Mei realty Plaza

Mei realty Plaza

Ekspert Pronash/REALTOR

+355674052734

Na kontaktoni

Per Qira

90.00m2

2 Dhome gjumi

1 Tualet

Rruga e Barrikadave, perball shkolles Lidhja Prizrenit Jepet me Qira 2+1.

Rruga e Barrikadave, perball shkolles Lidhja Prizrenit Jepet me Qira 2+1. Apartament me nje siperfaqe 90m2 ndodhet ne katin e 5-te, te nje pallati te 10 katesh. Organizimi fillon nga ambjenti i ndenjes dhe gatimit, dy dhoma gjumi, 1 tualet dhe 3 ballkone. Per me shume info kontaktoni ne nr : +355674052734

Per Qira

105.00m2

2 Dhome gjumi

2 Tualet

Ne Qender perball Toptani Center,Jepet Me Qira Apartament 2+1+ Garazh

Ne Qender perball Toptani Center,Jepet Me Qira Apartament 2+1+ Garazh. Apartamenti ka nje siperfaqe pre 105 m2 dhe ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri me ashensor. Organizimi fillon nga salloni dhe ambjenti i gatimit , dy dhoma gjumi , 2 tualete dhe nje ballkon. Apartamenti eshte totalisht i mobiluar . Cmimi 500Euro/Muaj . Per me shume info kontaktoni ne nr : +355674052734

Per Qira

80.00m2

2 Dhome gjumi

2 Tualet

Ne Rrugen Siri Kodra Jepet Me Qira Ambient Biznesi

Ne Rrugen Siri Kodra jepet me qira Ambient Biznesi me siperfaqe 80m2. Ambienti ndodhet buze rruge, eshte i investuar dhe i pershtatur per aktivitet biznesi si: zyra, klinik dentare, laborator etj. Organizohet ne 3 ambient pune, magazine, 2 tualtete dhe ballkoni. Ndodhet ne katin e pare te banimit te nje pallati te ri. Per me shume info kontaktoni ne : +355674052734

Per Qira

90.00m2

2 Dhome gjumi

1 Tualet

Rruga e Elbasanit, tek Ambasada Amerikane Jepet me Qira Apartament 2+1.

Rruga e Elbasanit, tek Ambasada Amerikane Jepet me Qira 2+1. Apartament me nje siperfaqe 90m2 ndodhet ne katin e 7-te, te nje pallati te ri, buze rruge. Organizimi fillon nga ambjenti i ndenjes dhe gatimit, dy dhoma gjumi, 1 tualet dhe nje ballkon. Per me shume info kontaktoni ne nr : +355674052734

Per Qira

120.00m2

3 Dhome gjumi

2 Tualet

Ne Don Bosko Perball Vizion Plus, Jepet Me Qira 3+1.

Ne Don Bosko perball Vizion Plusit, jepet me qera 3+1, apartamenti organizohet ne korridor hyres, sallon ndenje me ambjent gatimi te veçuar, dhome studimi/relaksi (ne vijim te sallonit por i ndare) nje dhome gjumi matrimoniale bashke me aneks te bollshem, dhome gjumi me tualet sherbimi, tualet i perbashket, ballkon. Apartamenti eshte 120 M2 ka si cmim 350 euro/muaj. Per me shume informacion, nje vizite ne kete prone ose prona te ngjashme kontaktoni ne numrin +355674052734.

Per Qira

50.00m2

1 Dhome gjumi

1 Tualet

Tek Gjykata E Apelit, Jepet Me Qira Duplex 1+1.

Tek Gjykata e Apelit, jepet me qira Duplex 1+1, ne katin e 5, te nje pallati ekzistues. Apartamenti eshte i organizuar ne forme Duplex-i, me sallon ndenje, dhome gjumi, tualet. Orientimi i apartamentit eshte Veri. Apartamenti eshte i rikonstruktuar dhe i pershtatur ne menyre shume funksionale duke shfrytezuar mire hapesiren e brendshme. Apartamenti eshte shume i pershtatshem per çift. Kontakto Julvinin ne numrin +355 675088801, per te realizuar nje vizite ne kete prone ose prona te ngjashme.

Per Shitje

99.10m2

2 Dhome gjumi

2 Tualet

Tek Kompleksi Star, Shitet Apartament 2+1.

Tek Kompleksi Star, shitet apartamenti 2+1. Apartament me nje siperfaqe 112.8 m2, ndodhet ne katin e 3-te te nje kompleksi te ri ne ndertim. Ambjenti organizohet nga salloni, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkon. Cmimi: 850 Euro / m2. Per me shume informacion apo nje vizite ne prone, kontaktoni ne numrin e telefonit: +35542201010.

Per Qira

85.00m2

1 Dhome gjumi

1 Tualet

Tek Rruga Skerdilajd Llagami , Jepet Me Qira Apartamenti 1+1.

Tek Rruga Skerdilajd Llagami , jepet me qira apartamenti 1+1 ne katin e 5-te te nje pallati te ri. Apartamenti organizohet nga salloni i ndenjes, dhome gjumi, tualet, ballkon. Apartamenti jepet totalisht i mobiluar. Cmimi: 500 Euro/Muaj . Per me shume informacion apo nje vizite ne prone, kontaktoni Isren ne numrin +35542201010.

500€

Per Qira

76.00m2

2 Dhome gjumi

1 Tualet

Tek Rruga e Dibres, Jepet Me Qira Apartamenti 2+1

Tek Rruga e Dibres , jepet me qira apartamenti 2+1 ne katin e 3 te nje pallati te ri. Apartamenti i ka te integruar ne nje ambient sallonin, zonen e ngrenies dhe kuzhinen. Apartamenti ka gjithashtu dy dhoma gjumi , nje tualet dhe nje ballkon . Cmimi eshte 400 euro . Per me shume informacion, nje vizite ne kete prone ose prona te ngjashme kontaktoni tani Isren ne numrin +35542201010.