Sidrit Carciu

Sidrit Carciu

Ekspert Pronash/REALTOR

+355674052735

Na kontaktoni

Per Qira

124.00m2

Dhome gjumi

2 Tualet

Prane Liceut Artistik Jepet Dupleks me Qira

ne Rrugen e Elbasanit, prane Liceut Artistik jepet duplex me qira. Duplexi ndodhet ne kati n e tre dhe te katert te nje pallati te ri te pajisur me ashensor. Ai ka nje siperfaqe te brendshme prej 124 m2 dhe eshte i organizuar si me poshte: dhome ndenje, kuzhine me vete, tre dhoma gjumi dhe dy tualete me dritare. Duplexi eshte totalisht i mobiluar. Ne cmim nuk jane te pershire taksat. Per me shume info kontaktoni Sidritin ne nr 0674052735.

Per Shitje

83.00m2

2 Dhome gjumi

1 Tualet

Shitet Apartament 2+1 ne Don Bosko, Rr : Albanopoli.

Shitet Apartament 2+1ne Don Bosko, Rr: Albanopoli. Apartamenti ndodhet ne katin e 7te (jo te fundit) te nje pallati te ri me ashensor. Organizohet nga nje sallon me aneks gatimi edhe dalje ne ballkon, dhome cifti, dhome femijesh me dalje ne ballkon edhe tualet me dritare. Orjentimi Jug-Lindje. Me Certifikat Pronesie. Per me shume info kontaktoni ne nr : 0674052735

Per Qira

106.00m2

2 Dhome gjumi

2 Tualet

Jepet me qira Apartament 2+1+2 per banim ose zyre, tek Myslym Shyri.

Jepet me qira Apartament 2+1+2 per banim ose zyre, tek Myslym Shyri prane ish Adidas. Apartamenti ndodhet ne katin 4 te nje pallati te ri dhe shume cilesor. Vendodhja e ben shume te deshirueshem si per banim edhe per zyre. Organizohet ne nje sallon me aneks gatimi te vecuar dhe me dalje ne ballkon. Dy dhoma gjumi, njera dhome me dalje ne ballkon. Si dhe dy tualete me dritare. apartamenti eshte i shtruar me parket edhe ka dy kondicionere. Mobilimi mundesohet nga pronari. Per me shume info kontaktoni nr : 0674052735

Per Qira

98.00m2

2 Dhome gjumi

1 Tualet

Jepet me qira zyre 2+1 tek rr. Durresit.

Jepet me qira zyre 2+1tek rruga e Durresit dhe kryqezimit me rr. Fortuzi. Apartamenti me nje siperfaqe 107m2, ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati ekzistues buze rruge edhe dritaret kane pamje nga rruga, qe te mundesojne per drite edhe vizibilitet per publicitet. Punimet ne apartament jane shume te mira. Organizohet nga dy dhoma, nje sallon, nje tualet edhe nje ballkon. I pershtatshem per biznes. Me dokumenta te rregullta pronesie. Per me shume informacion, apo nje vizite ne prone kontaktoni : +355674052735

Per Qira

94.00m2

2 Dhome gjumi

1 Tualet

Jepet me qira Apartament 2+1 tek Liqeni i Tiranes.

Jepet me qira Apartament 2+1 tek Liqeni i Tiranes. Apartamenti ndodhet ne katin e 5te te nje pallati te ri me punime cilesore prane Liqenit te Tiranes. Vendodhja e ben shume te deshirueshem per te jetuar. Organizohet nga nje sallon me aneks gatimi dhe me dalje ne ballkon, dy dhoma gjumi secila me dajle ne ballkon dhe nje tualet. Pallati disponon kamera sigurie. Per me shume informacion ju lutemi na kontaktoni ne nr: 0674052735

Per Qira

550.00m2

8 Dhome gjumi

Tualet

Jepet super Vile me qira tek rruga e Durresit.

Jepet super vilë me qira në Rrugën e Durrësit me sipërfaqe 550 m2. Vila është e organizuar në 3 kate dhe një kate -1. Ambientet janë të arreduara me mobilim komode për zyra, takime mbledhjeje. Kati i 3 i vilës është i shtruar me parkete dhe katet e tjera janë me mermer. E pajisur me sistem sigurie kamerash, dritaret dhe dera kryesore kane xham të blinduar. Gjithashtu ka sistem kondicionimi dhe ventilimi qëndror,gjeneratorë të energjisë elektrike që përballon si ndriçimin ashtu dhe paisjet e ngrohjes dhe ventilimit. Instalime moderne të internetit, telefonisë me centrale qëndrore,sistem anti zjarr. Në hyrje të vilës ka vend qëndrimi për 2 automjete. Ka garazh të mbyllur me komandim për 1 automjet nga ana e pasme e vilës. Shumë e përshtatshme për Banka, Zyra Qëndrore Biznesesh, Ambasade. Për një vizitë në pronë ju lutem na kontaktoni në 0674052735

Per Shitje

95.00m2

2 Dhome gjumi

2 Tualet

Shitet Apartament 2+1+2 ne qender te Sarandes.

Shitet Apartament 2+1+2 ne qender te Sarandes. Apartamenti ndodhet ne katin e 7 te nje pallati me punime shume cilesore te zones dhe shume afer me detin. Organizohet nga nje sallon me aneks gatimi dhe me dalje ne ballkon. Dy dhoma gjumi te bollshme dhe dy tualete. Disponon Certifikat pronesie. Per me shume info kontaktoni nr : 0674052735

75,000€

Per Shitje

115.00m2

2 Dhome gjumi

2 Tualet

Shitet Apartament 2+1+2+ verande ne Ali Dem.

Shitet 2+1+2+ verande ne Ali Dem, tek ish markata e vjeter. Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje pallati ne ndertim. Organizohet nga nje sallon me aneks gatimi, dy dhoma gjumi (njera dhome me tualet), dhe nje tualet dite edhe verande 45 m2. Per me shume info kontaktoni ne nr: 0674052735

Per Shitje

97.50m2

2 Dhome gjumi

1 Tualet

Shitet Apartament 2+1 tek Golden Park.

Shitet Apartament 2+1 tek Golden Park. Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje kompleksi ne ndertim tek Golden Park. Organizohet nga nje sallon me aneks gatimi dhe dalje ne ballkon, dy dhoma gjumi dhe nje tualet. Apartamenti eshte ne proces ndertimi. Per me shume info kontaktoni ne nr: 0674052735