Ledi Joanidhi

Ledi Joanidhi

Ekspert Pronash/REALTOR

+355672049900

Na kontaktoni

Per Qira

160.00m2

3 Dhome gjumi

2 Tualet

Tek Sheshi Willson , jepet me qira apartament 3+1

Tek Sheshi Willson , Jepet me Qira Apartament 3+1 + Garazh. Apartament me nje siperfaqe 160m2, ndodhet ne katin e 9-te te nje pallati te ri cilesor. Ambjenti organizohet nga salloni me guzhine te vecuar, 3 dhoma gjumi, 2 tualete. Jepet me qira totalisht i mobiluar ne menyre cilesore, i pa banuar me pare. Cmimi - 1800 Euro / Muaj perfshire dhe taksat. Apartament vjen bashke nje post parkimi personal. Per me shume informacion kontaktoni - +355672049900

Per Qira

110.00m2

2 Dhome gjumi

2 Tualet

Ne qender te Tiranes , jepet me qira apartament 2+1

Ne qender te Tiranes , jepet me qira apartament 2+1, apartament 2+1 me qira. Apartamenti organizohet nga ambjenti i ndenjes, gatim , 2 dhoma gjumi, 2 tualet dhe 1 ballkon. I orientuar nga Jug - Lindja dhe ndodhet ne katin e 4-te banim. Zona eshte shume mire, krijon facilitete per nje jetese sa me komode. Cmimi: 800 / muaj Per me shume informacion apo nje vizite ne prone, kontaktoni Ledin +355672049900

Per Qira

165.00m2

3 Dhome gjumi

2 Tualet

Kompleksi Nobis , jepet me qira apartament 3+1

Kompleksi Nobis, Jepet me Qira Apartament 3+1. Apartament me nje siperfaqe 165m2, ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri, pjese e nje kompleksi cilesor dhe te mire administruar, me sistem sigurie dhe kamerash. Ambjenti organizohet nga salloni, 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 2 ballkone. Jepet me qira totalisht i mobiluar ne menyre moderne.Apartamenti ka pamje fantastike nga liqeni i Tiranes Cmimi: 1700 Euro / Muaj. Per me shume informacion: +355672049900

Per Shitje

55.53m2

1 Dhome gjumi

1 Tualet

Vala Mar tek Gjiri Lalzit , shitet apartament 1+1

Ne Kompleksin Turistik Vala Mar, Shitet Apartament 1+1. Apartament me nje siperfaqe 61.48m2, ndodhet ne katin 2 te nje godine pjese e nje Kompleksi Turistik. Ambjenti organizohet nga salloni, 1 dhome gjumi, 1 tualet. Apartamenti eshte i perfunduar. Cmimi 900 euro m2 . Per me shume informacion, apo nje vizite ne prone, kontaktoni : +355672049900

Per Shitje

106.90m2

2 Dhome gjumi

2 Tualet

Rezidenca Kodra e Diellit 2, Shitet Apartament Duplex 2+1

Rezidenca Kodra e Diellit 2, Shitet Apartament Duplex 2+1. Apartament me nje siperfaqe 133.61m2, ndodhet ne katin e 2-te te nje kompleksi te ri ne ndertim. Ambjenti organizohet nga salloni, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 1 ballkon. Cmimi: 890 Euro / m2. Per me shume informacion, apo nje vizite ne prone, kontaktoni agjentin ne numrin e telefonit: +355672049900

Per Shitje

90.34m2

2 Dhome gjumi

2 Tualet

Rezidenca Kodra e Diellit 2, shitet Apartament Duplex

Rezidenca Kodra e Diellit 2, Shitet Apartament Duplex. Apartament me nje siperfaqe 105.7m2, ndodhet ne katin e 2-te te nje kompleksi te ri ne ndertim. Ambjenti organizohet nga salloni, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 1 ballkon. Cmimi: 890 Euro / m2. Per me shume informacion, apo nje vizite ne prone, kontaktoni agjentin ne numrin e telefonit: +355672049900

Per Shitje

774.66m2

2 Dhome gjumi

1 Tualet

Rezidenca Kodra e Diellit 2, Shitet Apartament 2+1

Rezidenca Kodra e Diellit 2, Shitet Apartament 2+1. Apartament me nje siperfaqe 95.5m2, ndodhet ne katin e 3-te te nje kompleksi te ri ne ndertim. Ambjenti organizohet nga salloni, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon. Cmimi: 890 Euro / m2. Per me shume informacion, apo nje vizite ne prone, kontaktoni agjentin ne numrin e telefonit: +355672049900

Per Shitje

118.90m2

3 Dhome gjumi

2 Tualet

Tek kompleksi Fiori Di Bosko , shitet apartament 3+1

Tek Kompleksi Fiori Di Bosco, Shitet Apartament 3+1. Apartament me nje siperfaqe 132.1m2 bruto dhe 118.9m2 neto, ndodhet ne katin e 5-te te kulles 3 Edil-al te nje kompleksi te ri ne ndertim. Ambjenti organizohet nga salloni dhe kuzhina e vecuar, 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 1 ballkon. Cmimi: 820 Euro / m2. Per me shume informacion, apo nje vizite ne prone, kontaktoni Ledin: +355672049900

Per Shitje

85.90m2

2 Dhome gjumi

2 Tualet

Shitet Apartament 2+1 ,Tek Kompleksi Fiori Di Bosco .

Ne Rr. Don Bosko, Shitet Apartament 2+1. Apartament me nje siperfaqe 95.5m2, ndodhet ne katin e 5-te te nje kompleksi te ri ne ndertim. Ambjenti organizohet nga salloni, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 1 ballkon. Cmimi: 820 Euro / m2. Per me shume informacion, apo nje vizite ne prone, kontaktoni agjentin ne numrin e telefonit: +355672049900