Mei realty Ami

Mei realty Ami

Ekspert Pronash/REALTOR

+355 42229888

Na kontaktoni

Per Shitje

172.00m2

5 Dhome gjumi

Tualet

Golem,Shitet Vila 3-kat.

Golem,Shitet Vila 3-katshe. Vila eshte 3 kat, ku secili kat eshte 86 m2 dhe ne katin e fundit eshte papafingo . Eshte e vendosur mbi nje truall me siperfaqe 200 m2. Kati i pare eshte i organizuar ne nje sallon te madh te mobiluar, 1 dhome ndenje te mobiluar, 2 dhoma gjumi te mobiluara,nje tualet dhe nje ballkon. Edhe kati i dyte ka te njejtin organizim si kati i pare. Ndodhet ne nje zone mjat te qete me vila private. I pajisur me Certifikate pronesie dhe trualli. Cmimi: 165.000 Euro. Per me shume informacion kontaktoni 0675088806.

165,000€

Per Shitje

258.00m2

Dhome gjumi

Tualet

Shitet ne zonen e ish Bllokut nje ambjent komercial

Shitet ne zonen e ish Bllokut nje ambjent komercial me nje siperfaqe prej 258 m2. Ambjenti organizohet nga nje hapesire e madhe open space , 1 dhome depo , 2 tualete . Ambjenti eshte funksional . Cmimi 500000 euro. Per me shume informacion: +355672912333

Per Shitje

120.00m2

3 Dhome gjumi

2 Tualet

For Sale 3 bedroom Apartment at Asim Vokshi Street.

For Sale 3 bedroom Apartment at Asim Vokshi Street. Apartment with surface 120sqm, is located on 80th floor of a new building. It is organised in living room, 3 bedrooms, 2 bathrooms and 2 balconies. Ownership lawfully Price: 1100 Euro/ sqm, negotiable.

132,000€