Arsilda Gjoka

Arsilda Gjoka

Ekspert Pronash/REALTOR

+355675088801

Na kontaktoni

Per Shitje

58.90m2

1 Dhome gjumi

1 Tualet

Kompleksi Fiori Di Bosco, Shitet Apartament 1+1

Ne Rr. Don Bosko, Shitet Apartament 1+1. Apartament me nje siperfaqe 65.4m2, ndodhet ne katin e 8-te te nje kompleksi te ri ne ndertim. Ambjenti organizohet nga salloni, dhome gjumi, tualet dhe ballkon. Cmimi: 860 Euro / m2. Per me shume informacion, apo nje vizite ne prone, kontaktoni Arsildan ne numrin e telefonit: +355675088801

Per Shitje

92.00m2

2 Dhome gjumi

2 Tualet

Ne Blv. Bajram Curri, Shitet Apartament 2+1.

Ne Blv. Bajram Curri, shitet apartament 2+1 me siperfaqe 108.4 m2 bruto dhe 92 m2 neto, ndodhet ne katin e 7-te te nje kompleksi te ri ne ndertim shume cilesore. me fasade te ventiluar, izolim akustik dhe termik, ndarjet ndermjet apartamenteve jane me dopjotulle. Apartamenti organizohet: sallon me ambjent gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 2 ballkon. Orientimi i apartamentit eshte Perendim. Per me shume informacion, nje vizite ne kete prone ose prona te ngjashme kontaktoni tani Arsilden ne numrin +355675088801

Per Shitje

93.30m2

2 Dhome gjumi

2 Tualet

Ne Blv. Bajram Curri, Shitet Apartament 2+1.

Ne Blv. Bajram Curri, shitet apartament 2+1 me siperfaqe 109.3 m2 bruto dhe 93.3 m2 neto, ndodhet ne katin e 3-te te nje kompleksi te ri ne ndertim shume cilesore. me fasade te ventiluar, izolim akustik dhe termik, ndarjet ndermjet apartamenteve jane me dopjotulle. Apartamenti organizohet: sallon me ambjent gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 2 ballkon. Orientimi i apartamentit eshte Lindje. Per me shume informacion, nje vizite ne kete prone ose prona te ngjashme kontaktoni tani Arsilden ne numrin +355675088801

Per Shitje

92.00m2

2 Dhome gjumi

2 Tualet

Ne Blv. Bajram Curri, Shitet Apartament 2+1.

Ne Blv. Bajram Curri, shitet apartament 2+1 me siperfaqe 108 m2 bruto dhe 92 m2 neto, ndodhet ne katin e 3-te te nje kompleksi te ri ne ndertim shume cilesore. me fasade te ventiluar, izolim akustik dhe termik, ndarjet ndermjet apartamenteve jane me dopjotulle. Apartamenti organizohet: sallon me ambjent gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 2 ballkon. Orientimi i apartamentit eshte Perendim. Per me shume informacion, nje vizite ne kete prone ose prona te ngjashme kontaktoni tani Arsilden ne numrin +355675088801

Per Shitje

69.40m2

1 Dhome gjumi

1 Tualet

Ne Blv. Bajram Curri, Shitet Apartament 1+1.

Ne Blv. Bajram Curri, shitet apartament 1+1 me siperfaqe 81.5 m2 bruto dhe 69.4 m2 neto, ndodhet ne katin e 5-te te nje kompleksi te ri ne ndertim shume cilesore. me fasade te ventiluar, izolim akustik dhe termik, ndarjet ndermjet apartamenteve jane me dopjotulle. Apartamenti organizohet: sallon me ambjent gatimi, 1 dhoma gjumi, 1 tualete dhe 2 ballkon. Orientimi i apartamentit eshte Lindje. Per me shume informacion, nje vizite ne kete prone ose prona te ngjashme kontaktoni tani Arsilden ne numrin +355675088801

Per Shitje

93.30m2

2 Dhome gjumi

2 Tualet

Ne Blv. Bajram Curri, Shitet Apartament 2+1.

Ne Blv. Bajram Curri, shitet apartament 2+1 me siperfaqe 109.3 m2 bruto dhe 93.3 m2 neto, ndodhet ne katin e 3-te te nje kompleksi te ri ne ndertim shume cilesore. me fasade te ventiluar, izolim akustik dhe termik, ndarjet ndermjet apartamenteve jane me dopjotulle. Apartamenti organizohet: sallon me ambjent gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 2 ballkon. Orientimi i apartamentit eshte Lindje. Per me shume informacion, nje vizite ne kete prone ose prona te ngjashme kontaktoni tani Arsilden ne numrin +355675088801

Per Shitje

59.00m2

1 Dhome gjumi

1 Tualet

Perballe Parlamentit, Shitet Dyqani.

Perballe Parlamentit, shitet Dyqani 59 m2. Ambjenti eshte i organizuar ne dy hapesira dhe nje tualet, (i dhene aktualishte me qira). Disponon dokumentacion te plote hipotekor. Per me shume informacion, per nje vizite ne kete prone ose ne prona te ngjashme kontaktoni tani Arsilden ne numrin +355675088801.

Per Shitje

100.00m2

2 Dhome gjumi

1 Tualet

Tek Rruga E Durresit, Shitet Apartamenti 2+1.

Tek Rruga E Durresit, Shitet Apartamenti 2+1 ne ketin e dyte te nje pallati ekzistues totalishte te rikonstruktuar dhe investuar. Apartamenti orgnizohet: sallon ndenje, dhome cifti, dhome femijesh, tualet i madh me dritare, ballkon. Oroientimi i apartamentit eshte Jug-Perendim. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti ofron te gjitha lehtesirat per nje jete komode. Ka post parkimi per rezidentet. Disponon dokumentacion te plote hipotekor. Kontakto tani Arsilden ne numrin +355675088801 per te realizuar nje vizite ne kete prone ose prona te ngjashme.

Per Qira

132.00m2

2 Dhome gjumi

1 Tualet

Ne Bllok, Jepet Me Qira Apartamenti 2+1+Garazhd.

Ne Bllok, jepet me qira apartamenti 2+1+Garazhd ne katin e 5 te nje pallati te ri me ashensor, kamera sigurie. Apartamenti organizohet: sallon ndenje, dhome cifti, dhome femijesh, tualet, ballkon. Orjentimi i apartamentit eshte teresisht Jug. Ka te perfshire ne cmim nge garazhd ne katin -1.Apartamenti eshte totalisht i mobiluar ne menyre luksoze (me te gjitha elektroshtepiaket), i shtruar me parket, dhe eshte projektuar e arreduar me arkitekt. Kontakto tani Arsilden ne numrin +355675088801 per te realizuar nje vizite ne kete prone ose ne prona te ngjashme.