Eni Kopali

Eni Kopali

Ekspert Pronash/REALTOR

+355672912333

Na kontaktoni

Per Qira

109.00m2

3 Dhome gjumi

2 Tualet

Blv. Zhan D'Ark, Prane Gjykates se Apelit, Jepet me Qira Ambjent per zyra, e mobiluar

Blv. Zhan D'Ark, Prane Gjykates se Apelit, Jepet me Qira Ambjent per zyra, e mobiluar. Ambjent me nje siperfaqe 109m2, ndodhet ne katin e 4-rt, te nje pallati te ri me ashensor. Ambjenti organizohet nga 3 hapsira, 2 tualete dhe 2 ballkone. Jepet me totalisht i mobiluar per zyra. Cmimi: 400 Euro / Muaj. Per me shume informacion: +355672912333

Per Shitje

67.00m2

1 Dhome gjumi

1 Tualet

Ne Astir, afer Viles L, Shitet Apartament 1+1 me Hipoteke

Ne Astir, afer Viles L, Shitet Apartament 1+1. Apartamenti me siperfaqe 67 m2, i organizuar ne ambjent ndenje dhe gatimi me vete, 1 dhome gjumi 1 tualet dhe nje ballkon. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje kompleksi te ri. . Shitet totalisht i mobiluar. Cmimi: 43.000 Euro i padiskutueshem. Per me shume info apo nje vizite ne prone, kontaktoni +355675088809

Per Shitje

57.80m2

2 Dhome gjumi

1 Tualet

Laprake, Shitet Apartament 1+1

Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri afer universitetit "Zonja e Keshillit te Mire". Ka nje siperfaqe prej 66.9m2 . kati 4. Organizohet nga ambjenti i gatimit dhe ndenjes, nje dhome gjumi, ballkon dhe tualeti . Ndodhet ne nje zone ku ofrohen te gjitha facilitetet per nje jetese sa me komode. Cmimi: 49.000 euro. Per me shume informacion apo nje vizite ne prone, kontaktoni ne numrin 0675088809.

Per Shitje

75.00m2

2 Dhome gjumi

1 Tualet

Ne Ish Fushen e Aviacionit, Shitet Apartament 2+1

Ne Ish Fushen e Aviacionit, Shitet Apartament 2+1. Apartament me nje siperfaqe 85m2, ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri me ashensor. Ambjenti organizohet nga salloni, 2 dhoma gjumi, 1 tualet, 1 depo dhe 1 ballkon. Ka nje orientim Jug - Lindje. Me dokumenta te rregullta pronesie. Cmimi: 67500 Euro. Per me shume informacion, kontaktoni Ledin: +355672912333

Per Shitje

81.00m2

2 Dhome gjumi

2 Tualet

Ne Rr. Don Bosko, Shitet Apartament 2+1.

Ne Rr. Don Bosko, Shitet Apartament 2+1. Apartament me nje siperfaqe 91m2, ndodhet ne katin e 6-te te nje kompleksi te ri ne ndertim. Ambjenti organizohet nga salloni, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 1 ballkon. Cmimi: 850 Euro / m2. Per me shume informacion, apo nje vizite ne prone, kontaktoni agjenten Eni Kopali ne numrin e telefonit: +355672912333