Ledi Joanidhi

Ledi Joanidhi

Ekspert Pronash/REALTOR

+355672049900

Na kontaktoni

Per Qira

100.00m2

1 Dhome gjumi

1 Tualet

Rr. Muhamed Gjollesha, Jepet me Qira Ambjent Komercial

Rr. Muhamed Gjollesha, Jepet me Qira Ambjent Komercial. Ambjent me nje siperfaqe 100m2, ndodhet ne katin 0 te nje pallati ekzistues, buze rruge. Organizohet nga nje ambjent open - space dhe nje tualet. I pershtatshem per cdo lloj aktiviteti. Cmimi: 1700 Euro / Muaj. Per me shume informacion, kontaktoni Ledin: 0672049900

Per Shitje

76.25m2

Dhome gjumi

Tualet

Tek Rr Irfan Tomini , shitet ambjent komercial

Ne Rrugen Irfan Tomini, Shitet Apartament 2+i kthyer per ambjent komercial. Apartamenti ka nje siperfaqe totale 76.25m2 dhe ndodhet ne katin e 0 te nje pallati ekzistues . Cmimi: 850Euro /m2. Per me shume informacion, apo nje vizite ne prone, kontaktoni ne numrin e telefonit: +355672049900

Per Qira

60.00m2

1 Dhome gjumi

1 Tualet

Tek Rruga Myslym Shyri, Jepet me qira apartamenti 1+1.

Tek Rruga Myslym Shyri, Jepet me qira apartamenti 1+1. Apartamenti ndodhet ne katin e 1-banim te nje pallati ekzistues me nje siperfaqe 60 m2. Organizimi i apartamentit fillon me dhomen e ndjenjes dhe te gatimit vec, nje dhome gjumi, njje tualet dhe ballkon. Apartamenti eshte ne nje nga zonat me te mira te Tiranes dhe ofron te gjitha facilitetet. Cmimi: 300 Euro/Muaj. Per me shume informacion Kontaktoni Ledin: +355672049900

Per Qira

52.00m2

1 Dhome gjumi

Tualet

Blv. Bajram Curri, Jepet me Qira Ambjent Komercial

Blv. Bajram Curri, Jepet me Qira Ambjent Komercial. Ambjent me nje siperfaqe 52m2, ndodhet ne katin 0, buze rruge. I pershtatshem per cdo lloj aktiviteti. Cmimi: 1500 Euro / Muaj. Per me shume informacion, kontaktoni Ledin: 0672049900

Per Qira

75.00m2

1 Dhome gjumi

1 Tualet

Tek Rruga e Elbasanit, jepet me Qira apartamenti 1+1

Tek Rruga e Elbasanit, jepet me Qira apartamenti 1+1. Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri dhe ka nje siperfaqe 75 m2 bashke me nje verande 60 m2. Organizimi i apartamentit fillon me dhomen e ndenjes dhe te gatimit ne vete , dhomen e gjumit, nje tualet dhe nje verande. Zona ku ndodhet eshte shume e favorshme per nje jetese komode dhe ofron cdo facilitet. Pamja qe apartamenti ofron nga veranda te jep relaksin te kerkon nga nje shtepi. Cmimi: 350 Euro/muaj. Per me shume informacion ne lidhje me kete prone ose nje vizite nga afer Kontaktoni Ledin: 0672049900

Per Qira

140.00m2

3 Dhome gjumi

2 Tualet

Tek Rruga e Elbasanit, Jepet me Qira apartament 3+1

Tek Rruga e Elbasanit, Jepet me Qira apartament 3+1. Apartamenti me nje siperfaqe 140m2, ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri. Ambjenti organizohet nga salloni, 3 dhoma gjumi, 2 tualete, 1 ballkon dhe nje depo. Jepet me Qira totalisht i arreduar ne menyre moderne dhe cilesore. Cmimi: 1000 Euro / Muaj. Per me shume Informacion kontaktoni Ledin: +355672049900

Per Qira

60.00m2

1 Dhome gjumi

1 Tualet

Tek Kopleksi Cabej , jepet me qira apartament 1+1

Tek Kompleksi Cabej, jepet Apartament 1+1 me qira. Apartamenti ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ri te pajisur me ashensor. Apartamenti eshte i organziuar si me poshte: nje dhome ndenje sebashku me ambjentin e gatimit, nje dhome gjumi, tualet dhe nje ballkon. Apartamenti eshte totalisht i mobiluar . Per me shume info ose nje vizite ne prone kontakto tani me ne nr 0672049900

Per Shitje

79.60m2

2 Dhome gjumi

2 Tualet

Tek Kompleksi Fiori Di Bosko , Shitet Apartament 2+1 .

Ne Rrugen Don Bosko, Shitet Apartament 2+1. Apartamenti me nje siperfaqe totale 88.5m2, ndodhet ne katin e 2-te te nje kompleksi te ri ne ndertim. Ambjenti organizohet nga salloni, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 1 ballkon. Cmimi: 850Euro / m2. Orientimi Lindje. Per me shume informacion, apo nje vizite ne prone, kontaktoni ne numrin e telefonit: +355672049900

Per Qira

45.00m2

Dhome gjumi

1 Tualet

Ne Rr. Arkitekt Kasemi, Jepet me Qira Ambjent per zyra

Ne Rr. Arkitekt Kasemi, Jepet me Qira Ambjent per zyra. Ambjent me nje siperfaqe 45m2, ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri. Ambjenti organizohet nga dy hapsira dhe nje tualet. Ambjenti jepet i arreduar per zyra. Cmimi: 270 Euro / muaj. Per me shume informacion: +355672049900