Mei realty Ami

Mei realty Ami

Ekspert Pronash/REALTOR

+355 42229888

Na kontaktoni

Per Shitje

70.00m2

2 Dhome gjumi

1 Tualet

Laprake, Shitet Apartament 2+1

Laprake, Shitet Apartament 2+1. Apartament me nje siperfaqe 76m2, ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri me ashensor, buze rruge. Ambjenti organizohet nga salloni, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon. Ndodhet ne nje zone te qete dhe jo shume te populluar, buze rruge kryesore, ku te mundeson shume facilitete. Disponon me dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me shume informacion: +355672912333

Per Qira

110.00m2

2 Dhome gjumi

2 Tualet

Tek Garda, Jepet me Qira Ambjent Komercial.

Tek Garda, Jepet me Qira Ambjent Komercial. Siperfaqja totale eshte 130m2, ku kati i pare eshte 65m2, kati i dyte 45m2 dhe ambjent i jashtem 20m2.Ambjenti organizohet nga dy open-space, nje banak dhe 2 tualete. Eshte i pershtatshem per cdo lloj biznesi sepse jep avantazh zona ku ndodhet. Cmimi: 750 Euro/Muaj (i diskutueshem). Per me shume informacion: +355672912333

Per Shitje

53.00m2

1 Dhome gjumi

1 Tualet

Gjiri i Lalzit, Kompleksi Lura1, Shitet Apartament 1+1

Ne Gjirin e Lalezit tek kompleksi Lura 1 shitet apartamenti 1+1 me nje siperfaqe prej 53m2 . Ambjenti organizohet nga 1 sallon 1 dhome gjumi 1 tualet dhe 1 ballkon . Disponon dokumentacion te plote hipotekor . Cmimi 60000 euro i diskutueshem. Cmimi 500 Euro / Muaj. Per me shume info: +355672912333

60,000€

Per Qira

114.00m2

2 Dhome gjumi

1 Tualet

Ne Rr. Ibrahim Rugova, Jepet me Qira Apartament Luksoz 2+1

Ne Rr. Ibrahim Rugova, Jepet me Qira Apartament Luksoz 2+1. Apartament me nje siperfaqe 114m2, ndodhet ne katin e 1 te nje pallati te ri me ashensor. Organizohet ne nje sallon i madh, nje kuzhine , dy dhoma gjumi, nje tualet, nje ballkon. Zona ku ndodhet apartamenti eshte nje nga zonat me te kerkuara ne Tirane. Jepet me qira totalisht i mobiluar ne menyre cilesore. Cmimi: 1000 Euro / Muaj, i negociueshem. Per me shume informacion: +355672912333

Per Shitje

114.00m2

Dhome gjumi

1 Tualet

Ne Blv. Gjergj Fisha, Shitet Ose Jepet me Qira Ambjent Komercial

Ne Blv. Gjergj Fisha, Shitet Ose Jepet me Qira Ambjent Komercial. Ambjent me nje siperfaqe 114m2, ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri. Ambjenti organizohet nga nje hapsire dhe 1 tualet. Me dokumenta te rregullta pronesie. Cmimi per Qira: 850 Euro / Muaj. Cmimi per Shitje: 317000 Euro. Per me shume informacion, apo nje vizite ne prone: +355672912333

Per Shitje

258.00m2

Dhome gjumi

Tualet

Shitet ne zonen e ish Bllokut nje ambjent komercial

Shitet ne zonen e ish Bllokut nje ambjent komercial me nje siperfaqe prej 258 m2. Ambjenti organizohet nga nje hapesire e madhe open space , 1 dhome depo , 2 tualete . Ambjenti eshte funksional . Cmimi 500000 euro. Per me shume informacion: +355672912333

Per Shitje

10.00m2

Dhome gjumi

Tualet

Ne Farke, Shitet Toke Vreshte

Ne Farke, Shitet Toke Vreshte. Toka eshte e pozicionuar ne Farken e madhe. Siperfaqja e tokes : 10.000m2 Dokumentacioni : Me hipoteke Disponon siperfaqe te bollshme, mundesi te shumta shfrytezimi dhe eshte zone ndertimi . Cmimi: 500.000 Euro. Per me shume informacion, apo nje vizite ne prone: +355672912333

500,000€

Per Qira

80.00m2

3 Dhome gjumi

1 Tualet

Tek Vasil Shanto, Jepet me Qira Apartament 3+1

Tek Vasil Shanto, Jepet me Qira Apartament 3+1. Apartament me nje siperfaqe 110m2, ndodhet ne katin e 2-te, te nje pallati ekzistues. Organizohet nga nje sallon, nje dhome ngrenie, 2 dhoma gjumi 1 tualet, dhe nje ballkon. Ambjenti eshte i arreduar, me sistem ngrohjeje dhe te gjitha fasilitetet e tjera te nevojshme. Cmimi: 850 Euro / Muaj. Per me shume informacion, apo nje vizite ne prone: +355672912333

Per Qira

125.00m2

3 Dhome gjumi

2 Tualet

Ne Rr. e Kosovareve, Jepet me Qira Apartament 3+1

Ne Rr. e Kosovareve, Jepet me Qira Apartament 3+1. Apartament me nje siperfaqe 125m2, ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati te ri cilesor, me sistem sigurie. Ambjenti organizohet nga salloni, 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 1 verande. Cmimi: 450 Euro / Muaj, i negociueshem. Per me shume informacion, apo nje vizite ne prone: +355672912333