Ledi Joanidhi

Ledi Joanidhi

Ekspert Pronash/REALTOR

+355672049900

Na kontaktoni

Per Qira

80.00m2

1 Dhome gjumi

1 Tualet

Rr e Elbasanit prane Ambasades Turke , jepet me qira apartament 1+1

Rr e Elbasanit prane Ambasades Turke , jepet me qira apartament 1+1. Apartamenti eshte pjese e nje vile 3 kateshe . Apartamenti organizohet nga guzhina , nje dhome gjumi , nje tualet dhe nje ballkon . Brenda cmimit 250 euro perfshihet dhe nje post parkimi.Per me shume informacion, apo nje vizite ne prone kontaktoni ne nr: +355672049900

Per Qira

70.00m2

2 Dhome gjumi

1 Tualet

Ne qender jepet me qira apartament 2+1

Ne Qender prane Toptani Center , Jepet Me Qira Apartament 2+1 Apartamenti ka nje siperfaqe 70m2, ndodhet ne katin e 2-te banim te nje pallati te ri. Ambjenti organizohet nga salloni, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon. Jepet me qera totalisht i mobiluar, Cmimi: 550Euro/Muaj. Per me shume informacion, apo nje vizite ne prone kontaktoni ne nr: +355672049900

Per Qira

165.00m2

3 Dhome gjumi

2 Tualet

Kompleksi Nobis, Jepet me Qira Apartament 3+1

Kompleksi Nobis, Jepet me Qira Apartament 3+1. Apartament me nje siperfaqe 165m2, ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ri, pjese e nje kompleksi cilesor dhe te mire administruar, me sistem sigurie dhe kamerash. Ambjenti organizohet nga salloni, 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 1 ballkon. Jepet me qira totalisht i mobiluar ne menyre moderneCmimi: 1400 Euro / Muaj. Per me shume informacion: +355672049900

Per Qira

80.00m2

1 Dhome gjumi

2 Tualet

Tek Rr e Kavajes , jepet me qira apartament 1+1

Tek Rr e Kavajes jepet Apartament 1+1 me qira. Apartamenti ndodhet ne katin e 8-te te nje pallati te ri te pajisur me ashensor. Apartamenti eshte i organziuar si me poshte: nje dhome ndenje sebashku me ambjentin e gatimit, nje dhome gjumi, dy tualet dhe nje ballkon. Apartamenti eshte totalisht i mobiluar . Per me shume info ose nje vizite ne prone kontakto tani me ne nr 0672049900

Per Qira

138.00m2

3 Dhome gjumi

2 Tualet

Rr e Elbasanit tek Park Gate, jepet me qira apartament per zyra 3+1

Rr e Elbasanit tek Park Gate, jepet me qira apartament per zyra 3+1.Organizohet nga 4 ambjente, 2 tualet dhe2 ballkon. Kati i 11-te banim te nje pallati shume cilesor .Ambienti ka siperfaqje prej 160m2 Cmimi: 1500euro / muaj perfshire dhe nje post parkimi Per me shume, kontaktoni ne nr 0672049900

1,500€

Per Qira

130.00m2

2 Dhome gjumi

1 Tualet

Bllok Rr Vaso Pasha , jepet me qira apartament 2+1

Bllok Rr Vaso Pasha , jepet me qira apartament 2+1 . Apartament me nje siperfaqe 130m2, ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati egzistus . Ambjenti organizohet nga salloni, 2 dhoma gjumi, 1 tualete dhe 1ballkone . Apartamenti ka dhe nje oxhak funksional Jepet me qira totalisht i mobiluar ne menyre cilesore. Cmimi - 800Euro / Per me shume informacion kontaktoni - +355672049900

Per Qira

120.00m2

2 Dhome gjumi

2 Tualet

Ambasador 2, Jepet me Qira Apartament 2+1+ Garazh

Ambasador 2, Jepet me Qira Apartament 2+1+ Garazh. Apartament me nje siperfaqe 132m2, ndodhet ne katin 3-te te nje pallati te ri cilesor. Organizohet nga salloni, kuzhina, dy dhoma gjumi dhe dy tualete. Eshte i arreduar ne menyre cilesore. Disponon garazh te perfshire ne cmim. Cmimi: 1000 Euro / Muaj + Taksa. Per me shume informacion: +355672049900

Per Qira

138.00m2

3 Dhome gjumi

2 Tualet

Bllok, Rr. Pjeter Bogdani, Jepet me Qira Apartament 3+1

Bllok, Rr. Pjeter Bogdani, Jepet me Qira Apartament 3+1. Apartament me nje siperfaqe 138m2, ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati te ri cilesor. Ambjenti organizohet nga salloni, 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 2 ballkone . Jepet me qira totalisht i mobiluar ne menyre cilesore. Cmimi - 700Euro / Muaj perfshire dhe taksat. Per me shume informacion kontaktoni - +355672049900

Per Qira

90.00m2

1 Dhome gjumi

1 Tualet

Tek Pallati Ambassador 3, Jepet me Qira Apartament 1+1

Tek Pallati Ambassador 3, Jepet me Qira Apartament 1+1. Apartament me nje siperfaqe 90m2, ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ri. Eshte e organizuar ne 1 dhome ndenje me kuzhine, 1 dhome gjumi, 1 korridor, 1 tualet dhe nje dhe nje dhome garderobe. Eshte i mobiluar ne menyre bashkekohore dhe i shtruar me parket. Per me shume informacion kontaktoni +355672049900