

93.30m2

2 Dhome gjumi

2 Tualet

Ne Blv. Bajram Curri, Shitet Apartament 2+1.

Ne Blv. Bajram Curri, shitet apartament 2+1 me siperfaqe 109.3 m2 bruto dhe 93.3 m2 neto, ndodhet ne katin e 3-te te nje kompleksi te ri ne ndertim shume cilesore. me fasade te ventiluar, izolim akustik dhe termik, ndarjet ndermjet apartamenteve jane me dopjotulle. Apartamenti organizohet: sallon me ambjent gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 2 ballkon. Orientimi i apartamentit eshte Lindje. Per me shume informacion, nje vizite ne kete prone ose prona te ngjashme kontaktoni tani Arsilden ne numrin +355675088801

Per Shitje

92.00m2

2 Dhome gjumi

2 Tualet

Ne Blv. Bajram Curri, Shitet Apartament 2+1.

Ne Blv. Bajram Curri, shitet apartament 2+1 me siperfaqe 108 m2 bruto dhe 92 m2 neto, ndodhet ne katin e 3-te te nje kompleksi te ri ne ndertim shume cilesore. me fasade te ventiluar, izolim akustik dhe termik, ndarjet ndermjet apartamenteve jane me dopjotulle. Apartamenti organizohet: sallon me ambjent gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 2 ballkon. Orientimi i apartamentit eshte Perendim. Per me shume informacion, nje vizite ne kete prone ose prona te ngjashme kontaktoni tani Arsilden ne numrin +355675088801