Aldo Lulo

Aldo Lulo

Ekspert Pronash/REALTOR

0676023888

Na kontaktoni

Per Shitje

467.00m2

Dhome gjumi

Tualet

Shitet Objekt Per Aktivitet Hoteleri Ose Fason 467m2

Shitet Objekt Per Aktivitet Hoteleri Ose Fason 467m2 distanca nga deti eshte 700m, numri i kateve 2, eshte i pajisur me certifikate pronesie. Kontakto tani Aldo ne numrin +355676023888. .

Per Shitje

108.30m2

2 Dhome gjumi

2 Tualet

OKAZION!!! Rr.Artan Lenja Ish Fusha e Aviacionit Shitet 2+1+2

OKAZION!!! Rr.Artan Lenja Ish Fusha e Aviacionit Shitet 2+1+2 (mundesi modifikimi ne 3+1) ne katin e 6-te te nje pallati te ri me ashensor. Apartamenti eshte 121.6 m2 : Organizohet ne sallon ndenje, 2 dhoma, 2 tualete dhe 1 ballkon. . Kontakto Aldon ne numrin +355693941550.

Per Shitje

130.00m2

3 Dhome gjumi

3 Tualet

Rr.Sul Alla Fresku Shitet Papafingo 3+1+3

Rr.Sul Alla Fresku Shitet Papafingo 3+1+3 ndodhet ne katin e 6-te me ashensor.Apartamenti eshte i organizuar si me poshte: sallon ndenje , 3 dhoma gjumi ,3 tualete 2 me dritare 1 pa dritare, verande 74.15m2, system chiller i instaluar edhe system panelesh diellor, 1 vend parkimi 18 m2, eshte i paisur me certifikate pronesie. Kontakto tani Aldo ne numrin +355693941550.

Per Shitje

75.20m2

1 Dhome gjumi

1 Tualet

Rr.Shyqyri Brari Kopshti Botanik Shitet Apartament 1+1

Rr.Shyqyri Brari Kopshti Botanik Shitet Apartament 1+1 ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ri i pajisur me ashensor.Apartamenti eshte i organizuar si me poshte: sallon ndenje, 1 dhome gjume, 1 tualet pa dritare si dhe 1 ballkon. Kontakto tani Aldo ne numrin +355693941550.

Per Shitje

64.00m2

3 Dhome gjumi

1 Tualet

Ne Orikum Shitet Apartamenti 3+1

Ne Orikum Shitet Apartamenti 3+1 ne katin e 2-te te nje pallati te ri me ashensor.Apartamenti eshte 64 m2 + 42m2 verande e mbyllur : Organizohet ne sallon ndenje, tre dhoma, nje tualet dhe 1 ballkon. Disponon dokumentacion te plote hipotekor po ashtu edhe veranda ka leje te rregullt nga Bashkia Vlore. Kontakto Aldo ne numrin +355693941550.

48,000€