Klodian Luci

Klodian Luci

Ekspert Pronash/REALTOR

+355675088804

Na kontaktoni

Per Shitje

45.00m2

1 Dhome gjumi

1 Tualet

Prane Shkolles se Baletit , Shitet Apartament 1+1 I Mire Investuar .

Prane Shkolles se Baletit , Shitet Apartament 1+1 I Mire Investuar . Apartamenti me nje siperfaqe totale 50 m2 , ndodhet ne nje zone mjaft te mire dhe me te gjitha facilitetet e mundshme. Ndodhet ne katin e 4-te banim te nje pallati te ri. Eshte i organizuar nga salloni , dhome gjumi, tualet dhe nje ballkon. I gjithe ambjenti eshte totalisht i rikonstruktuar dhe arreduar ne cdo detaj . Disponon dokumentacion te plote hipotekor. Ka nje orientim te mire Jug-Lindje. Cmimi 65.000 Euro. Per me shume info ose nje vizite ne prone kontaktoni ne nr : 0675088804

Per Shitje

102.00m2

2 Dhome gjumi

1 Tualet

Kompleksi Usluga , Shitet Apartament 2+1 .

Kompleksi Usluga , Shitet Apartament 2+1 . Apartamenti ka nje siperfaqe totale 114 m2, ndodhet ne katin e 2-te banim te nje pallati te ri. Ambjenti organizohet nga salloni, ambjent ngrenie me vete , dy dhoma gjumi, nje tualet , dhe nje ballkon . Apartamenti ndodhet ne nje kompleks mjaft cilesor dhe te qete , me termoizolim , si dhe 2 ashensore . Orientimi Jug-Lindje . Apartamenti disponon dokumentacion te plote hipotekor . Cmimi 110.000 Euro. Per me shume informacion, apo nje vizite ne prone kontaktoni ne nr. : +355675088804

Per Shitje

85.90m2

2 Dhome gjumi

2 Tualet

Tek Kompleksi Fiori Di Bosko , Shitet Apartament 2+1 .

Ne Rrugen Don Bosko, Shitet Apartament 2+1. Apartamenti me nje siperfaqe totale 95.5m2, ndodhet ne katin e 7-te te nje kompleksi te ri ne ndertim. Ambjenti organizohet nga salloni, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 1 ballkon. Cmimi: 820 Euro / m2. Orientimi Lindje. Per me shume informacion, apo nje vizite ne prone, kontaktoni ne numrin e telefonit: +355675088804

Per Qira

100.00m2

2 Dhome gjumi

1 Tualet

Ne Rrugen Myslym Shyri , Jepet me Qira Apartament 2+1.

Ne Rrugen Myslym Shyri , Jepet me Qira Apartament 2+1. Apartamenti ndodhet ne katin e 2 banim te nje pallati te ri 9-katesh ku organizimi fillon nga ambjenti i gatimit me vete , ndenjes, dy dhoma gjumi , nje tualet dhe nje ballkon . Eshte totalisht i mobiluar dhe rinovuar. Ka te gjitha pajisjet e nevojshme elektroshtepiake , me nje pozicion mjaft te favorshem me orientim nga lindja . Cmimi: 350 euro/muaj . Per me shume informacion apo nje vizite ne prone, kontaktoni ne nr 0675088804

Per Qira

220.00m2

Dhome gjumi

2 Tualet

Tek Tregu Elektrik, Jepet Me Qira Ambjent Per Zyra

Tek Tregu Elektrik, Jepet Me Qira Ambjent Per Zyra. Ambjenti me nje siperfaqe 220 m2, Open Space me 2 tualete dhe 2 ballkone, i cili ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te ri. Ambjenti ka punime ekstra dhe cilesore, me sistem ngrohje-ftohje, chiller, fasad xhami. Jepet me qira bosh vetem me minibar. Cmimi 850 Euro ne muaj, i negociueshem. Per me shume informacion kontaktoni ne nr: 0675088804

Per Qira

92.00m2

2 Dhome gjumi

2 Tualet

Tek Kompleksi Usluga, Jepet Me Qira Apartament 2+1.

Tek Kompleksi Usluga, Jepet Me Qira Apartament 2+1. Apartamenti ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te ri me ashensor. Apartamenti organizohet si me poshte: sallon ndenje,ambjent gatimi me vete, 2 dhoma gjumi , 2 tualete dhe nje ballkon. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti ofron te gjitha lehtesirat e nevojshme per nje jete komode. Cmimi 400 Euro . Per me shume informacione apo nje vizite ne kete prone ose prona te ngjashme kontaktoni ne numrin +355675088804.

Per Shitje

53.20m2

1 Dhome gjumi

1 Tualet

Tek Kompleksi Magnet, Shitet Apartament 1+1.

Tek Kompleksi Magnet, Shitet Apartament 1+1. Apartamenti me nje siperfaqe 59 m2, ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri. Ambjenti organizohet nga salloni ,ambjent ngrenie me vete, nje dhome gjumi, nje tualet dhe nje ballkon. Apartamenti eshte pjese e nje kompleksi cilesor, te ndertuar se fundmi, me sistem sigurie, kamera. Zona eshte e qete, dhe ofron shume facilitete. Shitet me nje Cmim prej 75.000 Euro , i mobiluar . Per me shume info apo vizite ne prone, kontaktoni Klodin ne nr: +355675088804

Per Shitje

57.88m2

1 Dhome gjumi

1 Tualet

Ne Rrugen Jordan Misja , Shitet Apartament 1+1 .

Ne Rrugen Jordan Misja , Shitet Apartament 1+1 . Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 65.63 m2 ,ku organizimi fillon nga salloni , ambjent gatimi , nje dhome gjumi, nje tualet dhe nje ballkon. Apartamenti ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati te ri . Orientimi Lindje . Apartamenti disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Shitet i mobiluar. Cmimi: 55.000 Euro. Per me shume info apo nje vizite ne prone, kontaktoni ne nr +355675088804

Per Shitje

67.00m2

1 Dhome gjumi

1 Tualet

Rruga Irfan Tomini, Shitet Apartament 1+1

Rruga Irfan Tomini, prane Hotel Diplomat 1, Shitet Apartament 1+1. Apartament me nje siperfaqe 66.6m2, ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri, prane rruges kryesore. Ambjenti organizohet nga salloni, 1 dhome gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon. Shitet totalisht i arreduar ne menyre bashkekohore, i shtruar ne parket, punime dhe investime cilesore, 2 AC. Disponon Dokumentacion te Rregullt Hipotekor. Cmimi: 63000 Euro. Per me shume informacion, apo nje vizite ne prone kontaktoni ne nr: +355675088804