Mei realty Plaza

Mei realty Plaza

Ekspert Pronash/REALTOR

+355674052734

Na kontaktoni

Per Shitje

600.00m2

Dhome gjumi

Tualet

Ne Sauk, Shitet Toke

Ne Sauk, shitet toke 600 m2. Vendodhja e tokes gjendet e vizatuar ne harte dhe eshte e pershtatshme per cdo lloj aktiviteti. Eshte e pajisur me dokument pronesie. Cmimi: 120 euro/m2 i diskutueshem. Per me shume informacion kontaktoni ne numrin 0675088808

72,000€

Per Qira

58.00m2

1 Dhome gjumi

1 Tualet

Prane Pallatit Te Sportit "Asllan Rusi", Jepet Me Qira Apartament 1+1

Prane Pallatit Te Sportit "Asllan Rusi", mbrapa RING CENTER jepet me qira apartament 1+1 ne katin e 6 te nje pallati te ri. Apartamenti eshte i organizuar si me poshte: sallon ndenje me ambient gatimi, 1 dhome gjumi, tualet dhe nje verande 22 m2. Per me shume info kontaktoni ne numrin 0675088808.

Per Qira

205.00m2

Dhome gjumi

Tualet

Ne Autostraden TR-DR, Jepen me Qera 3 Magazina

Ne Autostraden TR-DR, JEPEN ME QIRA 3 Magazina. Magazinat kane siperfaqe 205 m2 secila me hapesire per parkim 170m2 dhe me lartesi dysheme-tavan 4.8m. Cmimi 600 Euro/SECILA! Per me shume info kontakto ne numrin 0675088808

600€

Per Shitje

80.60m2

2 Dhome gjumi

1 Tualet

Tek Rruga Milto Sotir Gurra, ASTIR, Shitet Apartament 2+1

Tek rruga Milto Sotir Gurra, ASTIR shitet apartament 2+1 me certifikate pronesie, ne katin e 3 te nje pallati te ri. Apartamenti eshte i organizuar si me poshte: sallon ndenje me ambient gatimi 2 dhoma gjumi,1 tualet dhe nje ballkon i madh. Per me shume info kontakto ne numrin 0675088808.

Per Shitje

87.07m2

2 Dhome gjumi

1 Tualet

Në Blv.Bajram Curri , Shitet Apartament 2+1.

Në Blv.Bajram Curri , shitet apartament 2+1 me siperfaqe 102.3 m2 bruto dhe 87.07 m2 neto, ndodhet në katin e 6-të të një kompleksi të ri në ndërtim shumë cilësor. Me fasadë të ventiluar, izolim akustik dhe termik, ndarjet nëpërmjet apartamenteve janë me dopjotullë. Apartamenti organizohet në : Sallon me ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 2 ballkonë. Orientimi i Apartamentit është në Perëndim. Për më shumë informacion, një vizitë në këtë pronë ose prona të ngjashme kontaktoni tani Isrën në numrin +355695229458

Per Shitje

91.95m2

2 Dhome gjumi

2 Tualet

Në Blv.Bajram Curri , Shitet Apartament 2+1.

Në Blv.Bajram Curri , shitet apartament 2+1 me siperfaqe 108.1 m2 bruto dhe 91.95 m2 neto, ndodhet në katin e 4-të të një kompleksi të ri në ndërtim shumë cilësor. Me fasadë të ventiluar, izolim akustik dhe termik, ndarjet nëpërmjet apartamenteve janë me dopjotullë. Apartamenti organizohet në : Sallon me ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 2 ballkon. Orientimi i Apartamentit është në Perëndim. Për më shumë informacion, një vizitë në këtë pronë ose prona të ngjashme kontaktoni tani Isrën në numrin +355695229458

Per Shitje

69.40m2

1 Dhome gjumi

1 Tualet

Në Blv.Bajram Curri , Shitet Apartament 1+1.

Në Blv.Bajram Curri , shitet apartament 1+1 me sipërfaqe 81.5 m2 bruto dhe 69.4 m2 neto, ndodhet në katin e 4-të të një kompleksi të ri në ndërtim shumë cilësor. Me fasadë të ventiluar, izolim akustik dhe termik, ndarjet nëpërmjet apartamenteve janë me dopjotullë. Apartamenti organizohet në : Sallon me ambient gatimi, 1 dhomë gjumi, 1 tualet dhe 2 ballkone. Orientimi i Apartamentit është në Lindje. Për më shumë informacion, një vizitë në këtë pronë ose prona të ngjashme kontaktoni tani Isrën në numrin +355695229458

Per Shitje

93.03m2

2 Dhome gjumi

2 Tualet

Ne Blv.Bajram Curri , Shitet Apartament 2+1.

Në Blv.Bajram Curri , shitet apartament 2+1 me sipërfaqe 109.2 m2 bruto dhe 93.03 m2 neto, ndodhet në katin e 2-të të një kompleksi të ri në ndërtim shumë cilësor. Me fasadë të ventiluar, izolim akustik dhe termik. Ndarjet nëpërmjet apartamenteve janë me dopjotullë. Apartamenti organizohet në : Sallon me ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 2 ballkonë. Orientimi i Apartamentit është Lindje. Për më shumë informacion, një vizitë në këtë pronë ose prona të ngjashme kontaktoni tani Isrën në numrin +355695229458

Per Shitje

92.50m2

2 Dhome gjumi

1 Tualet

SHITET APARTAMENT 2+1 NE BLLOK.

Ne Bllok, rruga Perlat Rexhepi afer Fakultetit Juridik, shitet apartament 2+1 ne katin e 3 banim te nje pallati te ri. Apartamenti eshte i organizuar si me poshte: sallon ndenje me ambient gatimi, korridori ,2 dhoma gjumi dhe tualeti. Orientimin e ka veri-lindje. Zona ne te cilen ndodhet ofron kushte per nje jete komode. Me dokumenta te rregullta pronesie. Per me shume info kontakto Dritanin ne numrin +355699131827.