Redon Vathi

Redon Vathi

Ekspert Pronash/REALTOR

0672049600

Na kontaktoni

Per Qira

100.00m2

3 Dhome gjumi

1 Tualet

Qender, Ambient me qira

Qender, zyre me qira. Organizohet nga 3 ambjente, 1 tualet dhe 1 ballkon. Kati i 2 banim. I pershtatshem per zyre, klinike, laborator etj. Mundesi reklamimi ne fasade sepse pozicionohet buze rruge dhe ne nje zone me levizshmeri te larte. Cmimi: 900 euro / muaj Per me shume, kontaktoni ne nr 0672049600

Per Qira

128.00m2

Dhome gjumi

2 Tualet

Rruga Mine Peza, prane Zogut te Zi Jepet Ambient Biznesi me Qira

Rruga Mine Peza, prane Zogut te Zi Jepet Ambient Biznesi me Qira. Ambienti ka nje siperfaqe 128 m2 dhe eshte i organizuar ne open space. Ambienti ka edhe dy tualete. Eshte totalisht i shtruar me parket. Fasada e tij prej reth 10 meter linear ben te mundur reklamimin sa me te mire te biznesit tuaj. Ambienti eshte i pajisur me sistem kondicionimi dhe alarmi. I pershtatshem per klinika, zyra, dyqane te ndryshme sherbimi etj. Cmimi i negociueshem. Per me shume info ju lutem kontaktoni me Redin ne nr. 0672049700

Per Shitje

48.00m2

1 Dhome gjumi

1 Tualet

Unaze e Re, shitet garsoniere

Unaze e Re, shitet garsoniere. Ndodhet ne katin e 4 banim, te nje pallati te ri dhe organizohet nga nje ambient dhe 1 tualet. Mundezi adaptimi ne apartament 1+1 ose pershtatet per Zyre, klinike etj.. Cmimi: 30.000 Euro. Per me shume informacion apo nje vizite ne prone, kontaktoni Redin ne nr. 0698742723

Per Qira

45.00m2

1 Dhome gjumi

1 Tualet

Don Bosko, zyre me Qira

Don Bosko Jepet me Qira zyre. Ndodhet ne katin e 2 banim, te nje pallati te ri dhe organizohet nga nje ambient dhe 1 tualet. E pershtatshme per Zyre ose klinike. Cmimi: 250 Euro/Muaj. Per me shume informacion apo nje vizite ne prone, kontaktoni Redin ne nr. 0698742723

250€

Per Qira

62.00m2

1 Dhome gjumi

1 Tualet

Don Bosko, Apartament me Qira

Don Bosko Jepet me Qira apartamenti 1+1. Ndodhet ne katin e 2 banim, te nje pallati te ri. Organizohet nga ambjenti i gatim ndenjes, 1 dhome gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon. Totalisht i mobiluar, ne menyre bashkohore. Apartamenti ndodhet ne nje zone qe ofron facalitetet e duhura. Cmimi: 400 Euro/Muaj . Per me shume informacion apo nje vizite ne prone, kontaktoni Redin ne nr. 0672049600

Per Qira

0.00m2

7 Dhome gjumi

1 Tualet

Qender, Ambient Biznesi me Qira

Qender, Ambient Biznesi me Qira. Godina organizohet ne tre kate, Kati i pare eshte 120m2 open space dhe 1 Tualet. Kati i dyte eshte 140m2 open space dhe 1 Tualet. Kati i trete eshte 170m2 i organizuar ne pese ambiente dhe dy tualete. Me Qira jepet komplet si godine ose e ndare ne kate. Cmimi i Godines: 3000 euro Cmimi per Kat: 1000 euro Per me shume kontaktoni ne numrin 0672049600.

Per Shitje

60.00m2

1 Dhome gjumi

1 Tualet

Shiten Apartamente prane Zones se Kopshti/Botanik

Shiten Apartamente prane Zones se Kopshti/Botanik me tipologji te ndryshme: 1+1,2+1,3+1. Ndodhen ne nje zone shume te qete e cila ofron lehtesira per nje jetese komode. Cmimi: 1000euro/m2 ( i diskutueshem) Per me shume kontaktoni ne numrin 0672049600

Per Shitje

75.08m2

1 Dhome gjumi

1 Tualet

Oxhaku, Shiten Apartamente me tipologji te ndryshme.

Shiten Apartamente prane Zones se Oxhakut me tipologji te ndryshme: 1+1,2+1,3+1. Ndodhen ne nje zone shume te qete e cila ofron lehtesira per nje jetese komode. Cmimi: 700 euro/m2 ( i diskutueshem) Per me shume kontaktoni ne numrin 0672049600

Per Shitje

230.00m2

5 Dhome gjumi

3 Tualet

Rr.Dritan Hoxha, Shitet / Jepet me Qira Godine 3 kateshe

Rr.Dritan Hoxha, Shitet / Jepet me Qira Godine 3 kateshe. Godina organizohet ne 3 kate ku kati i pare ka 3 ambiente dhe 1 tualet. Kati i dyte ka 3 ambiente, 2 tualete dhe 1 ballkon, Kati i trete ka 3 ambiente.E pershtatshme per ambiente biznesi, Zyra etj. Godina disponon Certifikate Pronesie. Çmimi i shitjes: 210.000 Euro Çmimi i Qerase : 1300 euro ( i diskutueshem) Per me shume kontaktoni ne numrin 0672049600