Elvi Bushi

Elvi Bushi

Ekspert Pronash/REALTOR

+355675088803

Na kontaktoni

Per Shitje

117.00m2

3 Dhome gjumi

2 Tualet

Tek Kodra e Diellit Shitet Apartament 3+1.

Tek kodra e diellit rruga Rrapo Hekali shitet apartament 3+1 ne katin e 3 te nje pallati te ri. Apartamenti eshte i organizuar si me poshte: sallon ndenje me ambient gatimi, 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 2 ballkone. Zona ne te cilen ndodhet ofron kushte per nje jete komode. Disponon dokument pronesie. Per me shume info kontakto Elvin ne numrin 0675088803.

105,000€

Per Shitje

85.00m2

2 Dhome gjumi

1 Tualet

Tek Kopshti Zoologjik Shitet Apartament 2+1.

Tek kopshti zoologjik shitet apartament 2+1 ne katine 3 te nje pallati te ri. Apartamenti eshte i organizuar si me poshte: sallon ndenje me ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, tualet dhe ballkon. Zona ne te cilen ndodhet ofron te gjitha kushtet per nje jete komode.Apartamenti shitet i mobiluar. Disponon dokument pronesie. Per me shume info kontakto Elvin ne numrin 0675088803.

90,000€

Per Shitje

126.00m2

2 Dhome gjumi

2 Tualet

Tek Komuna e Parisit Shitet Apartament 2+1.

Tek komuna e parisit shitet apartament 2+1 ne katin e 6 te nje pallati te ri. Apartamenti eshte i organizuar si me poshte: sallon ndenje me ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkoni. Ndodhet ne nje nga zonat me te mira te qytetit. Disponon dokument pronesie. Per me shume info kontakto Elvin ne numrin 0675088803.

122,000€

Per Qira

85.00m2

2 Dhome gjumi

1 Tualet

Tek Kodra e Diellit Jepet Me Qira Apartament 2+1.

Tek kodra e diellit, rruga Bill Klinton jepet me qira apartament 2+1 ne katin e 2 te nje pallati te ri. Apartamenti eshte i organizuar si me poshte: sallon ndenje me ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, tualet dhe ballkon. Ndodhet ne nje nga zonat me te qeta te qytetit. Per me shume info kontakto Elvin ne numrin 0675088803.

300€

Per Shitje

100.00m2

2 Dhome gjumi

2 Tualet

Tek Liqeni i Thate Shitet Apartament 2+1.

Tek liqeni i thate shitet apartament 2+1 ne katin e 2 te nje pallati te ri. Apartamenti eshte i organizuar si me poshte: sallon ndenje me ambient gatimi 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkoni. Per me shume info kontakto Elvin ne numrin 0675088803.

90,000€

Per Shitje

96.00m2

2 Dhome gjumi

2 Tualet

Tek Kodra e Diellit Shitet Apartament 2+1.

Tek kodra e diellit shitet apartament 2+1 ne katin e 2 te nje pallati te ri. Apartamenti eshte i organizuar si me poshte: sallon ndenje me ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkoni. Zona ne te cilen ndodhet ofron kushte per nje jete komode.Per me shume info kontakto Elvin ne numrin 0675088803.

88,000€

Per Qira

100.00m2

2 Dhome gjumi

1 Tualet

Tek Kopshti Botanik Jepet Me Qira Apartament 2+1.

Tek kopshti botanik jepet me qira apartament 2+1 ne pallat te ri. Apartamenti eshte i organizuar si me poshte: sallon ndenje me ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, tualet dhe ballkon. Zona ne te cilen ndodhet ofron kushte per nje jete komode. Per me shume info kontatko Elvin ne numrin 0675088803.

300€

Per Shitje

81.40m2

1 Dhome gjumi

1 Tualet

Tek Blv. Bajram Curri Shitet Apartament 1+1.

Tek blv. Bajram Curri afer maternitetit te ri shitet apartament 1+1 ne katin e 6 te nje pallati te ri. Apartamenti eshte i organizuar si me poshte: sallon ndenje me ambient gatimi, 1 dhoma gjumi, 1 tualet dhe ballkon. Zona ne te cilen ndodhet ofron kushte per nje jete komode. Per me shume info kontakto Elvin ne numrin 0675088803

74,888€

Per Shitje

102.30m2

2 Dhome gjumi

2 Tualet

Tek Blv. Bajram Curri Shitet Apartament 2+1.

Tek blv. Bajram Curri afer maternitetit te ri shitet apartament 2+1 ne katin e 4 te nje pallati te ri. Apartamenti eshte i organizuar si me poshte: sallon ndenje me ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 tualet dhe ballkon. Zona ne te cilen ndodhet ofron kushte per nje jete komode. Per me shume info kontakto Elvin ne numrin 0675088803.

94,116€