Xhuljano Muskaj

Xhuljano Muskaj

Ekspert Pronash/REALTOR

+355676088700

Na kontaktoni

Per Shitje

122.00m2

2 Dhome gjumi

2 Tualet

Kompleksi Kolombo, Shitet Apartament 2+1

Kompleksi Kolombo, Shitet Apartament 2+1. Apartament me nje siperfaqe 122m2, ndodhet ne katin e 4-rt, te nje pallati te ri, pjese e nje kompleksi te ri cilesor. Ambjenti organizohet nga salloni se bashku me kendin e gatimit te vecuar, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, 2 ballkone. Shitet totalisht i mobiluar. Disponon Dokumentacion te Rregullt Hipotekor. Cmimi: 146000 Euro. Per me shume informacion, kontakto tani Xhuljon: +355676088700

Per Shitje

68.00m2

1 Dhome gjumi

1 Tualet

Kompleksi Kolombo, Shitet Aparatment 1+1

Kompleksi Kolombo, Shitet Aparatment 1+1. Apartament me nje siperfaqe 72m2, ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri, pjese e nje kompleksi cilesor. Ambjenti organizohet nga salloni, 1 dhome gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon te bollshem. Shitet totalisht i mobiluar. Disponon Dokumentacion te Rregullt Hipotekor. Cmimi: 85000 Euro. Per me shume informacion, kontakto tani Xhulion: +355676088700

Per Qira

400.00m2

5 Dhome gjumi

3 Tualet

Tek Liqeni i Tiranes, Vile per qira.

Vile per qira tek Liqeni i Tiranes. Vila tre kateshe ka siperfaqe prej 304 m2 pjese e brendshme dhe 100m2 eshte pjesa e oborrit. Organizimi i brendsem eshte 2 kate banim dhe tarraca per evente private. Ne katin e pare ndodhet holli i ndenjes, kuzhina , nje zyre dhe tualet. Kati i dyte ka tre dhoma gjumi ku secila ka tualet dhe garderobe. Ne katin nentoke ndodhet nje garazh dhe nje depo qe mund te perdoret sipas nevojes. Te gjithe ambjentet e viles jane te shtruara me parket, ka sistem qendror Chiller ngrohje/ftohje, arredim teper cilesor, elektroshtepiake te markave me prestigjoze, hidrosanitaret me cilesore. Gjithashtu ne hollin e ndenjes ka edhe nje oxhak funksional. Vila eshte e mire administruar, survejohet 24 ore nga kamera, hapesira te gjelberta etj. Per me teper informacion apo nje vizite ne prone mund te me kontaktoni Xhuljon: +355676088700

Per Qira

85.00m2

2 Dhome gjumi

1 Tualet

Rezidenca Kodra e Diellit 2, Jepet me Qira Apartament 2+1

Rezidenca Kodra e Diellit 2, Jepet me Qira Apartament 2+1. Apartament me nje siperfaqe 85m2, ndodhet ne katin e 1-re, pjese e nje prej Rezidencave me cilesore ne Tirane, e monitoruar me CCTV sistem dhe me patrulla sigurimi, per nje jetese te qete dhe te sigurte. Ka nje gjelbërim të spikatur, ku i jep mundësi komunitetit të ketë një jetë aktive fizike. Ambjenti organizohet nga salloni se bashku me kendin e gatimit, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe nje ballkon, me nje pamje relaksuese te gjelber dhe komode. Eshte i arreduar ne menyre cilesore dhe me nje kujdes te vecante. Mundesi Parkimi. Cmimi: 450 Euro / Muaj. Per me shume informacion, apo nje vizite ne prone, kontaktoni: +355676088700

Per Shitje

104.23m2

2 Dhome gjumi

2 Tualet

Prane Ministrise se Jashtme, Shitet Apartament 2+1

Prane Ministrise se Jashtme, Shitet Apartament 2+1. Aparatment me nje siperfaqe 112m2, ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri, buze rruge. Organizohet nga salloni, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 1 ballkon. Shitet totalisht i arreduar, disponon dokumentacion te rregull hipotekor. Cmimi: 134.000 Euro. Per me shume informacion, apo nje vizite ne prone kontaktoni Xhuljon: +355676088700

Per Qira

80.00m2

1 Dhome gjumi

1 Tualet

Pallatet Agimi, Jepet me Qira Apartament 1+1

Pallatet Agimi, Jepet me Qira Apartament 1+1. Apartament me nje siperfaqe 80m2, ndodhet ne katin e 6-te, papafingo, pjese e rezidences Pallatet Agimi. Ambjenti organizohet nga salloni, kuzhine me vete, 1 dhome gjumi, 1 tualet. Jepet me Qira totalisht i mobiluar ne menyre cilesore. Cmimi: 450 Euro / Muaj. Per me shume informacion, apo nje vizite ne prone, kontaktoni Xhuljon: +355676088700

Per Qira

65.00m2

1 Dhome gjumi

1 Tualet

Tek Juridiku, Jepet me Qira apartamenti 1+1.

Tek Juridiku, Jepet me Qira apartamenti 1+1. Apartamenti ndodhet ne katin e 3 banim, te nje pallati te ri. Organizimi fillon nga dhoma e ndenjes, dhoma e gjumit, 1 tualet dhe 1 ballkon. Apartamenti ndodhet ne nje zone qe ofron facalitetet e duhura. Cmimi: 350 Euro/Muaj . Per me shume informacion apo nje vizite ne prone, kontaktoni Xhuljon : +355676088700

Per Qira

140.00m2

3 Dhome gjumi

2 Tualet

Tek Qyteti Studenti, Jepet me Qira Apartament 3+1

Tek Qyteti Studenti, Jepet me Qira Apartament 3+1. Apartament me nje siperfaqe 130m2, ndodhet ne katin e 3-te te nje vile 3 kat. Ambjenti organizohet nga salloni, 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 1 verande. Jepet totalisht i mobiluar ne menyre moderne. Cmimi: 500 Euro / Muaj. Per me shume informacion, apo nje vizite ne prone, kontaktoni Xhuljon: +355676088700

Per Qira

137.00m2

3 Dhome gjumi

2 Tualet

Bllok, Jepet me Qira Apartament 3+1

Bllok, Jepet me Qira Apartament 3+1. Apartament me nje siperfaqe 140m2, ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri, te mire administruar, me sistem kamerash dhe sigurie. Organizohet nga salloni, 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 3 ballkone. Jepet totalisht i mobiluar ne menyre moderne. Cmimi: 650 Euro / Muaj, i negociueshem. Per me shume informacion, kontaktoni Xhuljon: +355676088700