Dyqani juaj "One Stop Shop" Real Estate

Tek Kompleksi Kika 2, Shitet Apartamenti 2+1
ID: ami 402
Apartment
For sale
131,900 €
113 m2
Adrese
Pershkrim

Tek Kika 2, Shitet Apartamenti 2+1. Apartamenti ndodhet në një kompleks rezidencial elitar në Tiranë. Shumë pranë liqenit artificial dhe qendrës së Tiranës. Lehtësisht i aksesueshëm nga të dyja unazat e qytetit si edhe transportit publik. Siperfaqja e Apartsmentit eshte 113 m2 dhe 100m2 neto ku Apartamenti është i projekturar për 2+1(aktualisht i konvertuar në 1+1 por lehtësishti konvertueshëm sërish në 2+1), 2 tualete, garderobë të veçantë si dhe ballkon të përbashkët me ambientin e ndenjes dhe dhomës së gjumit. Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri. Cmimi: 131900 Euro, i negociueshem. Per me shume informacion kontaktoni agjentin Klodin: 0675088804.

Tipare
 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 111
 • Siperfaqe neto : 100
 • 2 Dhoma gjumi
 • 2 Tualet
 • 113 m2
 • 131,900 €
 • Tirana - Komuna e Parisit
 • 606
 • 5
Video

Shperndaj