Xhuljano Muskaj

Xhuljano Muskaj

Ekspert Pronash/REALTOR

+355676088700

Na kontaktoni

Per Qira

75.00m2

1 Dhome gjumi

1 Tualet

Kompleksi Kika 1, Jepet me Qira Apartament 1+1

Kompleksi Kika 1, Jepet me Qira Apartament 1+1. Apartament me nje siperfaqe 75m2, ndodhet ne katin e 3-te te nje pallatit e ri cilesor, pjese e nje komplesi te mireadministruar. Ambjenti organizohet nga salloni, 1 dhome gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon. Jepet me Qira totalisht i mobiluar ne menyre moderne. Cmimi: 300 Euro / Muaj. Per me shume informacion: +355676088700

Per Qira

76.00m2

Dhome gjumi

Tualet

Prane Shkolles Petronini Luarasi, Jepet me Qira Ambjent Komercial Duplex

Prane Shkolles Petronini Luarasi, Jepet me Qira Ambjent Komercial Duplex. Ambjent me nje siperfaqe 76m2, ndodhet ne katin 0 te nje pallati te ri cilesor, ndertuar se fundmi. Organizohet nga 2 ambjente dhe 1 tualet. I pershtatshem per cdo lloj aktiviteti, me fasade xhami. Cmimi 350 Euro / Muaj. Per me shume informacion: +355676088700

Per Qira

82.00m2

2 Dhome gjumi

1 Tualet

Tek Stadiumi Dinamo, Jepet me Qira Apartament 2+1, i pershtatshem per zyra

Tek Stadiumi Dinamo, Jepet me Qira Apartament 2+1, i pershtatshem per zyra. Apartament me nje siperfaqe 82m2, ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati ekzistues. Organizohet nga 3 ambjente, 1 tualet me ajrosje natyrale, dhe 1 ballkon. Jepet me qira bosh, i pershtatshem per zyra. Cmimi: 330 Euro / Muaj. Per me shume informacion: +355676088700

Per Shitje

109.00m2

2 Dhome gjumi

2 Tualet

Tek Kopshti Botanik, Shitet Apartament 2+1

Tek Kopshti Botanik, Shitet Apartament 2+1. Apartament me nje siperfaqe 104m2, ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri cilesor. Ambjenti organizohet nga salloni, dy dhoma gjumi, 2 tualete, ku njeri eshte me ajrosje natyrale, dhe 1 ballkon. Shitet totalisht i mobiluar. Disponon Dokumentacion te Rregullt Hipotekor, i rivleresuar. Cmimi: 109.000 Euro, i negociueshem. Per me shume informacion: +355676088700

Per Shitje

118.00m2

2 Dhome gjumi

1 Tualet

Tek Rr. e Kosovareve, Shitet Apartament 2+1

Tek Rr. e Kosovareve, Shitet Apartament 2+1. Apartament me nje siperfaqe 118m2, ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri cilesor. Ambjenti organizohet nga salloni, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon, ku te gjitha hapsirat kane dalje ne ballkon. Shitet totalisht i mobiluar ku ka nje investim te zgjedhur dhe shume cilesor. Cmimi: 200.000 Euro. Per me shume informacion: +355676088700

Per Qira

115.00m2

2 Dhome gjumi

1 Tualet

Ne Rr. e Kavajes, prane Kishes, Jepet me Qira Apartament 2+1, i pershtatshem per zyra

Ne Rr. e Kavajes, prane Kishes, Jepet me Qira Apartament 2+1, i pershtatshem per zyra. Apartament me nje siperfaqe 120m2, ndodhet ne katin e 1-re banim, te nje pallati te ri me ashensor. Ambjenti organizohet nga salloni, 2 dhoma gjumi, 1 tualet, dhe 1 ballkon. Jepet bosh, i pershtatshem per zyra. Zona ku ndodhet apartamenti eshte nje nder zonat me te preferuara, me shume facilitete. Cmimi: 400 Euro / Muaj, se bashku me taksa te perfshira ne cmim. Per me shume informacion: +355676088700

Per Shitje

140.00m2

2 Dhome gjumi

2 Tualet

Rezidenca Kodra e Diellit 1, Shitet Apartament 2+1, Duplex

Rezidenca Kodra e Diellit 1, Shitet Apartament 2+1, Duplex. Apartament me nje siperfaqe 140m2, ndodhet ne katin e 3-te dhe te 4-rt, pjese e rezidences Kodra e Diellit 1, pjese e nje prej Rezidencave me cilesore ne Tirane, e monitoruar me CCTV sistem dhe me patrulla sigurimi, per nje jetese te qete dhe te sigurte. Ka nje gjelbërim të spikatur, ku i jep mundësi komunitetit të ketë një jetë aktive fizike. Ambjenti organizohet nga salloni se bashku me kendin e gatimit, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe nje ballkon. Eshte i arreduar ne menyre cilesore dhe me nje kujdes te vecante, ku i gjithe mobilimi, eshte i perfshire ne cmim. Vjen bashke me dy poste parkimi. DIsponon Dokumentacion te Rregullt Hipotekor. Cmimi: 250.000 Euro. Per me shume informacion: +355676088700

Per Shitje

122.00m2

2 Dhome gjumi

2 Tualet

Kompleksi Kolombo, Shitet Apartament 2+1

Kompleksi Kolombo, Shitet Apartament 2+1. Apartament me nje siperfaqe 122m2, ndodhet ne katin e 4-rt, te nje pallati te ri, pjese e nje kompleksi te ri cilesor. Ambjenti organizohet nga salloni se bashku me kendin e gatimit te vecuar, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, 2 ballkone. Shitet totalisht i mobiluar. Disponon Dokumentacion te Rregullt Hipotekor. Cmimi: 146000 Euro. Per me shume informacion, kontakto tani Xhuljon: +355676088700

Per Shitje

68.00m2

1 Dhome gjumi

1 Tualet

Kompleksi Kolombo, Shitet Apartament 1+1

*** Ulet Cmimi *** Kompleksi Kolombo, Shitet Apartament 1+1. Apartament me nje siperfaqe 72m2, ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri, pjese e nje kompleksi cilesor. Ambjenti organizohet nga salloni, 1 dhome gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon te bollshem. Shitet totalisht i mobiluar. Disponon Dokumentacion te Rregullt Hipotekor. Cmimi: 80000 Euro, i negociueshem. Per me shume informacion, kontakto tani Xhulion: +355676088700