Mei realty Plaza

Mei realty Plaza

Ekspert Pronash/REALTOR

+355674052734

Na kontaktoni

Per Qira

25.00m2

2 Dhome gjumi

1 Tualet

Tek Rruga Budi, afer Drejtorise te Higjenes jepet me Qira ambjent komercial.

Tek Rruga Budi, afer Drejtorise te Higjenes jepet me Qira ambjent komercial. Ambjenti ndodhet ne kati 0, me akses te plote nga rruga dhe ka nje siperfaqe prej 25m2. Ambjenti organizohet me dy kate, ku ne katin e pare eshte hapsire open-space dhe nepermjet shkallleve ne katin e dyte eshte siperfaqe po njesoj si kati i pare bashke me tualetin. Ambjenti eshte i pershtashem per cdo lloj biznesi dhe ka fasade xhami. Cmimi: 270 Euro/Muaj (i diskutueshem). Per me shume informacion ose per te vizituar pronen nga afer kontaktoni Brunen ne Numrin e kontaktit: 0689089655.

Per Qira

70.00m2

2 Dhome gjumi

1 Tualet

Jepet Me Qira Ne Qender Apartament 2+1.

Ne qender te Tiranes jepet me qira apartament 2+1 ne katin e 10 te nje pallati te ri. Apartamenti eshte i organizuar si me poshte: sallon ndenje me ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, tualet dhe ballkon. Zona ne te cilen ndodhet ofron kushte per nje jete komode, Per me shume informacion kontaktoni Brunen ne 068 90 89 655.

500€

Per Shitje

600.00m2

Dhome gjumi

Tualet

Ne Sauk, Shitet Toke

Ne Sauk, shitet toke 600 m2. Vendodhja e tokes gjendet e vizatuar ne harte dhe eshte e pershtatshme per cdo lloj aktiviteti. Eshte e pajisur me dokument pronesie. Cmimi: 120 euro/m2 i diskutueshem. Per me shume informacion kontaktoni ne numrin 0675088808

72,000€

Per Qira

58.00m2

1 Dhome gjumi

1 Tualet

Prane Pallatit Te Sportit "Asllan Rusi", Jepet Me Qira Apartament 1+1

Prane Pallatit Te Sportit "Asllan Rusi", mbrapa RING CENTER jepet me qira apartament 1+1 ne katin e 6 te nje pallati te ri. Apartamenti eshte i organizuar si me poshte: sallon ndenje me ambient gatimi, 1 dhome gjumi, tualet dhe nje verande 22 m2. Per me shume info kontaktoni ne numrin 0675088808.

Per Qira

205.00m2

Dhome gjumi

Tualet

Ne Autostraden TR-DR, Jepen me Qera 3 Magazina

Ne Autostraden TR-DR, JEPEN ME QIRA 3 Magazina. Magazinat kane siperfaqe 205 m2 secila me hapesire per parkim 170m2 dhe me lartesi dysheme-tavan 4.8m. Cmimi 600 Euro/SECILA! Per me shume info kontakto ne numrin 0675088808

600€

Per Shitje

80.60m2

2 Dhome gjumi

1 Tualet

Tek Rruga Milto Sotir Gurra, ASTIR, Shitet Apartament 2+1

Tek rruga Milto Sotir Gurra, ASTIR shitet apartament 2+1 me certifikate pronesie, ne katin e 3 te nje pallati te ri. Apartamenti eshte i organizuar si me poshte: sallon ndenje me ambient gatimi 2 dhoma gjumi,1 tualet dhe nje ballkon i madh. Per me shume info kontakto ne numrin 0675088808.

Per Shitje

87.07m2

2 Dhome gjumi

1 Tualet

Në Blv.Bajram Curri , Shitet Apartament 2+1.

Në Blv.Bajram Curri , shitet apartament 2+1 me siperfaqe 102.3 m2 bruto dhe 87.07 m2 neto, ndodhet në katin e 6-të të një kompleksi të ri në ndërtim shumë cilësor. Me fasadë të ventiluar, izolim akustik dhe termik, ndarjet nëpërmjet apartamenteve janë me dopjotullë. Apartamenti organizohet në : Sallon me ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 2 ballkonë. Orientimi i Apartamentit është në Perëndim. Për më shumë informacion, një vizitë në këtë pronë ose prona të ngjashme kontaktoni tani Isrën në numrin +355695229458

Per Shitje

91.95m2

2 Dhome gjumi

2 Tualet

Në Blv.Bajram Curri , Shitet Apartament 2+1.

Në Blv.Bajram Curri , shitet apartament 2+1 me siperfaqe 108.1 m2 bruto dhe 91.95 m2 neto, ndodhet në katin e 4-të të një kompleksi të ri në ndërtim shumë cilësor. Me fasadë të ventiluar, izolim akustik dhe termik, ndarjet nëpërmjet apartamenteve janë me dopjotullë. Apartamenti organizohet në : Sallon me ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 2 ballkon. Orientimi i Apartamentit është në Perëndim. Për më shumë informacion, një vizitë në këtë pronë ose prona të ngjashme kontaktoni tani Isrën në numrin +355695229458

Per Shitje

69.40m2

1 Dhome gjumi

1 Tualet

Në Blv.Bajram Curri , Shitet Apartament 1+1.

Në Blv.Bajram Curri , shitet apartament 1+1 me sipërfaqe 81.5 m2 bruto dhe 69.4 m2 neto, ndodhet në katin e 4-të të një kompleksi të ri në ndërtim shumë cilësor. Me fasadë të ventiluar, izolim akustik dhe termik, ndarjet nëpërmjet apartamenteve janë me dopjotullë. Apartamenti organizohet në : Sallon me ambient gatimi, 1 dhomë gjumi, 1 tualet dhe 2 ballkone. Orientimi i Apartamentit është në Lindje. Për më shumë informacion, një vizitë në këtë pronë ose prona të ngjashme kontaktoni tani Isrën në numrin +355695229458