Info Don bosko

Info Don bosko

Ekspert Pronash/REALTOR

+35542403900

Na kontaktoni

Per Qira

110.00m2

Dhome gjumi

1 Tualet

Myslym Shyri, Ambient biznesi me qira

Prane Drejtorise se Policise, jepet me qira ambient biznesi. Siperfaqja totale eshte 110 m2 me anshensor panoramik, e shtruar me parket, ndricim me spote, aspirim-kondicionim. I pershtatshem per zyra, klinike, laborator, Call center etj.. Cmimi: 1.100 euro / muaj Per me shume informacion, kontaktoni ne nr 0676022313

Per Qira

90.00m2

2 Dhome gjumi

1 Tualet

Jepet me qira Apartament 2+1 te Kompleksi KIKA

Te Kompleksi KIKA jepet me qira Apartament 2+1. Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri, te pajisur me dy ashensore. Ai eshte i organizuar si me poshte: 1 dhome ndenje se bashku me ambientin e gatimit, 2 dhoma gjumi dhe 1 tualet. Apartamenti ka nje mobilim shume te mire dhe bashkekohor. Cdo dhome e tij eshte e pajisur me kondicioner. Per me shume info, kontakto Oerdin me nr.tel 0697886969

Per Qira

86.00m2

2 Dhome gjumi

1 Tualet

Kompleksi Kika,Jepet me Qira Apartament 2+1

Te kompleksi Kika, ne Komunen e Parisit, jepet apartament me qira. Apartamenti ndodhet ne katin e peste. godina ne te cilen ndodhet apartamenti eshte i ri dhe i pajisur me 2 ashensore. Apartamenti eshte i organizuar si me poshte: nje dhome ndenje sebashku me ambientin e gatimit, dy dhoma gjumi dhe nje tualet. Ai eshte totalisht i mobiluar. Per me shume info kontakto me Oerdin 0697886969.

Per Qira

114.00m2

2 Dhome gjumi

1 Tualet

Rezidenca Kodra e Diellit Jepet me Qira Apartament 2+1

Te Rezidenca Kodra e Diellit jepet apartament 2+1. Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje prej godinave ne kete rezidence, godina eshte e pajisur me ashensor. Ai eshte i organizuar si me poshte: dhome ndenje sebashku me ambientin e gatimit, dy dhoma gjumi, nje tualet dhe nje ballkon. Apartamenti eshte eshte pothuajse i mobiluar (mungon vetem mobilimi i dhomes se ndenjes, ndersa kuzhina dhe dhomat e gjumit jane totalisht te mobiluara). Per me shume info kontaktoni me Oerdin ne nr: 0697886969

Per Qira

80.00m2

Dhome gjumi

2 Tualet

Prane Myslym Shyrit Jepet Apartament 1+1 me Qira

Ne rrugen Him Kolli, jepet apartament 1+1 me qira. Apartamenti ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri. Apartamenti eshte i organizuar si me poshte: nje dhome ndenje , kuzhine, nje dhome gjumi dhe dy tualete. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 80 m2. Eshte totalisht i mobiluar. I pajisur kondicioner. Per nje vizite ne prone kontakto Oerdin ne nr : 0697886969

Per Qira

800.00m2

Dhome gjumi

8 Tualet

Godine Multifunksionale me Qira

Ne Laprake , buze rruges kryesore jepet Godine Multifunksionale me qira. Godina eshte kater kateshe dhe ka nje siperfaqe totale prej 800 m2 (200 m2 per kat). Godina eshte e organizuar si me poshte: 21 ambiente zyrash dhe 8 tualete por hapesirat mund te rimodelohen sipas nevojave te klientit. Godina eshte e pajisur me sistem qendror ngrohje-ftohje, aspirim dhe ka te instaluar sistemin e kamerave. Godina mund te sherbeje per zyrat qendrore te cfaredolloj kompanie, klinike mjekesore, laborator qendror analizash, qender kursesh private, Venndodhja e ben te lehte aksesueshme . Na kontaktoni per nje vizite ne prone 0676022313

Per Qira

65.00m2

1 Dhome gjumi

1 Tualet

Zogu i Zi Jepet Apartament 1+1 me Qira

Te Zogu i Zi jepet apartament 1+1 me qira. Apartamenti ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te ri te pajisur me ashensor. Ai eshte i organizuar si me poshte: ne dhome ndenje, nje dhome gjumi dhe nje tualet. Apartamenti ka termo izolim dhe kondicioner. Tualet me dritare. Totalisht i mobiluar. Per me shume info ju lutem na kontaktoni.

Per Qira

80.00m2

2 Dhome gjumi

1 Tualet

Qender, Jepet Me Qira Apartament 2+1

Prane Bankes se Shqiperise, Jepet me Qira Apartament 2+1. Apartament me nje siperfaqe 80m2, pallat ekzistues. Organizohet nga ambjenti i gatim ndenjes, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon. Jepet totalisht i mobiluar. Cmimi: 320 Euro / Muaj. Per me shum info kontaktoni ne numrin 0672049700

Per Shitje

62.00m2

1 Dhome gjumi

1 Tualet

Laprake, shitet apartament 1+1

Prane Kupoles, Laprake, shitet apartament 1+1. Apartamenti me nje siperfaqe totale 70.64 m2, organizohet nga ambjenti i gatimit dhe ndenjes, nje dhome gjumi dhe nje tualet ( me ajrim natyral ) dhe nje ballkon. Orjentimi Jug, cka ben qe te jete gjithe kohen me ndricim natyral, kati i 1-re banim. Kompleksi eshte ne ndertim, aktualisht ne fazen e shtrimit te pllakave. Cmimi: 780 euro/m2 Per me shume informacion apo nje vizite ne prone, kontatkoni ne numrin 0676088300